Навіщо потрібна програма для обліку виробництва RemOnline?

RemOnline — це програма для автоматизації бізнес-процесів та контролю роботи персоналу. Цей універсальний продукт для організації ефективної роботи виробництва дозволить вам налагодити дієве управління та отримувати більше прибутку. Позбудьтеся рутини, заощаджуйте час на обробці замовлень та на обліку залишків товару.Що ви отримуєте з RemOnline:

profit.svg (3 KB)

Більше прибутку

Програма допомагає
зменшити операційні витрати
та збільшити дохід підприємства

base.svg (3 KB)

Повний контроль

Жодна подія не залишиться
непоміченою, ви будете бачити
всі дії підлеглих у програмі

control.svg (2 KB)

Порядок у всьому

Складський облік,
автоматичне генерування звітів,
готові шаблони документів

time.svg (1 KB)

Економію часу

Автоматизація виконуваної роботи
пришвидшує бізнес-процеси
та збільшує продуктивність

Користуйтеся програмою для виробництва RemOnline безкоштовно протягом 7 днівМожливості програми для виробництва

CRM для обліку замовлень виробництва

Ведіть облік замовлень в єдиній базі.

 • Керуйте замовленнями за допомогою статусів та відстежуйте їхнє виконання.
 • Рівномірно розподіляйте навантаження між співробітниками.
 • RemOnline автоматично сповіщатиме персонал про призначення виконавцем замовлення та зміни в ньому за допомогою SMS або повідомлень у Telegram чи на Email.

Програма для складу виробництва

 • Ведіть облік залишків товару на складі, щоб вчасно поповнювати запаси та запускати виробництво.
 • Синхронізуйте продажі та склад — завжди актуальна інформація про залишки для вас та клієнтів.
 • Використовуйте роздільні сховища для матеріалів, інструментів і готової продукції.


Відстежуйте переміщення/списання та робіть інвентаризацію 4 способами в будь-який момент та звідусіль. Присвоюйте товарам і виробам штрихкоди та з легкістю знаходьте потрібну продукцію й обладнання на складі. Забудьте про облік в Excel та автоматизуйте роботу ваших складів.

Планування роботи підприємства

 • Оцінюйте завантаженість своїх співробітників і виробничих потужностей за допомогою Планувальника.
 • Плануйте доставку та інші виїзні роботи.
 • Керуйте ресурсами підприємства та ефективно розподіляйте завдання, щоб виконати максимум процесів в обмежений термін.

База клієнтів

 • Зберігайте контакти клієнтів і постачальників в єдиній базі, щоб швидко знаходити їх в потрібний момент.
 • Налаштуйте відстеження готовності замовлення через SMS-сповіщення та віджет статусу замовлення.
 • Пропонуйте персоналізовані знижки лояльним клієнтам.
Перевірте, на що здатен RemOnline

Графік роботи 

Плануйте робочі дні, вихідні, відпустки та лікарняні кожного співробітника на тижні вперед. Графік роботи дозволить вам планувати діяльність виробництва відповідно до наявних ресурсів. Обраховуйте з точністю до годин робочий час кожного співробітника та встановлюйте відповідну винагороду.

Автоматичний розрахунок зарплати

 • Встановіть Погодинну, Денну або Місячну ставку для кожного співробітника, та RemOnline вираховуватиме фіксовану суму зарплати автоматично.
 • Налаштуйте систему бонусів, видавайте премії за успіхи та штрафуйте за помилки, щоб мотивувати співробітників.
 • Контролюйте процес розрахунку зарплати на кожному етапі, аби за потреби скоригувати суму перед нарахуванням на баланс працівника.

Контроль роботи персоналу

Розмежовуйте доступ співробітників до даних всередині програми. Таким чином вони бачитимуть тільки ту інформацію, яка необхідна їм для виконання своїх професійних обов'язків.


Відстежуйте дії працівників в системі за допомогою Журналу подій. Цей звіт дозволить вам проглядати активність кожного співробітника в розрізі локацій, а також відновлювати випадково видалені об'єкти (клієнтів і звернення).

Формування звітів

RemOnline генерує понад 20 видів звітів по складу, замовленням та фінансам для контролю та аналізу бізнес-показників. Для створення будь-якого звіту потрібно лише натиснути кілька разів на клавішу миші.


У будь-який час ви можете проаналізувати дані за потрібний вам період. Аналізуйте асортимент вашої продукції, щоб змінювати його відповідно до попиту. Дізнайтеся, скільки прибутку ви отримали, які роботи виконали працівники, скільки продукції лишається на складі й багато іншого.

Фінансовий облік та касова програма на виробництві

 • Використовуйте RemOnline для обліку доходів та витрат, аналізуйте статті руху грошових коштів та контролюйте фінансові потоки.
 • Ведіть взаєморозрахунки з клієнтами та постачальниками.
 • Перевіряйте стан кас та ключові фінансові показники.
 • Автоматизуйте фіскалізацію платежів з урахування всіх нюансів законодавства за допомогою інтеграції з ПРРО Checkbox.
 • Приймайте вірні управлінські рішення на основі фінансової звітності та грамотно складайте бюджет компанії.

Зручний додаток для керівника виробництва

 • Встановіть мобільний додаток RemOnline Директор та керуйте виробництвом зі свого смартфону.
 • Контролюйте ключові показники за день в режимі реального часу та порівнюйте їх зі зведеннями в ретроспективі, щоб відстежувати тенденції зростання.
 • Миттєво контактуйте з будь-яким співробітником, не стрибаючи між додатками, та залишайтеся на зв'язку, де б ви не знаходилися.

Дієва Служба підтримки

RemOnline дозволяє вести облік на виробництві будь-яких продуктів завдяки широкому набору інструментів. Однак наша Служба підтримки завжди готова допомогти налаштувати програму під потреби саме вашого бізнесу. Тож сміливо реєструйтеся та починайте розвивати свою компанію вже сьогодні.Ведіть облік виробництва разом із RemOnline та користуйтеся наступними перевагами:


device.svg (2 KB)


RemOnline — це хмарний сервіс, тому ви повсякчас матимете доступ до актуальних даних вашого виробництва з різних пристроїв
з підключенням до інтернету

individual.svg (2 KB)


У системі є готовий шаблон
для малосерійного та одиничного виробництва, який кожний бізнес водночас може налаштувати
під свої особливості

support.svg (3 KB)


Служба підтримки та змістовна
База Знань допоможуть вам всебічно ознайомитися з новою програмою. Наші менеджери дадуть відповіді на ваші запитання та врахують побажання стосовно налаштувань акаунту

interface.svg (2 KB)


Зрозумілий та зручний інтерфейс робить користування RemOnline максимально простим. Навіть попри те, що ми постійно вдосконалюємо програму;)

Популярні питання та відповіді

Яку програму використовувати для обліку товару?

faq_arrow

Все залежить насамперед від ваших потреб та особливостей виробництва. Для обліку продукції та залишків товару неодмінно потрібна програма, яка поєднує в собі інструменти для обліку та керування складом, наприклад, RemOnline. Поєднання цих функцій надаватиме вам актуальні дані про кількість товару, дозволить ефективно її коригувати, та запускати виробництво нових партій продукту.

Де краще вести облік товару?

faq_arrow

Комусь простіше вести облік від руки, іншим — в Excel. Хоч другий метод й більш прогресивний, проте є ще зручніший спосіб. Спеціальна програма для обліку товару та складу RemOnline суттєво спростить і пришвидшить роботу. Якісніше виконання процесів — більше прибутку. Все просто, тому радимо вам спробувати фахове програмне забезпечення.

Як правильно вести облік товару на складі?

faq_arrow

Облік товарів на складі — ключовий елемент ефективного управління запасами. Для цього необхідно ідентифікувати кожний товар, фіксувати оприбуткування та переміщення, а також регулярно проводити інвентаризацію, щоб бути в курсі реальної кількості товарів на складі. Використання спеціалізованого програмного забезпечення RemOnline автоматизує ці процеси та забезпечить їхню точність.

Як зібрати базу покупців?

faq_arrow

Перш за все, зосередьтеся на якості своїх товарів, оскільки задоволені клієнти стануть вашими найкращими маркетологами. Вивчайте потреби та проблеми клієнтів, пропонуйте їм рішення.

Залучайте покупців через різні канали комунікації, такі як виставки та ярмарки, торгівельні онлайн та офлайн майданчики, співпрацюйте з дистриб'юторами. Робіть маркетингові розсилки електронною поштою, ведіть соціальні мережі продукту, знаходьте таким чином нових клієнтів і спілкуйтеся з наявними. А зосередити всіх клієнтів в єдиній базі допоможе RemOnline.

Програма для обліку виробництва RemOnline

Облік і автоматизація — важливі складові успіху будь-якої програми для підприємства. Щоб оптимізувати бізнес, налагодити стабільну роботу та одночасно витрачати менше часу на виконання рутинних дій, потрібно використовувати якісну CRM-систему. Функціонал RemOnline дозволяє з легкістю налаштувати програму під потреби вашого бізнесу.


Використовуйте RemOnline в різних нішах малосерійного й одиничного виробництва:

 • виготовлення деталей та інструментів,
 • створення меблів і предметів інтер'єру,
 • виробництво сувенірів і посуду,
 • пошив невеликих партій одягу та текстилю,
 • крафтового виробництва ювелірних виробів та іншого.


Маючи повний доступ до програми, ви у будь-який час можете дізнатися інформацію щодо поточних або завершених замовлень. Дані клієнта та історія взаємодій із ним, статус і час виконання замовлення, активність персоналу, облік платежів та продажів — все, що потрібно для роботи, в одній програмі.Автоматизація обліку на складі

Завдяки зручній організації складів ви за декілька кліків зможете побачити, що і в якій кількості є в наявності, де нестача і що треба докупити. Користуйтеся готовими механізмами інвентаризації у програмі для складського обліку запчастин, матеріалів і готової продукції.


При додаванні запчастини зі складу в замовлення вона автоматично списується зі складу. Вам не потрібно буде робити списання вручну, а ціна доданого продукту автоматично включиться у вартість замовлення. Також просто ви можете оформити повернення товару і знову продати його зі складу.


Зручний інтерфейс, наявність Бази знань, а також підтримка спеціалістів дозволять вам швидко адаптуватися в RemOnline. Використовуйте всі доступні вам засоби, щоб збільшити прибуток, і почніть використовувати програму вже зараз.

Показати повністю »
 1. RemOnline
 2. Програма для виробництва та бізнесу