img_header

Заробляй з РемОнлайн

check

Інтегруйте

check

Рекомендуйте

check

Діліться

Як заробляють наші партнери

Реєстрації за партнерським посиланням

Вам не обов'язково бути користувачем РемОнлайн. Просто створіть партнерський аккаунт, поділіться партнерським посиланням на сайті, YouTube-каналі, блозі, розсилці та отримуйте винагороду за приведених клієнтів.

link
recommend

Рекомендації клієнтам і партнерам

Займаєтеся комплексною інтеграцією автоматизованих рішень для бізнесу? Запропонуйте клієнтам CRM, яка дійсно спростить управління компанією. Радьте РемОнлайн та отримуйте винагороди з кожної оплати приведених клієнтів.

Розробка інтеграцій з іншими сервісами

У кожного бізнесу є унікальні процеси, які вимагають кастомних доробок та інтеграцій. Запропонуйте рішення та заробляйте на налаштуванні зі сторонніми сервісами. Шукати клієнтів не потрібно — ми передамо в роботу запити, які надходять до нас.

integration

Партнерська програма підійде

crm

Інтеграторам CRM і розробникам

Обираючи CRM для замовників, запропонуйте їм РемОнлайн. Клієнти отримають у користування програму з широкими можливостями, а ви кешбек при кожній їхній оплаті протягом року.

advertising

Рекламним агентціям

Куди потрапляють заявки з налагодженої вами реклами? Радьте клієнтам РемОнлайн, і ви не тільки збільшите їх конверсію, а й отримаєте стабільний кешбек, навіть якщо клієнт пішов до конкурентів.

business

Власникам бізнес-груп у соцмережах і блогерам

Рекомендуйте РемОнлайн своїй аудиторії, робіть огляди сервісу та його можливостей, діліться своїм партнерським посиланням і заробляйте на активності ваших передплатників.

suppliers

Постачальникам для різних типів
бізнесу

Ваші клієнти потребують не тільки відмінні матеріали та запчастини. Для їх бізнесу також необхідний відмінний софт! Поділіться з ними РемОнлайн та отримайте винагороду.

Найпростіший шлях запустити партнерську програму

discount

Отримуйте бонуси

Отримуйте 10% винагороди за кожну оплату приведених користувачів протягом 12 місяців з моменту їх реєстрації.

  1. РемОнлайн
  2. Партнерська программа