Чому РемОнлайн обирають для обліку малосерійного виробництва?

РемОнлайн — це програма для контролю та автоматизації бізнес-процесів на виробництві та оцінювання роботи кожного співробітника. Універсальна програма для обліку виробництва дозволить вам діяти ефективніше та отримувати більше прибутку. Позбудеться рутини, заощаджуйте час на обробці замовлень та приймайте вірні управлінські рішення разом із РемОнлайн.Що ви отримаєте з РемОнлайн:

profit.svg (3 KB)

Більше прибутку

Програма допомагає
зменшити операційні витрати
та збільшити дохід підприємства

base.svg (3 KB)

Повний контроль

Жодна подія не залишиться
непоміченою, ви будете бачити
всі дії підлеглих у програмі

control.svg (2 KB)

Порядок у всьому

Організація складу,
автоматичне генерування звітів,
готові шаблони документів

time.svg (1 KB)

Економію часу

Автоматизація робочих процесів
знижує час на обробку замовлень
і збільшує продуктивність
Використовуйте програму для малосерійного та одиничного виробництва РемОнлайн
безкоштовно протягом 7 днівМожливості програми для малосерійного виробництва:

Планувальник замовлень підприємства

 • Оцінюйте завантаження своїх співробітників і виробничих потужностей за допомогою Планувальника.
 • Плануйте виконання робіт на певний час для кожного виконавця.
 • Керуйте завантаженням ресурсів підприємства та ефективно розподіляйте завдання, щоб зробити максимум процесів в обмежений термін.

Автоматизація обліку замовлень на виробництві

Додавайте усі замовлення через програму, контролюйте їхні статуси та оплати. Готові довідники та гнучке налаштування форм замовлень заощадять ваш час на їхнє оформлення, а співробітники не втратять жодної вхідної заявки.

Срм для виробництва

Не втрачайте контакти клієнтів і постачальників. Налагодьте роботу з клієнтською базою: програма систематизує зібрані дані, щоб ви могли швидко знайти клієнта в потрібний момент. Налаштуйте відстеження готовності замовлення через СМС-оповіщення та віджет статусу замовлення. Пропонуйте персоналізовані знижки лояльним клієнтам.

Складський облік на виробництві

 • Контролюйте залишки на складі, щоб вчасно закуповувати необхідні матеріали та запчастини.
 • Використовуйте роздільні сховища для складових матеріалів, інструментів і готової продукції. 


Вам в будь-який момент буде видна історія переміщень/списань та доступні 4 способи інвентаризації на вибір. Програма для складського обліку на виробництві автоматизує складські процеси та спрощує як облік готової продукції, так і обладнання.

Графік роботи працівників виробництва

Забудьте про запізнення та пропуски своїх співробітників!

РемОнлайн дозволяє планувати робочі та неробочі дні, вихідні, відпустки та лікарняні кожного співробітника на тижні вперед у кілька кліків. Більше того, регулярне ведення Графіка роботи дозволить автоматизувати розрахунок зарплати за робочі години та дні, враховувати у виплатах оплачувані відпустки, лікарняні та вихідні.

Автоматична розсилка повідомлень

Налаштуйте систему оповіщень співробітників про нові замовлення та задачі за допомогою СМС, повідомлень у Telegram або на Email.

Оберіть найзручніший для себе SMS-шлюз для налаштування сповіщень клієнтам і під'єднайте його в Центрі інтеграцій РемОнлайн.

Налаштування доступу для робітників

Привласнюйте працівникам ролі і розмежовуйте доступ до програми. Ви самі вирішуєте, що саме показувати співробітникам в залежності від їх посад та обов'язків.

Автоматизуйте розрахунок заробітної плати, враховуючи відсотки та бонуси за виконані роботи.

Контроль співробітників

Відстежуйте дії співробітників в програмі для автоматизації виробництва. Журнал подій дозволяє переглядати події в замовленнях, продажах, фінансах та інших документах вашого облікового запису в розрізі співробітників і локацій, а також відновлювати видалені об'єкти (клієнтів і звернення).

Формування звітів

Створюйте звіти для контролю над фінансами, замовленнями, складом усього за кілька кліків. У будь-який час ви можете проаналізувати дані за потрібний вам період: дізнатися, скільки ви отримали прибутку, які роботи на виробництві були зроблені працівниками, скільки продукції знаходиться на складі й багато іншого.

Фінансовий облік на виробництві

Використовуйте статті руху грошових коштів для контролю фінансових потоків. Зазначте всі наявні на підприємстві статті прибутків та видатків, щоб приймати вірні управлінські рішення: оптимізувати та прогнозувати бюджет, коригувати ціноутворення.

РемОнлайн — це зручна програма управління виробництвом

 • Встановіть мобільний додаток РемОнлайн Директор та керуйте виробництвом з мобільного телефону.
 • Контролюйте ключові показники за день в режимі реального часу та порівнюйте їх зі зведеннями в ретроспективі, щоб відстежувати тенденції зростання.
 • Миттєво зв'язуйтеся з будь-яким співробітником не покидаючи програми та залишайтеся на зв'язку, де б не знаходилися.

Автоматизація управлінського обліку на підприємстві

РемОнлайн автоматизує облік на виробництві та генерує більше 20 видів звітів по складу, замовленням та фінансам в розрізі кожного співробітника та різних локацій.

Зводіть дані за зверненнями, дзвінкам, оплатах в зручний формат графіків Аналітичного звіту, щоб виявляти цікаві закономірності та знаходити точки зростання.

Ведення обліку виробництва в РемОнлайн дозволить керівникові швидко та впевнено розвивати свою справу.

РемОнлайн — це програма для оптимізації дрібносерійного виробництва

Програма допомагає вести облік на виробництві меблів, текстилю, посуду та інших дрібносерійних виробництвах. Чуйна служба підтримки РемОнлайн не тільки відповість на всі питання, а й допоможе налаштувати програму з урахуванням бізнес-цілей компанії. Просто зареєструйтеся та почніть розвивати бізнес вже сьогодні.Переваги обліку виробництва в РемОнлайн:


device.svg (2 KB)


Хмарна технологія дозволяє використовувати програму через інтернет, без завантажень і на різних пристроях: комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні.

individual.svg (2 KB)


Ви маєте готовий шаблон РемОнлайн для малосерійного
та одиничного виробництва,
але самостійно задаєте форми і статуси замовлень, права доступу, статті грошових коштів, категорії продукції.

support.svg (3 KB)


Завдяки постійній підтримці менеджера ви не залишаєтеся наодинці із невідомою програмою. Ми відповідаємо на ваші запитання, враховуємо побажання
і допомагаємо з налаштуванням.

knowledge.svg (3 KB)


Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
та База знань, роблять користування нашою CRM-системою максимально простим. Крім того, ми постійно вдосконалюємо РемОнлайн.

Програма для обліку виробництва РемОнлайн

Облік і автоматизація — важливі складові успіху будь-якого підприємства. Щоб оптимізувати бізнес, налагодити стабільну роботу та одночасно витрачати менше часу на виконання рутинних дій, потрібно використовувати CRM-систему. Функціонал РемОнлайн дозволяє легко налаштувати програму під себе.

Використовуйте РемОнлайн в різних нішах малосерійного й одиничного виробництва:

 • виготовлення деталей та інструментів,

 • створення меблів і предметів інтер'єру,

 • виробництво сувенірів і посуду,

 • пошив невеликих партій одягу та текстилю,

 • крафтового виробництва ювелірних виробів та іншого.

Маючи повний доступ до програми, ви у будь-який час можете дізнатися інформацію щодо поточних або завершених замовлень. Вам видно дані клієнта та історія взаємодій із ним, статус замовлення і час виконання кожного робочого процесу, виконавців і пов'язані платежі.

Автоматизація обліку на складі

Завдяки зручній організації складів ви за пару кліків можете побачити, що і в якій кількості маєте в наявності, де нестача і що треба докупити. Користуйтеся готовими механізмами інвентаризації у програмі для складського обліку запчастин, матеріалів і готової продукції.

При додаванні запчастини зі складу в замовлення вона автоматично списується зі складу. Вам не потрібно буде вручну вказувати, що ви використовували деталь, а її ціна автоматично буде додана у вартість замовлення. Так само просто ви можете оформити повернення товару і далі продати його зі складу.

Зрозумілий і зручний інтерфейс, а також наявність Бази знань і постійна підтримка дозволять вам швидко адаптуватися до РемОнлайн. Використовуйте всі доступні вам засоби, щоб збільшити прибуток, і почніть використовувати програму уже зараз.

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для малосерійного виробництва