Програма для ведення бізнесу

Необхідно спростити ведення складського обліку і управління клієнтською базою? Бажаєте контролювати виконання замовлень і продажі в магазині? Хочете автоматизувати нарахування зарплати і отримувати фінансові звіти?

РемонтОнлайн - керувати бізнесом просто.

Малий, середній, великий, але бізнес... Діяльність, яка вимагає від підприємця максимальної віддачі. Проте, гранична залученість в процес ще не гарантує успіх. Необхідно саме управляти і направляти, але не возитися з купою паперів і договорів.

Хочете розвиватися і ставати кращими? Мрієте позбутися зайвого клопоту і знайти спокій? Обирайте РемонтОнлайн і автоматизуйте бізнес-процеси в компанії.

Керуйте правами і можливостями співробітників

Відображайте права і можливості своїх підлеглих в ролях РемонтОнлайн. Керуйте доступом співробітників до віртуальних кас і складів, системними замовленнями і клієнтською базою, а також рядом звітів. Надайте можливість переглядати замовлення та звіти по зарплаті: як особисті, так і всіх працівників. Обмежуйте доступ до трубок IP телефонії для офісу і налаштувань сповіщень. 

Роли сотрудников, управление правами и возможностями сотрудников в РемонтОнлайн

Ведіть клієнтську базу

Клиентская база физлиц, юрлиц, покупателей, поставщиков в РемонтОнлайн

Зберігайте інформацію про покупців і постачальників в клієнтській базі. Створюйте картки фіз. і юр. осіб. Вказуйте імена клієнтів, телефонні номери, а також локальні і електронні адреси. Задайте персональні знижки на товари і послуги, генеруйте коди карт знижок. Позначайте профілі клієнтів тегами, і об'єднуйте їх в групи. Використовуйте можливості розумного пошуку і знаходьте картки покупців і постачальників.

Керуйте складськими запасами

Складайте звіти по залишках. Вибирайте складські приміщення і перевіряйте наявність окремих категорій товарів. Переглядайте їхні коди, артикули, найменування, а також загальну вартість.

Вказуйте значення мінімального залишку в картках товарів і отримуйте повідомлення про закінчення запасів. Формуйте списки покупок і визначайте кількість товарів, які необхідно придбати.

Отчёты по складу, управление складскими запасами, остатки на складе, списки закупки товаров в РемонтОнлайн

Переглядайте звіти по замовленнях

Управление заказами и отчёты по заказам в РемонтОнлайн

Складайте звіти за закритими замовленнями і контролюйте якість виконаних робіт. Визначайте вартість, а також підсумкову ціну окремих замовлень.

Формуйте списки замовлень, які були прийняті протягом певного періоду часу. Переглядайте назви ремонтуємих пристроїв, імена і телефони замовників, номери, типи і дати реєстрації замовлень, а також імена менеджерів-приймальників.

Створюйте звіти по замовленнях, які знаходяться в роботі в даний момент. Визначайте статус, підсумкову ціну і собівартість кожного з них.

Контролюйте продажу

Вивчайте продажі в магазині за конкретний період часу. Визначайте номера і дати здійснення продажів, імена покупців і продавців, а також сплачені суми грошей.

Продажи в магазине в РемонтОнлайн

Вивчайте звіти про прибуток

Отчёты о прибыли по заказам и отчёты о прибыли от продаж в РемонтОнлайн

Складайте звіти про прибуток на замовлення за будь-який час. Отримуйте інформацію про собівартість і ціну виконаних робіт / використаних запчастин. Переглядайте зарплати виконавця і менеджера, а також прибуток з кожного конкретного замовлення.

Формуйте звіти про прибуток від продажів за необхідні відрізки часу. Вивчайте подробиці кожного продажу: номер і дату оформлення, ім'я та розмір зарплати продавця, собівартість товарів, оплачену покупцем суму і прибуток компанії.

Автоматизуйте процес друку

Друкуйте інформацію про клієнтів, замовлення, ремонтовані пристрої, фінанси, співробітників і різні дати за допомогою системних змінних. Використовуйте їх в шаблонах етикеток, цінників, рахунків на оплату, гарантійних талонів, прийомних квитанцій, товарних чеків та інших документів. Автоматизуйте друк, це допоможе зекономити час співробітників.

Шаблоны документов, гарантийных талонов, приёмных квитанций, товарных чеков, счетов, этикеток, ценников в РемонтОнлайн

Надсилайте SMS- і email-оповіщення

Шаблоны оповещений по SMS и email в РемонтОнлайн

Створюйте шаблони повідомлень, використовуючи змінні РемонтОнлайн. Налаштуйте систему повідомлень, визначаючи пари «шаблон - тип події». Сповіщайте клієнтів про створення, готовність, закриття, а також зміну статусів замовлень. Інформуйте виконавців і менеджерів про низку подій:

 1. Додавання коментаря в замовлення.
 2. Переміщення замовлення в іншу майстерню.
 3. Зміну статусу замовлення.
 4. Призначення до замовлення.

Нараховуйте зарплату працівникам компанії

Розраховуйте зарплату за допомогою шести видів нарахувань:

 1. за створення замовлення;
 2. за обробку замовлення;
 3. за додавання запчастини в замовлення;
 4. за роботу з замовленням;
 5. за закриття замовлення;
 6. за продаж в магазині.

Виплачуйте фіксовану суму або відсоток від прибутку або підсумкової ціни замовлення. Регулюйте обсяги виплат, виходячи з розмірів прибутку / суми роботи. Корегуйте нарахування майстрів за роботи в замовленні - застосовуйте індивідуальні коефіцієнти для стандартних винагород.

Различные виды начислений зарплаты сотрудникам в РемонтОнлайн

Складайте звіти по заробітній платі

Отчёты по зарплате сотрудников с разными видами начислений в РемонтОнлайн

Вибирайте майстерні, вказуйте необхідні проміжки часу і формуйте трирівневі звіти по зарплаті працівників. Вивчайте заробіток окремих співробітників за кожним з шести видів нарахувань. Переглядайте деталі продажів, а також готових і закритих замовлень, у виконанні яких вони брали участь.

Створюйте звіти про рух грошових коштів

Реєструйте фінансові операції в касі. Вказуйте статті ДДС, розподіляйте доходи і витрати підприємства за різними напрямками.

Формуйте звіти про рух грошових коштів за різні проміжки часу. Групуйте касові операції за статтями ДДС, а потім переглядайте їх деталі:

 1. дати оформлення;
 2. імена і коментарі касирів;
 3. суми надходження або витрат.
Отчёт о движении денежных средств в РемонтОнлайн

Хочете отримати більш детальну інформацію про ведення бізнесу в РемонтОнлайн? - Телефонуйте за вказаними нижче номерами. Фахівці техпідтримки з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для ведення бізнесу