main_img.png (1.93 MB)

Мобільний додаток керівника
РeмOнлайн Директор

Відстежуйте ключові показники сервісного бізнесу і будьте на зв'язку зі співробітниками у будь-який час в будь-якому місці

Доступно на iOS та
на Android

РeмOнлайн Директор – це перший мобільний додаток для користувачів програми обліку та автоматизації РемОнлайн. Коли керівник або власник бізнесу знаходиться поза офісом, йому необхідно мати можливість швидко переглянути ключові показники і при необхідності зв'язатися з співробітниками. А так як у керівника зазвичай є доступ до всіх даних, важливо забезпечити його аккаунту в РемОнлайн максимальний захист.

Справитися з усіма цими завданнями допоможе мобільний додаток керівника

img_block1.png (378 KB)
BG_block2_2.png (1.32 MB)
icon_block1.svg (1 KB)

Відстежуйте ключові показники

Звіт в додатку покаже вам кількість по створеним та закритим замовленнями, виконаним кожним співробітником роботам і проданих товарів, проведеним платежам. А головне – ви побачите виручку та прибуток компанії за день.

Переглядайте показники в режимі реального часу за поточний день або готові зведення в ретроспективі.

img_block_phone2.png (90 KB)
BG_block3.png (2.55 MB)
icon_block2.svg (1 KB)

Будьте на швидкому зв'язку із співробітниками

Виникли питання при перегляді звіту? Зв'яжіться з потрібним співробітником не виходячи з програми. На окремій вкладці ви знайдете список всіх працівників з можливістю подзвонити або написати повідомлення.

Також при бажанні ви можете налаштувати видображення часу останнього входу співробітника в РемОнлайн, щоб контролювати запізнення.

img_block3_phone.png (501 KB)
icon_block3.svg (1 KB)

Підсильте безпеку вашого облікового запису в РемОнлайн

Всі дані в мобільному додатку керівника формуються з вашого облікового запису в РемОнлайн та використовувати його можуть тільки ті користувачі, у яких є на це відповідне право. Але це ще не все.

При наявності доступу до додатка ви можете включити двухфакторну аутентифікацію. Використовуйте цю функцію для додаткового захисту даних & ndash; при кожній спробі входу в ваш аккаунт через браузер РемОнлайн буде запитувати підтвердження через мобільний додаток.

img_block4.png (1.51 MB)
BG
icon_star

Переглядайте відгуки клієнтів

Контролюйте задоволеність клієнтів і вивчайте їх зворотний зв‘язок на вкладці “Відгуки“. Переглядайте відгуки за будь-який період, фільтруйте їх по локаціях та оцінкам. Якщо виникли питання, при тривалому натисканні на відгук ви можете зв’язатися з клієнтом або менеджером замовлення, а при натисканні на номер замовлення — подивитися деталі у веб-версії програми.

img_review

BG
icon_card

Контролюйте стан кас

Вкладка “Каси” допоможе контролювати фінанси компанії з будь-якої точки на карті. Тут ви побачите баланс кожної каси кожної локації, загальну суму готівкових та безготівкових коштів, а також підсумкову кількість грошей на поточний момент.

img_cash.png

Оцініть переваги мобільного додатка РемОнлайн Директор

Mask_cta.png (14 KB) Mask_cta_tablet.png (9 KB)
button_App Store_СТА.png (5 KB)
google-play-badge.png (5 KB)
  1. РемОнлайн
  2. Каталог додатків
  3. Мобільний додаток керівника РО Директор