РемОнлайн спростить роботу керівника та співробітників

Покращуйте продуктивність майстрів і збільшуйте прибуток

Покращуйте продуктивність
майстрів і збільшуйте прибуток
вже з першого дня використання

Керуйте замовленнями, запасом матеріалів і співробітниками

Керуйте замовленнями, запасом матеріалів і співробітниками
з одного вікна браузеру

Автоматизуйте бізнес-процеси ательє та заощаджуйте до 20% часу

Автоматизуйте бізнес-процеси
ательє та заощаджуйте
до 20% часу на кожному замовленні

Відстежуйте ключові показники з будь-якого місця та пристрою

Відстежує ключові бізнес-показники
з будь-якого місця й пристрою
з доступом до інтернету

Використовуйте функції програми для ательє безкоштовно протягом 7 днів

Автоматизація ательє з програмою РемОнлайн

Облік виконаних замовлень

Заощаджуйте до 20 хвилин на кожному замовленні завдяки автоматизації на всіх етапах: від звернення до його реалізації. Реєструйте звернення, зберігайте історію замовлень, керуйте ними за допомогою статусів з одного вікна браузера. З CRM для швацької майстерні ви будете впевнені, що замовлення потрапляють до рук потрібних фахівців, які віддають їх клієнтам вчасно.

Облік клієнтів в ательє

Підніміть клієнтський сервіс на новий рівень. Реєструйте дані клієнтів, щоб система розпізнала їх майбутні звернення й відобразила історію замовлень. Використайте всі можливості інтеграції РемОнлайн з телефоніями і смс-шлюзами, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми клієнтами. Відправляйте їм автоматичні нагадування про примірки та готовність одягу. Розширюйте й зміцнюйте клієнтську базу, щоб навіть випадковий перехожий захотів повернутися до вашого ательє знову.

Продуктивність співробітників

РемОнлайн бере рутину на себе, завдяки чому співробітники зможуть працювати ефективніше. Програма автоматизації ательє має готові довідники та шаблони документів, спрощує документообіг і підрахунок показників. А гнучка система розрахунку зарплат дозволить у декілька разів збільшити продуктивність кравчинь, дизайнерів, конструкторів і закрійників.
Більше інформації про кожне замовлення 

Керуйте замовленнями на ремонт одягу завдяки додатку РемОнлайн Камера. Прикріплюйте фотографії дефектів, примірок або референс клієнта до замовлення прямо зі смартфона, абs забезпечити швачок усіма потрібними даними.

Контроль дій в програмі 

Відстежуйте хто, що та коли зробив у вашому обліковому записі за допомогою Журналу подій. Ви зможете контролювати додавання, редагування та видалення документів в розрізі локацій та співробітників, а також відновлювати віддалених клієнтів і звернення.

Облік матеріалів на швацькому виробництві

Синхронізуйте фактичну наявність матеріалів на складі й замовлення клієнтів, щоб не затримувати їх виконання. Програма для швейного виробництва РемОнлайн автоматично списує додані до замовлення тканини, гудзики, блискавки та відображає їх закінчення на складі. Додавайте матеріали до замовлень, списуйте або продавайте їх через різні канали завдяки програмі, яка координує роботу складу залежно від вашого бізнес-сценарію.

Фінанси і звітність

Збільште прибуток ательє у декілька разів. Відстежуйте витрати та доходи, щоб прогнозувати фінансові потоки. Аналізуйте рекламні кампанії за кількістю замовлень, клієнтів і грошей, які вони приносять, та вкладайте бюджет тільки в ефективні канали рекламні кампанії. Формуйте звіти за прибутком, складом, замовленнями, клієнтами та співробітниками в декілька кліків, щоб утримувати показники на високому рівні. І все це зараз доступно у рамках однієї програми!
Управління з будь-якого місця й пристрою

З РемОнлайн вам необов'язково знаходитися в ательє, щоб бути в курсі того, що там відбувається. Відстежуйте показники й контролюйте роботу кравчинь з будь-якого місця та пристрою, який має доступ до інтернету. А функції програми разом з 200+ інтеграціями зроблять управління бізнесом системним і передбачуваним.
Програма для магазину одягу

РемОнлайн — це не просто програма для обліку пошитого одягу. Якщо ви продаєте свої вироби в інтернет-магазині або офлайн, програма теж вам допоможе. Ведіть облік продажів, фінансів і товарів в магазині одягу. РемОнлайн автоматизує торгівлю та складський облік, синхронізує онлайн продаж з фізичним складом. А завдяки інтеграції програми з популярними маркетплейсами ви збільшите товарообіг і зможете заробляти більше.

Ключові дані в зручному форматі

Автоматизація обліку в ательє з пошиття та ремонту одягу допоможе бачити повну картину бізнесу в Аналітичному звіті РемОнлайн. Будуйте необмежену кількість діаграм і трендів, щоб розглянути бізнес-показники під різними кутами. Зводіть дані продажів, дзвінків, лідів, замовлень і платежів в зручний формат графіків, щоб знаходити корисні закономірності й зони зростання.

Управління бізнесом з мобільного

Тепер вам не обов'язково знаходитися в ательє, щоб бути в курсі того, що там відбувається. Відстежуйте прибуток, виручку, суму грошей в касах, кількість закритих замовлень й інші ключові показники бізнесу в додатку керівника. Контролюйте ефективність співробітників і зв'язуйтеся з ними не покидаючи додатку. Будьте на зв'язку, де б не знаходилися разом з РемОнлайн.

Все ще не впевнені? Ось 5 додаткових плюсів РемОнлайн:

Все ще не впевнені? Ось 5 додаткових плюсів РемОнлайн:

 1. Фахівці служби підтримки завжди на зв'язку, щоб відповісти на всі ваші питання.
 2. РемОнлайн не потрібно встановлювати та скачувати. Просто реєструйтеся й починайте роботу. 
 3. Завдяки інтуїтивному й зрозумілому інтерфейсу ваші співробітники розберуться в програмі впродовж пари днів. А велика База Знань і повчальні ролики на YouTube їм в цьому допоможуть.
 4. Ми приділяємо велику увагу безпеці даних. Налаштуйте ролі співробітників так, щоб вони бачили тільки потрібну їм інформацію. 
 5. Ми оновлюємо та покращуємо функції програми, за що вам не треба доплачувати.

Програма для ательє з ремонту і пошиву одягу

З розвитком будь-якої швейної майстерні збільшується кількість замовлень, клієнтів, матеріалів. Вести ручний облік в ательє стає неможливим. Але вам і не потрібно! За вас це зробить РемОнлайн – хмарна програма для швейних ательє, яка автоматизує бізнес-процеси та облік:

 • замовлень на ремонт і пошиття одягу; 
 • завдань співробітникам; 
 • клієнтів швейної майстерні; 
 • матеріалів, тканин, швейної фурнітури на складі; 
 • фінансів і продажів. 

Програма дозволяє автоматично розраховувати зарплату швачок за виконану роботу і сповіщати клієнтів про готовність виробів. Друкувати етикетки, рахунки і квитанції можна прямо з браузера. З РемОнлайн керувати роботою і розвивати свій бізнес стає набагато простіше і ефективніше.

Облік замовлень в ательє

Наша програма для ательє зводить всі замовлення в єдину базу. В одному вікні ви побачите, які замовлення зараз в роботі, ще тільки створені і вже прострочені. Якщо вам потрібне якесь конкретне замовлення, ви легко знайдете його за допомогою фільтрів або розумного пошуку. 

Крім того, РемОнлайн прискорює і спрощує створення нових замовлень завдяки вже готовим карткам. Вони легко налаштовуються під особливості і види робіт вашої швейної майстерні. В оперативному режимі ви можете створити замовлення і вказати в ньому: 

 • тип виробу (плаття, штани, сорочка і т. ін.); 
 • вид роботи (пошиття, ремонт або більш детально); 
 • розмір виробу для пошиття;
 • необхідні матеріали і фурнітуру (шкіра, тканина і т. ін.);
 • все інше, що вважаєте за потрібне. 

Завдяки цьому ви зекономите до 20 хвилин на кожному замовленні! Наша програма для швейних майстерень зберігає всі ці деталі, тому в разі форс-мажору з кимось із співробітників, ви зможете передати замовлення іншому без незручностей.

Облік клієнтів швейної майстерні

РемОнлайн – це повноцінна CRM-система для ательє з пошиття і ремонту одягу. Вона допомагає створити загальну базу і розділити її на клієнтів і постачальників, фізичних і юридичних осіб. Це дозволить:

 • автоматизувати облік клієнтів;
 • зафіксувати їх контакти;
 • зберегти історії замовлень, оплат;
 • використовувати автоматичні нагадування.

Щоб перейти до докладної інформації, достатньо клацнути по імені і перейти в картку клієнта.

Наступним кроком стане оптимізація спілкування з клієнтами за рахунок вбудованих або інтегрованих систем оповіщень, телефонії. Після налаштування ви зможете відправляти SMS автоматично або вручну, а також дзвонити прямо з CRM для ательє.

Просто клацніть на номер телефону клієнта та оберіть потрібну дію: зателефонувати або відправити SMS. Шаблони повідомлень створюються в програмі, а для розмови можна використовувати як гарнітуру, так і звичайний Android смартфон. Історії дзвінків і SMS збережуться в картках клієнтів.

Складський облік у швейній майстерні

В програмі для ательє з пошиття і ремонту одягу ви можете вести облік тканин, швейної фурнітури та інших витратних матеріалів. Всі оприбуткування, списання і переміщення будуть у вас перед очима.

Відповідні документи формуються автоматично і зберігаються в програмі разом з хронологією подій. Тому ви в будь-який момент зможете знайти інформацію про партію, постачання і використання в роботі. Повернення постачальнику відображаються на окремій вкладці.

Рекомендуємо встановити мінімальний і максимальний рівні запасів, щоб отримувати підказки і формувати звіт "Товари, що потребують закупівлі" в два кліка.

Фінансовий і бухгалтерський облік в ательє

Створюйте різні типи цін і знижок: на матеріали, послуги або покупку готових виробів. Надавайте знижки за рахунок компанії або співробітників і встановлюйте націнки за терміновість. Всі ці дії і касові операції буде легко відстежити. Вартість замовлень буде розраховуватися автоматично на підставі попередніх налаштувань.

У програмі для швейних майстерень можна в кілька кліків:

 1. Перевірити кількість грошей в касах.
 2. Вивести інформацію про рух грошових коштів.
 3. Виставити рахунки і переглянути їхню історію.

Тому, фінансова сторона вашого бізнесу буде під контролем. Бухгалтерські звіти теж можна сформувати в кілька кліків. За необхідності налаштуйте інтеграцію з 1С.

Управлінський облік в ательє

Ведення управлінського обліку – це важлива умова для розвитку бізнесу, підвищення його прибутковості. А основне джерело інформації для аналізу і прийняття рішень – це звіти. РемОнлайн автоматизує підготовку звітів по:

 • прибутку по замовленням;
 • кількості і співвідношенню замовлень в різних статусах;
 • зарплаті швеям, модельєрам-закрійникам, менеджерам;
 • ефективності рекламних каналів;
 • дзвінкам і SMS (із записами розмов);
 • відгукам клієнтів.

Зручніше за все те, що вам не доведеться возити з собою документи або постійно телефонувати співробітниками. Вести облік в ательє можна в інтернеті за допомогою смартфона або планшета, де б ви не знаходилися. Отримуйте необхідну інформацію в лічені секунди, спрощуйте аналіз основних показників бізнесу і розвивайте його з РемОнлайн!

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для ательє і швейних майстерень