Укр

Програма для розрахунку зарплати

Налаштуйте автоматичний розрахунок зарплати,

сформуйте систему мотивації співробітників

Автоматичний розрахунок зарплати в РемОнлайн дозволяє

Розраховувати зарплату прямо в CRM без калькулятора та Excel

Налаштувати різні типи нарахувань і зекономити час

Уникнути помилок, пов'язаних з людським фактором

Генерувати звіти щодо доходів співробітників

Почніть користуватися програмою розрахунку зарплати РемОнлайн безкоштовно протягом 14 днів.

Які можливості дає розрахунок і нарахування зарплати в РемОнлайн

Налаштуйте індивідуальні типи нарахування зарплати

Оберіть для співробітників будь-який із шести видів нарахувань: за оформлення замовлення, за роботу в замовленні, за обробку замовлення, за закриття замовлення, за запчастини в замовленні, за продажі у магазині.

Це дозволить встановити справедливі виплати для різних категорій підлеглих: продавців, майстрів, касирів, приймальників, інженерів, менеджерів, адміністраторів і т.д.

Сформуйте систему матеріальної мотивації

У РемОнлайн можна вибрати: виплачувати відсоток або фіксовану суму від вартості замовлення чи послуги. Це дозволить створити гнучкі методи мотивації для кожного працівника.

Заохочуйте найкращих співробітників

Вкажіть коефіцієнти, на які буде множитись розмір стандартної винагороди для окремих працівників. Так ви зможете врахувати їхні стаж і досвід або додати нарахування за продаж товарів чи послуг високої вартості.

Створюйте звіти по зарплаті співробітників

Аналізуйте дохід та ефективність роботи підлеглих. Формуйте звіти за періодами, статусам, замовленнями і майстерним. При цьому зароблені суми можна побачити у розрізі типів нарахувань та конкретних замовлень. Це дозволить аналізувати і в разі потреби коректувати поточну формулу розрахунку і нарахування заробітної плати.

Розраховуйте зарплату швидко та без помилок

РемОнлайн дозволяє автоматизувати розрахунок заробітної плати. В результаті ви перестанете витрачати час на ручні підрахунки, а така система допоможе зменшити ймовірність помилок і зробить модель оплати праці більш прозорою.

Переваги програми для нарахування заробітної плати та автоматизації бізнесу РемОнлайн

РемОнлайн доступен с любого устройства: телефона, планшета, ПК

 1. Зрозумілий інтерфейс і готовність до використання відразу після реєстрації. Не потрібно нічого встановлювати або наймати програмістів.
 2. Великий комплект шаблонів з функцією редагування та створення нових документів.
 3. Інтеграція з sms-шлюзами, сервісами IP-телефонії, 1С, пошуковими системами запчастин і віджетом "Статус замовлень", а також надсилання повідомлень для співробітників через Telegram.
 4. Доступ з будь-якого смартфона, планшета або ПК, підключеного до інтернету.
 5. Можливість налаштувати довідники, шаблони повідомлень, форми замовлень і клієнтів під потреби вашого бізнесу.
 6. Регулярні оновлення та кваліфікована служба підтримки.
 7. Конфіденційність, безпечне зберігання та щоденне резервне копіювання даних.
 8. Безперебійність роботи і зрозумілий вектор розвитку.
 9. Широкий набір інструментів для автоматизації бізнес-процесів:
 • керування замовленнями;
 • ведення бази клієнтів;
 • повноцінний складський облік;
 • планувальник замовлень;
 • менеджер задач;
 • торгівля та управління фінансами;
 • контроль і аналіз ефективності співробітників;
 • планування закупівель;
 • дашборд керівника;
 • відправка повідомлень і телефонія;
 • статистика дзвінків та прослуховування записів розмов.

РемОнлайн – універсальне рішення для сфери послуг з набором інструментів, які допоможуть підвищити прибуток, рівень сервісу та якість роботи працівників.

Розрахунок і нарахування зарплати в РемОнлайн

РемОнлайн – хмарний сервіс з широким набором інструментів для управління замовленнями та фінансами, ведення бази клієнтів, торгівлі, планування закупівель і розрахунку заробітної плати в режимі онлайн. З ним ви зможете формувати звіти та керувати компанією з будь-якого планшета, комп'ютера або смартфона. Вам не потрібно купувати додаткове обладнання або наймати програмістів. Просто заходьте в програму та починайте працювати. Тепер давайте докладніше розглянемо особливості нарахування зарплати в нашій CRM.

Які типи нарахувань є в програмі розрахунку заробітної плати

Залежно від ролі та обов'язків співробітника, ви можете присвоїти йому такі види нарахувань зарплати:

 1. За створення замовлення – тому, хто оформив замовлення: визначив його тип, заповнив інформацію про пристрій і клієнта, описав несправність, прийняв аванс, призначив терміни ремонту, а також додав виконавців та менеджера. Ця людина першою взаємодіє з клієнтом і задає тон подальшого спілкування.
 2. Менеджеру за обробку замовлення – працівникові, вказаному в полі "Менеджер". Саме він приймає вхідні дзвінки, спілкується з клієнтами, закриває замовлення, організовує роботу команди та формує маршрутні листи.
 3. Виконавцю за роботу в замовленні – розрахунок і нарахування заробітної плати відбувається тому, хто додав роботу чи послугу на вкладці "Роботи і матеріали".
 4. Виконавцю за запчастину в замовленні – платимо співробітнику, який додав в замовлення запчастину або товар.
 5. За продаж в магазині – людині, з облікового запису якої провели продаж.
 6. За закриття замовлення – автоматичний розрахунок заробітної плати підлеглому, з облікового запису якого було закрито замовлення. Він інформує клієнта про готовність замовлення, узгоджує з ним спірні питання, приймає гроші, видає чек і гарантійний лист.

Це дозволяє справедливо оплачувати роботу кожного працівника та запобігати конфліктам в колективі. 

Що потрібно знати про розрахунок і нарахування зарплати в CRM-системі

Для розрахунку зарплати необхідно присвоїти співробітнику роль, додати в його картку відповідні типи нарахувань, встановити індивідуальні винагороди, а також якщо хочете, задати коефіцієнт. При цьому у програмі для нарахування заробітної плати має бути вказано однаковий метод розрахунку в картці працівника і послуги, роботи або товару. Тобто потрібно в обох випадках нараховувати або відсоток, або фіксовану суму.

Якщо в картці товару або послуги не вказана стандартна винагорода, діятиме правило, прописане в профілі підлеглого. Після налаштувань РемОнлайн буде автоматично розраховувати зарплату і позбавить вас необхідності робити це вручну.

Для чого потрібен звіт по зарплаті в РемОнлайн

В РемОнлайн передбачена розвинена система звітів, яка дозволяє рівномірно розподіляти заявки і впливати на показники роботи співробітників. Звіт по зарплаті показує, скільки грошей було нараховано за замовлення, продажі та виконані роботи. Він формується за періодами, статусами і майстернями. У нього потрапляють дані по кожному підлеглому, який працював в обраний період, з встановленою системою нарахувань.

У звіті можна побачити суми в розрізі замовлень, виконаних робіт і типів нарахувань. Це дозволить оцінити ефективність співробітників і вчасно скорегувати їхню фінансову мотивацію. 

Яким компаніям буде корисна програма для розрахунку заробітної плати РемОнлайн

Автоматичний розрахунок заробітної плати допоможе всім, у кого є підлеглі. Незалежно від того, 5 їх або 120. Просто у другому випадку ви збережете більше часу та нервів. Ця функція успішно використовується підприємствами сфери послуг, серед яких:

 • сервісні центри;
 •  СТО та майстерні;
 •  друкарні і поліграфії;
 • клінінгові компанії;
 •  магазини побутової техніки;
 • пральні та хімчистки;
 • компанії з оренди і прокату;
 • ательє та салони краси.

Тепер ви знаєте, як працює програма розрахунку заробітної плати. Зареєструйтеся та скористайтеся безкоштовним пробним періодом, щоб оцінити всі можливості РемОнлайн.

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для розрахунку зарплати