Автоматичний розрахунок зарплати в РемОнлайн дозволяє


salary.svg (2 KB)

Розраховувати зарплату прямо
в CRM без калькулятора та Excel


time.svg (1 KB)

Налаштувати різні механіки
розрахунку зарплати і заощадити час


mistake.svg (2 KB)

Уникнути помилок, пов'язаних
з людським фактором


staff.svg (2 KB)

Генерувати звіт із зарплати
співробітників за пару кліків


Тестуйте автоматизацію оплати праці в РемОнлайн до 14 днів безкоштовноЯкі можливості дає облік заробітної плати в РемОнлайн

Налаштуйте індивідуальні правила розрахунку зарплати

Встановіть автоматичний розрахунок заробітної плати для кожного співробітника:

 • за оформлення замовлення
 • за роботу в замовленні
 • за обробку замовлення
 • за закриття замовлення
 • за запчастини в замовленні
 • за продажі.

Це дозволить встановити справедливий і прозорий розрахунок зарплати для різних категорій підлеглих: продавців, майстрів, касирів, приймальників, інженерів, менеджерів, адміністраторів і т.д.

Сформуйте систему матеріальної мотивації

У РемОнлайн можна обрати відсоток або фіксовану суму як спосіб розрахунку відрядної оплати. При чому ви можете окремо встановити більш високу винагороду на більш дорогі товари і послуги, підвищувати плату залежно від кінцевої суми замовлення або продажу.

Програма для розрахунку зарплати дозволить створити гнучкі методи мотивації для кожного співробітника.

 


Заохочуйте найкращих співробітників

Вкажіть коефіцієнти, на які буде множитись розмір стандартної винагороди для окремих працівників.

Так ви зможете врахувати їхній стаж і досвід, мотивуючи їх рости та розвиватися саме у вашій компанії.
Створюйте звіти по зарплаті співробітників

Аналізуйте дохід та ефективність роботи підлеглих. Формуйте звіти за періодами, замовленнями та локаціями. У звіті ви побачите, скільки і за яку роботу має отримати кожен співробітник. Програма для розрахунку заробітної плати дозволить аналізувати і в разі потреби коректувати поточну формулу розрахунку і нарахування заробітної плати.

Розраховуйте зарплату швидко та без помилок

РемОнлайн дозволяє автоматизувати розрахунок заробітної плати. В результаті ви перестанете витрачати час на ручні підрахунки, а така система допоможе зменшити ймовірність помилок і зробить модель оплати праці більш прозорою.

Налаштуйте фіксовану частину зарплатні

Співробітникам, для яких ви налаштували графік роботи, можна додати правило розрахунку зарплатні за робочі години або дні, вказавши при цьому відповідну ставку. Це дозволить вести облік робочого часу та автоматизувати розрахунок зарплати.

Автоматизуйте взаєморозрахунки зі співробітниками

Вже зовсім скоро до кожного співробітника з'явиться свій баланс, на який ви зможете нараховувати ставку згідно з його графіком роботи, відсотками, преміями та штрафами.Почніть розрахунок заробітної плати співробітників за 3 кроки:


registration.svg (3 KB)

Створіть
акаунт у РемОнлайн

staff.svg (2 KB)

Додайте співробітників


cash.svg (3 KB)

Налаштуйте
автоматичні нарахування
Переваги програми для розрахунку заробітної плати

та автоматизації бізнесу РемОнлайн


interface.svg (2 KB)


Зрозумілий інтерфейс і готовність до використання відразу після реєстрації. Не потрібно нічого встановлювати або наймати програмістів

control.svg (2 KB)


Великий комплект шаблонів
з функцією редагування
та створення нових документів

integration.svg (1 KB)


Інтеграція з sms-шлюзами, сервісами IP-телефонії та віджетом "Статус замовлень", а також надсилання повідомлень для співробітників через Telegram

style.svg (2 KB)


Можливість налаштувати довідники, шаблони повідомлень, форми замовлень і клієнтів під потреби вашого бізнесуdevice.svg (2 KB)


Доступ з будь-якого
смартфона, планшета або ПК,
підключеного до інтернету

support.svg (3 KB)


Регулярні оновлення та кваліфікована служба підтримки

security.svg (2 KB)


Конфіденційність,
безпечне зберігання та щоденне
резервне копіювання даних

analysis.svg (2 KB)


Широкий набір інструментів
для автоматизації бізнес-процесів

 
РемОнлайн – універсальне рішення для сфери послуг з набором інструментів, які допоможуть підвищити прибуток, рівень сервісу та якість роботи працівників


Популярні запитання та відповіді

Яка програма може розрахувати зарплату?

faq_arrow

РемОнлайн — це програма, в якій можна один раз налаштувати правила розрахунку зарплати співробітників, щоб не витрачати цей час наприкінці кожного місяця. Просто налаштуйте ставку, відсоток та коефіцієнт залежно від досвіду, проведених продажів та виконаної роботи кожного співробітника, а РемОнлайн зробить розрахунок заробітної плати, відпускних та податків автоматично. Також безпосередньо в програмі можна буде зробити нарахування зарплати на баланс співробітника.

Як розрахувати суму заробітної плати?

faq_arrow

Розрахунок оплати праці залежить від низки чинників, включаючи тип виконуваної роботи, навичок та досвіду працівника. Оклад співробітника також залежить від:

 • Характеру виконуваної роботи. Наприклад, за роботу, яка потребує більшої кількості навичок або досвіду, зазвичай платять більше, ніж за роботу на початковому рівні.
 • Специфіки галузі. Зазвичай аналогічні посади оплачуються однаково і більше за встановлену ставку за певну роботу роботодавцю платити просто не вигідно.
 • Умов праці. Якщо в межах підприємства умови праці відрізняються за рівнем шкідливості (оптимальні, допустимі, шкідливі і небезпечні), оплата праці може відрізнятися.

Як розрахувати заробітну плату по днях та годинах?

faq_arrow

Якщо зарплата співробітника розраховується від пропрацьованого часу, її можна розрахувати за допомогою обліку цього часу. Вручну це робити довго і незручно, а от якщо ви створите графік роботи в такій програмі, як РемОнлайн, ви можете додати правило розрахунку зарплати за робочі години або дні, вказавши при цьому відповідну ставку. І тоді в межах кожного календарного місяця зарплата розраховуватиметься автоматично.


Розрахунок зарплати в РемОнлайн

РемОнлайн – хмарний сервіс з широким набором інструментів для управління замовленнями та фінансами, ведення бази клієнтів, торгівлі, планування закупівель і розрахунку заробітної плати в режимі онлайн. З ним ви зможете формувати звіти та керувати компанією з будь-якого планшета, комп'ютера або смартфона. Вам не потрібно купувати додаткове обладнання або наймати програмістів. Просто заходьте в програму та починайте працювати. Тепер давайте докладніше розглянемо особливості нарахування зарплати в нашій CRM.

Які типи нарахувань є в програмі розрахунку заробітної плати

Залежно від ролі та обов'язків співробітника, ви можете присвоїти йому такі види нарахувань зарплати:

 1. За створення замовлення – тому, хто оформив замовлення: визначив його тип, заповнив інформацію про пристрій і клієнта, описав несправність, прийняв аванс, призначив терміни ремонту, а також додав виконавців та менеджера. Ця людина першою взаємодіє з клієнтом і задає тон подальшого спілкування.
 2. Менеджеру за обробку замовлення – працівникові, вказаному в полі "Менеджер". Саме він приймає вхідні дзвінки, спілкується з клієнтами, закриває замовлення, організовує роботу команди та формує маршрутні листи.
 3. Виконавцю за роботу в замовленні – розрахунок і нарахування заробітної плати відбувається тому, хто додав роботу чи послугу на вкладці "Роботи і матеріали".
 4. Виконавцю за запчастину в замовленні – платимо співробітнику, який додав в замовлення запчастину або товар.
 5. За продаж – людині, з облікового запису якої провели продаж.
 6. За закриття замовлення – автоматичний розрахунок заробітної плати підлеглому, з облікового запису якого було закрито замовлення. Він інформує клієнта про готовність замовлення, узгоджує з ним спірні питання, приймає гроші, видає чек і гарантійний лист.

Це дозволяє справедливо оплачувати роботу кожного працівника та запобігати конфліктам в колективі. 

Що потрібно знати про розрахунок і нарахування зарплати в CRM-системі

Для розрахунку зарплати необхідно присвоїти співробітнику роль, додати в його картку відповідні типи нарахувань, встановити індивідуальні винагороди, а також якщо хочете, задати коефіцієнт. При цьому у програмі для нарахування заробітної плати має бути вказано однаковий метод розрахунку в картці працівника і послуги, роботи або товару. Тобто потрібно в обох випадках обирати або відсоток, або фіксовану суму.

Якщо в картці товару або послуги не вказана стандартна винагорода, діятиме правило, прописане в профілі підлеглого. Після налаштувань РемОнлайн буде автоматично розраховувати зарплату і позбавить вас необхідності робити це вручну.

Для чого потрібен звіт по зарплаті в РемОнлайн

В РемОнлайн передбачена розвинена система звітів, яка дозволяє рівномірно розподіляти заявки і впливати на показники роботи співробітників. Звіт по зарплаті показує, скільки грошей було нараховано за замовлення, продажі та виконані роботи. Він формується за періодами, статусами і майстернями. У нього потрапляють дані по кожному підлеглому, який працював в обраний період, з встановленою системою винагородження.

У звіті можна побачити суми в розрізі замовлень, виконаних робіт і встановленних правил. Це дозволить оцінити ефективність співробітників і вчасно скорегувати їхню фінансову мотивацію. 

Яким компаніям буде корисна програма для розрахунку заробітної плати РемОнлайн

Автоматичний розрахунок заробітної плати допоможе всім, у кого є підлеглі. Незалежно від того, 5 їх або 120. Просто у другому випадку ви збережете більше часу та нервів. Ця функція успішно використовується підприємствами сфери послуг, серед яких:

 • сервісні центри
 • СТО та майстерні
 • друкарні і поліграфії
 • клінінгові компанії
 • магазини побутової техніки
 • пральні та хімчистки
 • компанії з оренди і прокату
 • ательє та салони краси.

Тепер ви знаєте, як працює програма розрахунку заробітної плати. Зареєструйтеся та скористайтеся безкоштовним пробним періодом, щоб оцінити всі можливості РемОнлайн.

Показати повністю »
Читайте також
Системи KPI співробітників: як розробити та розрахувати

Системи KPI співробітників: як розробити та розрахувати

0
Контроль співробітників: інструменти, методи та помилки

Контроль співробітників: інструменти, методи та помилки

0
#П'ятничнаФіча №50: Коефіцієнт при розрахунку зарплати

#П'ятничнаФіча №50: Коефіцієнт при розрахунку зарплати

0
 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для розрахунку зарплати