РемОнлайн допоможе заробляти більше

Детальный анализ ассортимента и план продаж

Детальний аналіз асортименту
та план продажів

Контроль ключевых показателей  за любой период

Контроль ключових показників
за будь-який період

Получите доступ к данным с любого места и устройства

Управління магазином
з будь-якого місця та пристрою

Инструменты программы и 200+ полезных интеграций

Інструменти програми
та 200+ корисних інтеграцій

Почніть автоматизацію магазину запчастин безкоштовно протягом 7 днів

РемОнлайн — це програма обліку для магазину автозапчастин

Автоматизуйте рутину

Прискорте обслуговування клієнтів і виконання рутинових завдань. Система штрихкодування та адресне зберігання дозволять миттєво знаходити потрібні товари на складі, завдяки чому співробітники будуть формувати замовлення й оформлювати продажі в 2 рази швидше. Шаблони документів і гнучкі форми в РемОнлайн допоможуть підняти якість обслуговування на новий рівень.

Збільшуйте продаж

Зводіть замовлення з різних каналів в єдину базу й заробляйте більше. Аналізуйте попит, ціноутворення та маржинальність товарів не змінюючи вікна браузера. Організуйте онлайн-продаж завдяки інтеграції з популярними маркетплейсамі та продавайте автозапчастини з вітрини й складу паралельно. Збільшуйте прибутковість свого бізнесу разом з РемОнлайн.

Підвищуйте оборотність товарів

Ефективне управління складом — це не тільки лад на полицях. Забудьте про заморожений на складі бюджет завдяки звітності в РемОнлайн. Виявляйте затребувані у клієнтів позиції за допомогою звіту "Аналіз асортименту" і позбавляйтеся від непопулярних товарів. Контролюйте залишки, щоб планувати бюджет на закупівлю та вчасно поповнювати запаси. Завдяки програмі ви сформуєте склад, який буде приносити прибуток.

Контролюйте фінанси

Вести фінансовий облік ще ніколи не було так просто. Відстежуйте витрати та прибуток за статтями й викреслюйте непотрібні оплати. Ведіть взаєморозрахунки з контрагентами в РемОнлайн, щоб тримати під контролем все заборгованості. Контролюйте кількість грошей в касах, середній чек і своєчасно реагуйте на будь-які коливання показників.

Побудуйте систему мотивації співробітників

Мотивуйте співробітників з урахуванням бізнес-цілей компанії. Налаштуйте індивідуальний розрахунок зарплати для кожного співробітника з урахуванням їх досвіду, виконаної роботи, продажу товарів з певних категорій та інших сценаріїв відрядної або процентної ставки. А завдяки автоматичному розрахунку зарплати ви зможете уникнути помилок і впливу людського фактора.

Об'єднайте всі потрібні інструменти в одному вікні браузера

Інструменти програми разом з 200+ інтеграціями забезпечують комплексну автоматизацію магазину автозапчастин. РемОнлайн збирає IP-телефонії, смс-шлюзи, касові реєстратори, месенджери та інші ваші улюблені сервіси в одному місці. Комунікуйте з клієнтами, відправляйте їм автоматичні повідомлення, приймайте дзвінки, друкуйте чеки не покидаючи програми. Розкрийте потенціал своєї компанії на 100% разом з РемОнлайн.

Керуйте магазином де б не знаходилися

Забудьте про необхідність постійної присутності в магазині й керуйте їм онлайн за допомогою додатка керівника. Переглядайте показники за день в режимі реального часу та готові зведення в ретроспективі, щоб відстежувати платежі, виручку і інші важливі дані. Контролюйте ефективність співробітників і зв'язуйтеся з ними не покидаючи програми. Будьте мобільні та розвивайте свій бізнес незалежно від точки на карті.

Почніть роботу в РемОнлайн:

ro-devices-wt-bg.png (1.40 MB)

  1. Зареєструйтеся та розвивайте бізнес з першого дня роботи. Без установки та скачування.
  2. Додавайте співробітників, щоб розвивати справу всією командою.
  3. Задавайте питання службі підтримки, яка завжди на зв'язку. Ми не використовуємо чат-ботів!
  4. Освоюйте програму самостійно завдяки Базі Знань, блогу та навчальним відео на YouTube-каналі.
  5. Підключайте корисні інтеграції, щоб розширювати потенціал програми.

Зареєструйтеся та тестируйте всі функції програми безкоштовно протягом тестового періоду.
Почніть розвивати свій бізнес вже сьогодні!

  1. РемОнлайн
  2. Програма для магазину автозапчастин