Маркетплейс ROZETKA є однією з найбільших платформ для просування роздрібних магазинів, дрібних виробників, імпортерів, а також дистриб’юторів в Україні. Часто таким типам бізнесу вигідніше зареєструвати та наповнити власний акаунт в ROZETKA Маркетплейс та інвестувати у просування товарів, ніж витрачати кошти на створення власного інтернет-магазину і платити за його постійну підтримку.

Кожен підприємець, що займається рітейлом в Україні, знає, що вітрина інтернет-магазину — це лише “верхівка айсбергу” в процесі продажу. Далі йде обробка заявки, перевірка фактичної наявності замовленого товару, відвантаження з конкретного складу, доставка тощо. Все це має бути забезпечено ефективною комунікацією з клієнтом на кожному етапі, а також ідеальним порядком на складі.

Система RemOnline подбає про автоматизацію рутинних бізнес-процесів вашого магазину та забезпечить прозорий облік складу навіть з великим товарообігом.

А інтеграція з ROZETKA гарантує вам оперативну актуалізацію товарних позицій на вітрині у відповідності до фактичних складських залишків.
Як продавати на ROZETKA Маркетплейс за допомогою RemOnline

Наведіть лад на складі

Оприбуткуйте на склад в акаунті RemOnline всі наявні товари, щоб контролювати наявність і рух кожної позиції, вчасно робити закупівлі і знаходити недостачі за допомогою зручної та автоматизованої інвентаризації.

Актуалізуйте наявність товарів

Уникайте неприємних ситуацій, коли клієнт замовляє товар, якого немає в наявності. Усе, що вам потрібно для синхронізації складу та вітрини — це сформувати xml-вигрузку позицій в RemOnline та передати її в акаунт ROZETKA у кілька кліків.
Перевірте, на що здатен RemOnline

Збільшуйте середній чек і розширюйте асортимент

За допомогою аналітичного звіту "Аналіз асортименту" в RemOnline ви швидко визначите, який товар користується попитом у клієнтів, а який просто займає місце на полицях. Також ви проаналізуєте маржинальність асортименту, щоб позбутися нерентабельних позицій і, за необхідності, скоригувати ціноутворення.

Фіксуйте заявки та звернення

Вже незабаром завдяки зворотній інтеграції з ROZETKA, ви автоматично отримуватимете заявки одразу у RemOnline за лічені хвилини. 


Далі ви зможете обробляти їх відповідно до ваших бізнес-процесів.Як почати продавати на Розетці

registration.svg (3 KB)


Зареєструйтесь у RemOnline та імпортуйте товарні позиції на склад

interface.svg (2 KB)


В Центрі Інтеграцій RemOnline серед інших інтернет-магазинів знайдить ROZETKA

control.svg (2 KB)


Натисніть кнопку "Налаштувати"
та виконайте кілька кроків
для підключення

support.svg (3 KB)


Якщо виникли питання, задайте їх нашій службі підтримки

Читайте також
Чому заборонили дропшипінг на Rozetka

Чому заборонили дропшипінг на Rozetka

Як працюють Розетка та Пром маркетплейс

Як працюють Розетка та Пром маркетплейс

Як розмістити та почати продавати товари на розетка маркетплейс

Як розмістити та почати продавати товари на розетка ...

  1. RemOnline
  2. Інтеграції RemOnline зі сторонніми сервісами
  3. Інтеграція з ROZETKA Маркетплейс