CRM для роботи з Новою поштою

Коли у клієнтів є величезний вибір товарів і компаній, що пропонують свої послуги, величезну роль відіграє рівень обслуговування. І швидкість доставки впливає на нього на пряму. Тому так важливим є вибір CRM з підтримкою Нової пошти, де ТТН будуть создваться разом із замовленнями в системі. А програма для обліку РемОнлайн якраз одна з таких.Що користувачам РемОнлайн дає інтеграція з Новою поштою:


registration.svg (3 KB)

Створення накладної на Новій пошті разом із створенням замовлення у CRM


import.svg (2 KB)

Автоматичне оновлення статусу замовлення в CRM на основі даних з Нової пошти


save.svg (4 KB)

Економію часу, бо не потрібно витрачати години на оформлення відправок


control.svg (2 KB)

Завжди актуальні дані про стан замовлення у CRM-системіА тепер докладніше про можливості інтеграції Нової пошти та CRM РемОнлайн

Автоматичне створення ТТН на Новій пошті

Економте час співробітників. Більше не потрібно буде створювати накладні вручну і робити це в відділенні Нової пошти. При створенні замовлення в CRM ТТН з усіма потрібними даними будуть створюватися автоматично, а вам залишиться тільки віддати посилку.

Відстеження замовлення в CRM з моменту відправки пристрою клієнтом

Працюєте в режимі доставки, в тому числі і від клієнтів? РемОнлайн чудово підходить для такого формату! Як тільки клієнт відправить вам пристрій / виріб / (вставте свій варіант) Нової поштою, в РемОнлайн з'явиться замовлення з відповідним статусом.

Швидкий пошук замовлень

Знаходьте замовлення за їх номерам, ТТН, ім'ям та номером клієнтів, щоб швидко уточнювати деталі. З нашою програмою обліку замовлень клієнтів ви зможете робити це з будь-якого місця та пристрою.Як підключити Нову пошту до CRM-системи РемОнлайн


interface.svg (2 KB)

Зареєструйтеся у РемОнлайн
та почніть безкоштовний
тестовий період.


system.svg (2 KB)

Зареєструйтесь у ApiX-Drive.
Це онлайн-конектор,
в якому налаштовується
інтеграція із Новою поштою.


individual.svg (2 KB)


Створіть зв'язок РемОнлайн
з Новою поштою
в особистому кабінеті ApiX-Drive.Переваги інтеграції CRM і Нової пошти через ApiX-Drive

  1. Доступ до більш 70 корисних інтеграцій для РемОнлайн. Серед них Viber, Google Sheets, сервіси SMS-розсилок і багато іншого.
  2. Аж дві служби підтримки, фахівці яких готові допомогти вам на кожному етапі налаштування інтеграції. Команда підтримки РемОнлайн підкаже, як та які поля додати для правильного прийому і передачі даних в Нову пошту. А фахівці ApiX-Drive допоможуть правильно налаштувати дії, фільтри і все, що потрібно.
  1. РемОнлайн
  2. Інтеграції CRM-системи РемОнлайн
  3. Інтеграція CRM з Новою поштою