Можливості

Аналітичний звіт

Відкрийте нові точки зростання компанії завдяки Аналітичному звіту в РемОнлайн. Він відображає повну картину бізнесу та дозволяє відстежувати ключові показники в зручному форматі діаграм і трендів. Збирайте дані по лідам, замовленнями, співробітникам, дзвінкам, платежах та формуйте графіки за будь-який період в один клік. Розглядайте показники під різними кутами, щоб знайти цікаві закономірності та виявити повторювані алгоритми.

Облік заявок, лідів і звернень

Фіксуйте заявки з різних каналів (дзвінків, сайтів, соцмереж) в єдиній таблиці, де для кожної з них можна вказати актуальний статус, рекламну кампанію та відповідального менеджера. Керуйте ланцюжками статусів, щоб менеджери могли безпомилково провести заявку по всіх етапах до успішного замовлення або продажу. Побудуйте процес роботи з клієнтами від першого звернення до повторного замовлення, щоб вони поверталися до вас знову і знову.

Планувальник замовлень

Оцінюйте поточне завантаження співробітників і ресурсів, щоб вести попередній запис клієнтів на дні і тижні вперед. Планувальник замовлень дозволяє швидко знайти вільного виконавця робіт на зручний клієнтові час або знайти вільний час у потрібного клієнту виконавця.

Керування замовленнями

Автоматизуйте роботу із замовленнями, щоб прискорити обслуговування клієнтів та контролювати терміни. Всі замовлення відображаються в єдиній таблиці із зазначенням поточного статусу (В ремонті, Готово, Видано, В очікуванні), дати готовності, відповідального менеджера і виконавця. Таблицю легко можна відфільтрувати потрібні вам критеріям, а функція розумного пошуку дозволяє швидко знайти замовлення за номером, найменуванням пристрою, імені та по телефону клієнта. А для різних локацій ви можете створювати окремі ланцюжки статусів.

Телефонія

Підвищіть рівень комунікації з клієнтами, фіксуйте звернення і контролюйте роботу менеджерів. РемОнлайн інтегрується з популярними сервісами телефонії, серед яких "Мої Дзвінки", "Zadarma", "onlinePBX" і "Binotel". Після підключення до CRM одного з них ви зможете дзвонити клієнтам в один клік не виходячи з РемОнлайн, бачити ім'я клієнта з історією його замовлень та звернень під час вхідного дзвінка. Всі дзвінки фіксуються і записуються, так що ви завжди зможете їх прослухати.

Складський облік

Наведіть порядок на складі та підвищуйте оборотність товарів з РемОнлайн. Контролюйте залишки і рух товарів, матеріалів і запчастин. Використовуйте серійний облік і адресне зберігання, щоб відстежувати історію руху кожної окремої одиниці товару. Проводьте інвентаризацію, щоб знаходити недостачі, надлишки та інші проблеми в обліку. Аналізуйте маржинальність товарного асортименту, щоб вчасно коригувати ціноутворення і отримувати більше прибутку.

Продажі

Реєструйте роздрібні продажі товарів зі складу в лічені хвилини. Друкуйте цінники та етикетки, щоб швидко пробивати товари сканером штрихкодів, або знаходите товари за найменуванням, кодом, артикулом і серійним номером. Оформляйте знижки і друкуйте товарні чеки, а показник розрахункового прибутку не дасть вам продати товар собі в збиток.

Фінанси

Контролюйте фінансові потоки вашого бізнесу та розділяйте їх на статті надходження і витрати коштів, щоб планувати бюджет і уникати касових розривів. Ведіть баланси та взаєморозрахунки з контрагентами, щоб контролювати всі заборгованності клієнтів і постачальників. Усі операції з прийому і видачі грошових коштів автоматично реєструються, а дані про них доступні у вигляді звітів.

Дашборд керівника

Отримаєте всі ключові бізнес-показники компанії в одному вікні: кількість замовлень і продажів, платежі і грошові повернення клієнтам, замовлення в роботі, середній чек замовлення і продажу, конверсія та ін. Контролюйте зміни в показниках і приймайте управлінські рішення на підставі цифр, а не інтуїції.

Звіти

Економте час на підготовку звітності та будьте впевнені в точності даних з РемОнлайн. Формуйте звіти по фінансах, замовленнях, складу і SMS за будь-який період всього в кілька кліків. Відстежуйте ефективність рекламних кампаній, отримуйте звіт керівника на email з щоденним зведенням даних і контролюйте історію входів ваших співробітників. Будь-який звіт можна експортувати в Excel для більш детального аналізу.

Розрахунок зарплати

Побудуйте гнучку і безпомилкову схему розрахунку зарплати співробітників. Вказуйте відсоток або фіксовану суму, яку співробітник має отримати за виконану роботу. Налаштуйте коефіцієнти або збільшення винагороди в залежності від суми замовлення, щоб побудувати систему мотивації для персоналу.

SMS-повідомлення

Надсилайте клієнтам автоматичні оповіщення: інформуйте про зміни або готовність замовлення, нагадуйте про запланований візит і повідомляйте про знижки. Тримайте співробітників в курсі подій, аби вони не пропустили поставлене на них завдання або замовлення та виконували свою роботу вчасно.

Друк документів

Використовуйте шаблони документів, щоб швидлко обробляти замовлення та мінімізувати помилки, що пов'язані із людським фактором. Миттєво друкуйте прийомні та гарантійні квитанції, акти виконаних робіт, товарні чеки безпосередньо з браузера.

Доступний з будь-якого пристрою

РемОнлайн є хмарним сервісом, все, що потрібно для роботи з ним – це інтернет-браузер.

Ми постійно вдосконалюємо продукт, додаючи нові можливості для клієнтів.

  1. РемОнлайн
  2. Можливості