Укр

Застосування РРО

Якщо ви продаєте товари або надаєте послуги, за які отримуєте кошти готівкою або особистими платіжними картками, то відповідно до закону №265 маєте використовувати реєстратор розрахункових операцій. Саме тому у РемОнлайн ми розроблюємо інтеграцію, яка дозволить не тільки вести облік та автоматизувати щоденні робочі процеси, а й керувати бізнесом згідно з вимогами законодавства.

Після інтеграції ви зможете опрацьовувати замовлення, продавати товари, проводити платежі через касу та вести фінансовий облік, а під час отримання коштів від клієнтів автоматично формувати, друкувати та надавати фіскальні чеки.

Як це працює

Проводите платіж по замовленню або продажу у CRM РемОнлайн.

РемОнлайн автоматично формує фіскальний чек.

Чек автоматично реєструється на сервері податкової.

Друкуєте або надсилаєте фіскальний чек клієнту.

Підключення фіскальних реєстраторів або програмного РРО

Наразі ми розробляємо інтеграцію з касовими апаратами та фіскальними реєстраторами від Atlas, одного з провідних виробників в Україні, чиє обладнання на ринку представлено брендами Neon і Datecs. Також працюємо над інтеграцією з програмним РРО Державної податкової служби України, з яким ви зможете фіскалізувати дані з будь-якого пристрою та надсилати клієнтам електронні чеки.

Більше можливостей з РемОнлайн

devices-4.png (76 KB)

РемОнлайн – це багатофункціональне хмарне рішення, яке допомагає автоматизувати внутрішні процеси та зосередитись на розвитку бізнеса. Ви зможете:

  • прискорити виконання замовлень та обслуговування клієнтів;
  • автоматизувати продажі;
  • навести лад на складі, вчасно робити закупівлі та знаходити недостачі або надлишки товарів;
  • вести фінансовий облік, щоб збільшити прибутки та зменшити витрати компанії;
  • використовувати широку систему звітів, щоб розвивати свій бізнес.

Почніть працювати в сервісі безкоштовно протягом 7 днів та слідкуйте за нашими оновленнями, аби не пропустити інтеграцію з українськими РРО.

  1. РемОнлайн
  2. Інтеграції CRM-системи РемОнлайн
  3. Інтеграція програми обліку РемОнлайн з РРО