Укр

Можливості

Планування замовлень

Оцінюйте поточне завантаження ваших співробітників і ведіть попередній запис клієнтів за часом. Планувальник замовлень дозволяє швидко знайти вільного виконавця робіт на зручний клієнтові час або знайти вільний час у потрібного клієнту виконавця.

Дашборд керівника

Отримаєте всі ключові бізнес-показники компанії в одному вікні для швидкого і ефективного прийняття управлінських рішень.

Управління замовленнями

Просте управління замовленнями - усе відображено в загальній таблиці із зазначенням поточного статусу (В ремонті, Готовий, Виданий, В очікуванні). Пошук замовлень здійснюється за номером, за пристроєм, ім'ям клієнта чи його телефоном.

Телефонія

РемОнлайн інтегрується з популярними сервісами телефонії, серед яких "Мои Звонки", "Zadarma", "onlinePBX" і "Binotel". Після підключення до CRM одного з них ви зможете ініціювати дзвінок просто натиснувши на номер телефона клієнта в РемОнлайн. При вхідному дзвінку відобразиться картка клієнта, де буде зазначено його і'мя та інформація про останнє замовлення. Всі дзвінки логуються та записуються, тож ви завжди зможете іх прослухати.

Складський облік

Ведіть повний складський облік всіх товарів і запчастин, наявних у вашій майстерні. Оприбутковуйте, списуйте, переміщайте запчастини та товари між складами майстерень. Кожен товар має свою категорію і артикул.

Магазин

Реєструйте роздрібні продажі. Після здійснення продажу ви можете роздрукувати "Товарний чек" для звітності. Створюйте звіти за продажами і залишками товарів.

Фінанси

Контролюйте фінансові потоки вашого бізнесу. Всі операції з прийому і видачі грошових коштів автоматично реєструються. Дані про ці операції доступні у вигляді звітів.

Розрахунок зарплати

Використовуйте просунутий розрахунок зарплати співробітників в РемОнлайн, щоб автоматизувати нарахування винагород. При відрядній оплаті праці вкажіть, який відсоток від вартості замовлення перейде працівнику в якості зарплати. Функція "Звіт за виконавцями" дозволить вам розрахувати заробітну плату за будь-який період часу.

SMS-повідомлення

Відправляйте вашим клієнтам СМС сповіщення щодо готовності замовлення. Повідомлення можна відправляти власноруч або автоматично.

Друк документів

Використовуйте шаблони документів, щоб швидлко обробляти замовлення та мінімізувати помилки, що пов'язані із людським фактором. Миттєво друкуйте прийомні та гарантійні квитанції, акти виконаних робіт, товарні чеки безпосередньо з браузера.

Доступний з будь-якого пристрою

РемОнлайн є хмарним сервісом, все, що потрібно для роботи з ним – це інтернет-браузер.

Ми постійно вдосконалюємо продукт, додаючи нові можливості для клієнтів.

  1. РемОнлайн
  2. Можливості