RemOnline спростить роботу керівника та співробітників

money.svg (2 KB)

Покращуйте продуктивність
майстрів і збільшуйте прибуток
вже з першого дня використання

staff.svg (2 KB)

Керуйте замовленнями, запасом матеріалів і співробітниками
з одного вікна браузеру

save.svg (4 KB)

Автоматизуйте бізнес-процеси
ательє та заощаджуйте
до 20% часу на кожному замовленні

device.svg (2 KB)

Відстежує ключові бізнес-показники
з будь-якого місця й пристрою
з доступом до інтернетуВикористовуйте функції програми для ательє безкоштовно протягом 7 днівАвтоматизація ательє з програмою RemOnline

Облік клієнтів в ательє

Підніміть клієнтський сервіс на новий рівень:

 • реєструйте дані клієнтів, щоб система розпізнала їх майбутні звернення й відобразила історію замовлень.
 • використайте всі можливості інтеграції RemOnline з телефоніями і смс-шлюзами, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми клієнтами.
 • відправляйте їм автоматичні нагадування про примірки та готовність одягу.


Розширюйте й зміцнюйте клієнтську базу, щоб навіть випадковий перехожий захотів повернутися до вашого ательє знову.

Облік виконаних замовлень

Заощаджуйте до 20 хвилин на кожному замовленні завдяки автоматизації на всіх етапах: від звернення до його реалізації. Реєструйте звернення, зберігайте історію замовлень, керуйте ними за допомогою статусів з одного вікна браузера. З CRM для швацької майстерні ви будете впевнені, що замовлення потрапляють до рук потрібних фахівців, які віддають їх клієнтам вчасно.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Більше інформації про кожне замовлення

Керуйте замовленнями на ремонт одягу за допомогою мобільного додатку RemOnline Замовлення, аби забезпечити швачок усіма потрібними даними:

 • прикріплюйте фотографії дефектів одягу, примірок або референси до замовлення
 • переглядайте додані матеріали, роботи та платежі
 • залишайте коментарі співробітникам та зв'язуйтесь з клієнтами прямо зі смартфона.

Програма для магазину одягу

RemOnline — це не просто програма для обліку пошитого одягу. Якщо ви продаєте свої вироби в інтернет-магазині, соцмережах або офлайн-точках, програма також вам допоможе. Усі звернення з різних каналів реалізації потраплятимуть у єдину базу, завдяки чому ви не втратите жодного клієнта. А завдяки інтеграції з популярними маркетплейсами ви можете синхронізувати фізичний склад та онлайн-замовлення, збільшити товарообіг та заробляти більше.

Облік матеріалів на швацькому виробництві

 • Синхронізуйте фактичну наявність матеріалів на складі й замовлення клієнтів, щоб не затримувати їх виконання.
 • Програма для швейного виробництва RemOnline автоматично списує додані до замовлення тканини, гудзики, блискавки та відображає їх закінчення на складі.
 • Додавайте матеріали до замовлень, списуйте або продавайте їх через різні канали завдяки програмі, яка координує роботу складу залежно від вашого бізнес-сценарію.

Ефективний графік роботи швачок

Плануйте роботу швейної майстерні наперед і ведіть запис на примірки з урахуванням робочого часу швачок. Для цього треба лише ввести робочі та вихідні дні, відпустки та лікарняні кожного співробітника у Графік роботи, а автозаповнення допоможе заощадити на цьому час.

Продуктивність співробітників

RemOnline бере рутину на себе, завдяки чому співробітники зможуть працювати ефективніше:

 • програма автоматизації ательє має готові довідники та шаблони документів, спрощує документообіг і підрахунок показників
 • гнучка система розрахунку зарплат дозволить у декілька разів збільшити продуктивність кравчинь, дизайнерів, конструкторів і закрійників.

Контроль дій в програмі

Відстежуйте хто, що та коли зробив у вашому обліковому записі за допомогою Журналу подій. Ви зможете контролювати додавання, редагування та видалення документів в розрізі локацій та співробітників, а також відновлювати віддалених клієнтів, звернення, рахунки, каси, склади, товари та завдання.Перевірте, на що здатен RemOnline

Фінанси та звітність

Збільште прибуток ательє у декілька разів:

 • відстежуйте витрати та доходи, щоб прогнозувати фінансові потоки.
 • аналізуйте рекламні кампанії за кількістю замовлень, клієнтів і грошей, які вони приносять, та вкладайте бюджет тільки в ефективні канали рекламні кампанії.
 • формуйте звіти за прибутком, складом, замовленнями, клієнтами та співробітниками в декілька кліків, щоб утримувати показники на високому рівні.


І все це зараз доступно у рамках однієї програми!

Управління бізнесом з мобільного

Тепер вам не обов'язково знаходитися в ательє, щоб бути в курсі того, що там відбувається:

 • відстежуйте прибуток, виручку, суму грошей в касах, кількість закритих замовлень й інші ключові показники бізнесу в додатку керівника
 • контролюйте ефективність співробітників і зв'язуйтеся з ними не покидаючи додатку.


Будьте на зв'язку, де б не знаходилися разом з RemOnline.

Ключові дані в зручному форматі

Автоматизація обліку в ательє з пошиття та ремонту одягу допоможе бачити повну картину бізнесу в Аналітичному звіті RemOnline:

 • будуйте необмежену кількість діаграм і трендів, щоб розглянути бізнес-показники під різними кутами
 • зводіть дані продажів, дзвінків, лідів, замовлень і платежів в зручний формат графіків, щоб знаходити корисні закономірності й зони зростання.Все ще не впевнені? Ось 4 додаткові плюси RemOnline:

support.svg (3 KB)


Фахівці Cлужби підтримки
завжди на зв'язку,
щоб відповісти
на всі ваші питання

registration.svg (3 KB)


RemOnline не потрібно встановлювати та скачувати. Просто реєструйтеся й починайте роботу

knowledge.svg (3 KB)


Завдяки інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу співробітники швидко розберуться в програмі.
А велика База Знань їм в цьому допоможе

security.svg (2 KB)


Ми приділяємо велику увагу безпеці даних. Налаштуйте ролі співробітників так, щоб вони бачили тільки потрібну їм інформацію


Програма для ательє з ремонту і пошиву одягу

З розвитком будь-якої швейної майстерні збільшується кількість замовлень, клієнтів, матеріалів. Вести ручний облік в ательє стає неможливим. Але вам і не потрібно! За вас це зробить RemOnline – хмарна програма для швейних ательє, яка автоматизує бізнес-процеси та облік:

 • замовлень на ремонт і пошиття одягу; 
 • завдань співробітникам; 
 • клієнтів швейної майстерні; 
 • матеріалів, тканин, швейної фурнітури на складі; 
 • фінансів і продажів. 

Програма дозволяє автоматично розраховувати зарплату швачок за виконану роботу і сповіщати клієнтів про готовність виробів. Друкувати етикетки, рахунки і квитанції можна прямо з браузера. З RemOnline керувати роботою і розвивати свій бізнес стає набагато простіше і ефективніше.


Облік замовлень в ательє

Наша програма для ательє зводить всі замовлення в єдину базу. В одному вікні ви побачите, які замовлення зараз в роботі, ще тільки створені і вже прострочені. Якщо вам потрібне якесь конкретне замовлення, ви легко знайдете його за допомогою фільтрів або розумного пошуку. 

Крім того, RemOnline прискорює і спрощує створення нових замовлень завдяки вже готовим карткам. Вони легко налаштовуються під особливості і види робіт вашої швейної майстерні. В оперативному режимі ви можете створити замовлення і вказати в ньому: 

 • тип виробу (плаття, штани, сорочка і т. ін.); 
 • вид роботи (пошиття, ремонт або більш детально); 
 • розмір виробу для пошиття;
 • необхідні матеріали і фурнітуру (шкіра, тканина і т. ін.);
 • все інше, що вважаєте за потрібне. 

Завдяки цьому ви зекономите до 20 хвилин на кожному замовленні! Наша програма для швейних майстерень зберігає всі ці деталі, тому в разі форс-мажору з кимось із співробітників, ви зможете передати замовлення іншому без незручностей.


Облік клієнтів швейної майстерні

RemOnline – це повноцінна CRM-система для ательє з пошиття і ремонту одягу. Вона допомагає створити загальну базу і розділити її на клієнтів і постачальників, фізичних і юридичних осіб. Це дозволить:

 • автоматизувати облік клієнтів;
 • зафіксувати їх контакти;
 • зберегти історії замовлень, оплат;
 • використовувати автоматичні нагадування.

Щоб перейти до докладної інформації, достатньо клацнути по імені і перейти в картку клієнта.

Наступним кроком стане оптимізація спілкування з клієнтами за рахунок вбудованих або інтегрованих систем оповіщень, телефонії. Після налаштування ви зможете відправляти SMS автоматично або вручну, а також дзвонити прямо з CRM для ательє.

Просто клацніть на номер телефону клієнта та оберіть потрібну дію: зателефонувати або відправити SMS. Шаблони повідомлень створюються в програмі, а для розмови можна використовувати як гарнітуру, так і звичайний Android смартфон. Історії дзвінків і SMS збережуться в картках клієнтів.


Складський облік у швейній майстерні

В програмі для ательє з пошиття і ремонту одягу ви можете вести облік тканин, швейної фурнітури та інших витратних матеріалів. Всі оприбуткування, списання і переміщення будуть у вас перед очима.

Відповідні документи формуються автоматично і зберігаються в програмі разом з хронологією подій. Тому ви в будь-який момент зможете знайти інформацію про партію, постачання і використання в роботі. Повернення постачальнику відображаються на окремій вкладці.

Рекомендуємо встановити мінімальний і максимальний рівні запасів, щоб отримувати підказки і формувати звіт "Товари, що потребують закупівлі" в два кліка.


Фінансовий і бухгалтерський облік в ательє

Створюйте різні типи цін і знижок: на матеріали, послуги або покупку готових виробів. Надавайте знижки за рахунок компанії або співробітників і встановлюйте націнки за терміновість. Всі ці дії і касові операції буде легко відстежити. Вартість замовлень буде розраховуватися автоматично на підставі попередніх налаштувань.

У програмі для швейних майстерень можна в кілька кліків:

 • Перевірити кількість грошей в касах.
 • Вивести інформацію про рух грошових коштів.
 • Виставити рахунки і переглянути їхню історію.

Тому, фінансова сторона вашого бізнесу буде під контролем. Бухгалтерські звіти теж можна сформувати в кілька кліків. За необхідності налаштуйте інтеграцію з 1С.


Управлінський облік в ательє

Ведення управлінського обліку – це важлива умова для розвитку бізнесу, підвищення його прибутковості. А основне джерело інформації для аналізу і прийняття рішень – це звіти. RemOnline автоматизує підготовку звітів по:

 • прибутку по замовленням;
 • кількості і співвідношенню замовлень в різних статусах;
 • зарплаті швеям, модельєрам-закрійникам, менеджерам;
 • ефективності рекламних каналів;
 • дзвінкам і SMS (із записами розмов);
 • відгукам клієнтів.

Зручніше за все те, що вам не доведеться возити з собою документи або постійно телефонувати співробітниками. Вести облік в ательє можна в інтернеті за допомогою смартфона або планшета, де б ви не знаходилися. Отримуйте необхідну інформацію в лічені секунди, спрощуйте аналіз основних показників бізнесу і розвивайте його з RemOnline!

Показати повністю »
Читайте також
Як розпочати швейний бізнес: поради та ідеї

Як розпочати швейний бізнес: поради та ідеї

Як відкрити магазин одягу з нуля

Як відкрити магазин одягу з нуля

Як працюють Розетка та Пром маркетплейс

Як працюють Розетка та Пром маркетплейс

 1. RemOnline
 2. Програма для ательє