Укр

Можливості

Дашборд керівника

Отримаєте всі ключові бізнес-показники компанії в одному вікні для швидкого і ефективного прийняття управлінських рішень.

Управління замовленнями

Всі замовлення відображаються в єдиній таблиці замовлень і мають статус (В ремонті, Готовий, Виданий, В очікуванні). Пошук замовлень здійснюється за номером, назвою пристрою, ім'ям клієнта, телефоном клієнта.

Телефонія

РемОнлайн має вбудувану систему телефонії, яка дозволить дуже швидко налаштувати повноцінний колл-центр без необхідності купувати дороге обладнання. Налаштувати телефонію дуже просто. Встановіть на Android-смартфон наш інноваційний додаток ДзвінкиОнлайн і зв'яжіть його з акаунтом в РемОнлайн. Зробивши це, ви зможете ініціювати дзвінок на смартфоні, клікнувши на номер телефону клієнта в РемОнлайн. При вхідному дзвінку відобразиться картка клієнта, що телефонує, де буде вказане його ім'я та інформація про останнє замовлення. Усі дзвінки логуються і записуються, так що ви завжди зможете їх прослухати.

Складський облік

Ведіть повний облік всіх товарів і запчастин, наявних у вашій майстерні. Оприбутковуйте, списуйте, переміщайте запчастини та товари між складами майстерень. Кожен товар має свою категорію і артикул.

Магазин

Реєструйте роздрібні продажі. Після здійснення продажу ви можете роздрукувати "Товарний чек" для звітності. Створюйте звіти за продажами і залишками товарів.

Фінанси

Контролюйте фінансові потоки вашого бізнесу. Всі операції з прийому і видачі грошових коштів автоматично реєструються. Дані про ці операції доступні у вигляді звітів.

Розрахунок зарплати

При відрядній оплаті праці вкажіть, який відсоток від вартості замовлення перейде працівнику в якості зарплати. Функція "Звіт за виконавцями" дозволить вам розрахувати заробітну плату за будь-який період часу.

SMS-повідомлення

Повідомляйте клієнтам про готовність замовлення через SMS. Повідомлення можна відправляти власноруч або автоматично.

Друк документів

Друкуйте прийомні та гарантійні квитанції, акти виконаних робіт, товарні чеки безпосередньо з браузера.

Доступний з будь-якого пристрою

РемОнлайн є хмарним сервісом, все, що потрібно для роботи з ним – це інтернет-браузер.

Ми постійно вдосконалюємо продукт, додаючи нові можливості для клієнтів.