Контроль співробітників в RemOnline включає

base.svg (3 KB)


Обмеження прав доступу
до інформації для співробітників

time.svg (1 KB)


Контроль термінів
виконання замовлень та задач

staff.svg (2 KB)


Відстеження дій
працівників у документах

analysis.svg (2 KB)

Аналіз ефективності
роботи підлеглихПочніть користуватися програмою для контролю роботи співробітників безкоштовно протягом 7 днівЩо дає контроль співробітників в RemOnline

Білий список ip-адрес

Забезпечте компанію від втрати даних і шахрайства. Складіть список ip-адрес, з яких співробітники можуть заходити в RemOnline, і доступ з інших пристроїв буде заблокований. Не вносьте до списку адміністраторів і менеджерів, щоб ті у разі потреби мали доступ до аккаунту з будь-якого пристрою та місця. Зробіть акцент на безпеку, щоб важлива інформація була надійно захищена.

Контроль доступу співробітників до даних

З RemOnline ваші співробітники бачитимуть лише ту інформацію, яка потрібна їм для роботи. Надавайте їм ролі (менеджер, адміністратор, інженер, приймальник) і визначайте права та можливості для кожної ролі в програмі. Це допоможе уникнути конфліктів, запобігти втраті даних, а також дотримуватися політику конфіденційності відносно клієнтів.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

RemOnline — це зручна crm для співробітників

Програма бере на себе рутину, щоб співробітники працювали ефективніше. Шаблони документів, гнучкі форми, єдина база клієнтів і замовлень та багато інших інструментів автоматизації звільнять час для найважливішого — якісного і швидкого виконання завдань.

Розширені налаштування доступу до кас

Керуйте доступом до грошових операцій в RemOnline на рівні кас або особистих налаштувань кожного співробітника, аби визначити, хто може бачити залишок у касах і грошовий потік, оприбуткувати, витрачати та переміщати гроші по кас. Завдяки цьому ви не тільки зменшите вірогідність крадіжок, а й приховає фінансові дані від рядових співробітників.

Налаштування дозволених дій на складах

Покращуйте складську логістику та товарний облік з RemOnline. Налаштуйте дозволені дії та операції окремо для кожного складу та звузьте / розширте права доступу до них для кожного співробітника, аби визначити, хто може бачити залишки, оприбуткувати, списувати або переміщати товари, повертати їх на склад або постачальнику, додавати в замовлення або продаж.

Планування завантаження співробітників

Програма для планування роботи співробітників дозволить розпоряджатися часом кожного підлеглого й ресурсами компанії ефективно. За допомогою функції Планувальника в RemOnline ви можете запланувати замовлення клієнтів на дні та тижні наперед. Планувальник схожий на календар, що дозволяє візуально оцінювати завантаження кожного співробітника та реєструвати візити в лічені секунди.

Контроль виконання завдань співробітниками

RemOnline — це програма для постановки завдань підлеглим, яка дозволить контролювати виконання на кожному етапі. Ставте групові завдання для всього колективу або персональні для окремих співробітників. Налаштуйте відправку автоматичних повідомлень з завдань, змін в замовленнях або призначенні відповідальним для співробітників в Телеграмі або за допомогою смс. З програмою завдання виконуватимуться відповідними фахівцями та в відповідний час.

Запис телефонних розмов

RemOnline інтегрується з IP-телефонією, завдяки чому ви не лише автоматизуєте комунікацію та контроль співробітників, але й зможете поліпшити клієнтський сервіс. Приймайте вхідні дзвінки, зберігайте їх записи в програмі та прослуховуйте в будь-який момент, щоб оцінити якість обслуговування та виявити слабкі місця в бізнес-процесах.

Контроль співробітників на робочому місці й виїзних роботах

З RemOnline ви можете контролювати хід робіт над замовленнями на робочому місці та поза ним. Друкуйте маршрутні листи для віддалених співробітників, щоб вони не загубили жодного замовлення. Відстежуйте їх виконання та збирайте відгуки клієнтів після закриття, аби контролювати якість виїзних робіт. Програма для контролю віддалених співробітників дозволить підтримувати високий рівень сервісу навіть на відстані.

Контроль дій співробітників в RemOnline

Ви завжди знатимете про дії співробітників: хто, коли та які документи створив в програмі. RemOnline відображає ім'я співробітника, який провів оприбуткування, списання або продаж, прийняв гроші в касу або зробив виплату з неї. А в замовленнях є стрічка подій, яка фіксує будь-які дії: створення, зміни статусів, відправлені повідомлення й додані коментарі. З програмою ви зробите складські та фінансові операції компанії прозорими і позбавитеся від крадіжок.

Аналіз ефективності співробітників

Генеруйте аналітичні звіти щодо замовлень, проведених робіт, виконавців, відгуків і зарплаті, щоб оцінити ефективність кожного співробітника. Ви зможете швидко зрозуміти, у кого більше продажів або прострочених замовлень, а хто заробив більше грошей для компанії. Відстежуйте ключові бізнес-показники на Дашборді керівника або використовуйте додаток для контролю співробітників, який дозволить формувати звіти за будь-який період, миттєво зв'язуватися з підлеглими і відстежувати показники з будь-якого пристрою та місця.Дізнайтесь, що може RemOnlineПереваги програми контролю співробітників RemOnline

registration.svg (3 KB)


Працюйте в RemOnline одразу після реєстрації. Без встановлення та складних налаштувань

style.svg (2 KB)


Багатий набір шаблонів,
довідників і форм, що адаптуються
під потреби вашої компанії

integration.svg (1 KB)


Широкі можливості інтеграції з sms-шлюзамі, сервісами ip-телефонії та іншими корисними інструментами

draft.svg (1 KB)


Друк документів, підтримка
популярних моделей ККП
і сканерів штрих-кодів


Програма для контролю роботи співробітників RemOnline


Успіх компанії залежить від злагодженості та ефективності дій усієї команди. Тому дуже важливо аналізувати й контролювати продуктивність роботи підлеглих. Розуміти, хто краще або гірше продає, спілкується з клієнтами та дотримується термінів виконання заявок. Так ви зможете вчасно провести профілактичну бесіду, скорегувати систему мотивації і вплинути на якість обслуговування Це допоможе збільшити кількість продажів, прибуток і рівень лояльності клієнтів. Інструменти для контролю діяльності співробітників повинні бути в кожній програмі для бізнесу в сфері послуг. Звичайно ж, такі можливості є в RemOnline. Сьогодні розповімо про них докладніше.


Менеджер задач в CRM-системі


Цей інструмент потрібен для того, щоб автоматизувати постановку задач та контролювати їх виконання. Він дозволяє ставити завдання собі та своїм співробітникам, щоб не забувати про купу різних справ. Зручно те, що задачі можна створювати із замовлень і карток клієнтів. Останній варіант потрібен, наприклад, як нагадування привітати покупця з днем ​​народження або уточнити у нього якусь інформацію.


При створенні задач можна встановити орієнтовний термін виконання. Також є можливість заводити одну задачу для кількох майстрів. Всі створені завдання відображаються у вигляді таблиці зі зручною системою фільтрів. Ви зможете переглядати їх список і бачити, якщо щось пішло не так. Це корисна додаткова можливість програми для контролю роботи співробітників.


Як налаштувати сповіщення в програмі для контролю співробітників


Автоматичні сповіщення потрібні для того, щоб інформувати підлеглих про зміни, які відбулися в замовленнях і задачах. У RemOnline це можна зробити за допомогою смс, Telegram та Email.


Щоб створити сповіщення, досить вибрати шаблон, альфа-ім'я, подію та спосіб відправки. У нашій програмі для контролю співробітників є можливість редагувати наявні та створювати нові шаблони повідомлень.


Під час налаштування сповіщень можна вказати такі події, як:

 • призначений менеджером у замовлення;
 • призначений виконавцем в замовлення;
 • статус замовлення змінився;
 • статус замовлення змінився на;
 • додано коментар у замовлення;
 • замовлення переміщено з іншого майстерні.


Такий набір подій дозволяє створити ефективну систему повідомлень та краще контролювати терміни поставок, ремонтів і робіт.


Планувальник замовлень та стрічка подій в RemOnline


Ці інструменти потрібні для того, щоб моніторити дії підлеглих і контролювати їх навантаження. Планувальник замовлень дозволяє вести попередній запис клієнтів, шукати вільних виконавців і дні, які підходять майстру і замовнику. У ньому відображаються співробітники, календар і шкала часу. Ви зможете наочно оцінити навантаження у розрізі періодів і майстрів, а також оптимізувати процес запису клієнтів, уникнути плутанини і втрати даних.


Стрічка подій замовлення показує усі зміни, які в ньому відбулися. Ви побачите автора, дату та час кожної події. Дізнаєтеся, хто відправив повідомлення, створив задачу, надрукував чек, провів повернення або додав у замовлення коментар. Події зі стрічки неможливо видалити. Це допоможе підвищити прозорість складських і фінансових операцій, запобігти шахрайству, а також швидко знайти співробітника, який вчинив неправомірну дію чи помилився. Наприклад, додав не ті фотографії, зарано змінив статус замовлення або виправив його крайній термін без узгодження з клієнтом. Планувальник і стрічка подій створюють додаткові точки контролю роботи співробітників.


Яким компаніям буде корисна програма для контролю співробітників RemOnline


Контроль навантаження, якості спілкування та роботи співробітників потрібен всім компаніям, які працюють у сфері послуг. Тільки так можна запобігти крадіжкам, оптимізувати процеси, поліпшити обслуговування та збільшити прибуток. Тому CRM-система з цими функціями точно буде корисна сервісного бізнесу, наприклад:

 • СТО та майстерням;
 • сервісним центрам;
 • клінінговим компаніям;
 • поліграфіям і друкарням;
 • пральням та хімчисткам;
 •  магазинам побутової техніки;
 • автомийкам і шиномонтам;
 • агентствам з оренди та прокату.


Зареєструйтеся та скористайтеся безкоштовним пробним періодом, щоб оцінити всі інструменти для контролю співробітників в RemOnline.

Показати повністю »
Читайте також
Звіти у RemOnline допомогли Euphoria за рік вберегти близько 50 тис. грн

Звіти у RemOnline допомогли Euphoria за рік вберегти ...

Всі напрями бізнесу — в одній програмі

Всі напрями бізнесу — в одній програмі

Трудовий договір

Трудовий договір

 1. RemOnline
 2. Можливості програми RemOnline
 3. Контроль співробітників у програмі RemOnline