Програма розрахунку заробітної плати RemOnline дозволяє:

salary.svg (2 KB)

Автоматично розраховувати
зарплату всередині програми
без калькулятора чи Excel

analysis.svg (2 KB)

Мотивувати співробітників
за допомогою системи бонусів,
премій та штрафів

mistake.svg (2 KB)

Мінімізувати помилки, спричинені людським фактором

staff.svg (2 KB)

Налаштувати персональний
розрахунок оплати праці
для кожного працівникаОтримайте до 14 днів безкоштовного користування RemOnlineПереваги обліку заробітної плати у RemOnline

Розраховуйте фіксовану частину зарплати швидко та без помилок

Автоматичний розрахунок зарплати дозволить забути про ненависні ручні підрахунки, помилки та перерахунки. Все, що вам варто зробити — це встановити графік роботи для співробітника і вибрати Погодинну, Денну або Місячну ставку. Після цього програма вираховуватиме фіксовану частину зарплати автоматично.

Налаштуйте автоматичну систему розрахунку бонусів

Вона дозволить додатково винагородити співробітників за продаж обраних товарів та послуг та за обробку заявок та замовлень. Якщо ви раптом захочете змінити систему бонусів, то зможете встановити нові правила. Створюйте та видаляйте бонуси з правил розрахунку заробітної плати у будь-який момент. Знайдіть ідеальний баланс між мотивацією працівників та розміром оплати праці.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Мотивуйте ваших співробітників

Нараховуйте премії за їхні досягнення та успіхи, накладайте штрафи за помилки та порушення. Для створення премії чи штрафу достатньо кількох кліків мишею, і вони відобразяться у розрахунку зарплати співробітника.


Встановіть вищі бонуси за продаж дорожчих позицій та своєчасне виконання замовлень. Програма для розрахунку зарплати дозволить створити гнучкі методи мотивації для кожного співробітника.

Заохочуйте найкращих співробітників

Встановіть персональні коефіцієнти на продаж та замовлення певних товарів, послуг та їх категорій. Бонуси обраних співробітників за вказані операції будуть множитись кратно встановленим коефіцієнтам. Таким чином ви можете віддячити працівникам за ефективність та вислугу років, мотивуючи їх розвиватися далі саме у вашій компанії.

Контролюйте розрахунок зарплати

Розрахункова зарплата працівників відображається у програмі в режимі реального часу. Ви завжди зможете перевірити, що формує підсумкову виплату для кожного співробітника, включаючи суму ставки, бонусів, а також премії та штрафи. Це дозволить вам відстежувати розрахунок підсумкової суми зарплати та коригувати її перед нарахуванням коштів на баланс співробітника.
Перевірте, на що здатен RemOnline

Проводьте взаєморозрахунки зі співробітниками

Після закінчення місяця ви можете нарахувати зарплату, тобто фіксовану ставку разом із додатковими виплатами у вигляді премій, бонусів та штрафів на персональний баланс співробітника. Попри те, що взаєморозрахунки проводяться за підсумками місяця, виплачувати гроші персоналу ви зможете зі зручною вам частотою та у встановленому вами розмірі.

Зробіть розрахунок зарплати прозорим для працівників

У розділі «Моя зарплата» ваші співробітники зможуть переглядати розрахунок своєї заробітної плати та персональний баланс. Однак, тільки якщо ви відкриєте їм доступ до розрахунків нарахувань;) Вони будуть бачити суму своєї ставки, бонуси, премії та штрафи. Такий підхід підвищить довіру з боку співробітників.4 простих кроки, щоб автоматично розраховувати зарплату співробітників:


registration.svg (3 KB)


Зареєструйтесь у RemOnline

staff.svg (2 KB)


Створіть у системі профілі співробітників

cash.svg (3 KB)


Налаштуйте автоматичний розрахунок зарплати

money.svg (2 KB)


Мотивируйте персонал
бонусами и премиямиМожливості програми для розрахунку заробітної плати та автоматизації бізнесу RemOnline

interface.svg (2 KB)


Зрозумілий інтерфейс і готовність до використання відразу після реєстрації. Не потрібно нічого встановлювати або наймати програмістів

control.svg (2 KB)


Великий комплект шаблонів
з функцією редагування
та створення нових документів

integration.svg (1 KB)


Інтеграція з sms-шлюзами, сервісами IP-телефонії та віджетом "Статус замовлень", а також надсилання повідомлень для співробітників через Telegram

style.svg (2 KB)


Можливість налаштувати довідники, шаблони повідомлень, форми замовлень і клієнтів під потреби вашого бізнесу
Переваги системи RemOnline

device.svg (2 KB)


Доступ з будь-якого пристрою з інтернет-з'єднанням

support.svg (3 KB)


Регулярні оновлення та кваліфікована служба підтримки

security.svg (2 KB)


Конфіденційність та безпечне
зберігання даних

analysis.svg (2 KB)


Широкий набір інструментів
для автоматизації бізнес-процесів
RemOnline — універсальне рішення для вашого бізнесу з набором інструментів,
які підвищать прибуток, рівень сервісу та продуктивність співробітників

Популярні запитання та відповіді

Як розрахувати розмір заробітної плати?

faq_arrow

У RemOnline ви можете налаштувати правила розрахунку зарплати співробітників, щоб не витрачати час на це наприкінці кожного місяця. Просто встановіть ставку, бонуси та коефіцієнти для певних операцій та товарів або для кожного співробітника окремо, додайте премії та штрафи. Сам розрахунок заробітної плати та відпускних програма зробить автоматично. Також за допомогою системи можна проводити нарахування коштів на особистий баланс співробітника.

Як розрахувати суму заробітної плати?

faq_arrow

Розрахунок оплати праці залежить від низки чинників, включаючи тип виконуваної роботи, навичок та досвіду працівника. Оклад формують наступні аспекти:

  • Характер виконуваної роботи: складність та різноманітність завдань співробітника, широта його функціоналу, кількість та якість необхідних для роботи вмінь.
  • Рівень кваліфікації спеціаліста. Наприклад, співробітник з великою кількістю навичок або досвіду зазвичай отримує більше, ніж початківець.
  • Умови праці. Якщо в межах підприємства умови праці відрізняються за рівнем шкідливості (оптимальні, допустимі, шкідливі або небезпечні), сума нарахувань може змінюватись.

Як розрахувати заробітну плату по днях та годинах?

faq_arrow

Якщо зарплата працівника розраховується від відпрацьованого часу, то встановіть для нього погодинну, денну або місячну ставку. Для цього заповніть у RemOnline графік роботи та додайте правила розрахунку зарплати за робочий період. І тоді за кожен календарний місяць зарплата розраховуватиметься автоматично.

У чому різниця між заробітною платою та окладом?

faq_arrow

Оклад – це фіксована сума нарахувань, яку роботодавець має виплатити працівникові за відпрацьований місяць. Заробітна плата - це той же оклад, але з урахуванням усіх додаткових виплат у вигляді бонусів, штрафів та премій.


Розрахунок зарплати в RemOnline


RemOnline – хмарний сервіс із широким набором інструментів для управління замовленнями та фінансами, ведення бази клієнтів, торгівлі, планування закупівель та розрахунку заробітної плати в режимі онлайн. З ним ви зможете керувати компанією з будь-якого пристрою з доступом до інтернету. Вам не потрібно купувати додаткове обладнання або програми, як калькулятор розрахунку заробітної плати або окрему систему обліку замовлень. Просто реєструйтесь у програмі та починайте працювати. Тепер розглянемо докладніше особливості нарахування зарплати в нашій CRM-системі.


З чого почати: фіксована частина зарплати


Для початку заповніть у RemOnline графік роботи співробітника. Після цього ви можете вибрати погодинну, денну чи місячну ставку. Це буде фіксована частина зарплати із встановленим вами розрахунком нарахувань, який відбуватиметься автоматично. Сума коштів, розрахована за будь-якою ставкою протягом місяця, також відома як оклад.


Друга частина зарплати є змінною і включає розрахунок сум додаткових виплат. До таких виплат відносяться бонуси, премії та штрафи. Докладніше про це далі.


Розрахунок оплати праці з урахуванням бонусів, премій та штрафів


Ви можете розраховувати бонуси за роботу із замовленнями та завданнями, за продаж товарів та послуг, обробку звернень та заявок. Це можна зробити, налаштувавши бонуси для певних груп товарів чи замовлень та встановивши індивідуальні коефіцієнти для працівників. Така система дозволяє здійснювати справедливу оплату праці, мотивувати підлеглих та заслужено заохочувати їхні успіхи, запобігаючи конфліктам у колективі.


Крім цього, ви можете виписувати співробітникам персональні премії та накладати штрафи. Якщо правила розрахунку бонусів ви налаштовуєте, а потім вони працюють автоматично, то премії та штрафи щоразу потрібно розраховувати вручну. Це додатковий важіль мотивації та контролю, який допоможе нагородити співробітників за старання або покарати за недбалість.


Для чого потрібен розділ розрахунку зарплати в RemOnline


Цей розділ показує, як відбувається розрахунок зарплати та що формує суму нарахувань наприкінці календарного місяця. У цій таблиці відображається сума ставки, премії, бонуси та штрафи. Ви можете переглядати в ній дані щодо кожного підлеглого та відстежувати, з чого складається його зарплата, а також коригувати суму, якщо знадобиться.


Що потрібно знати про розрахунок та нарахування зарплати в CRM-системі?


Крім написаного вище, для розрахунку зарплати необхідно надати співробітникові роль, а також, якщо хочете, задати персональний коефіцієнт на бонуси. Після всіх цих налаштувань RemOnline автоматично розраховуватиме зарплату і позбавить вас необхідності робити це вручну.


З розрахованої зарплати формуватиметься сума нарахувань, яку ви наприкінці місяця можете переказати на персональний баланс співробітника. Після нарахування на баланс співробітника ця сума не змінюється, тому перевіряйте вірність розрахунків до переказу.
Тепер ви знаєте як працює програма розрахунку заробітної плати. Зареєструйтесь та скористайтесь безкоштовним пробним періодом, щоб оцінити всі можливості RemOnline.

Показати повністю »
Читайте також
Велике оновлення Зарплати в РемОнлайн: поліпшений розрахунок

Велике оновлення Зарплати: поліпшений розрахунок, ...

0
Системи KPI співробітників: як розробити та розрахувати

Системи KPI співробітників: як розробити та розрахувати

0
Контроль співробітників: інструменти, методи та помилки

Контроль співробітників: інструменти, методи та помилки

0
  1. RemOnline
  2. Можливості програми RemOnline
  3. Програма для розрахунку зарплати