Управління продажами в RemOnline дозволяє:

cash.svg (3 KB)


Контроль закупівель
та оплати постачальників

inventory_new.svg (3 KB)


Відстеження стану
та руху товарів

analysis.svg (2 KB)


Контроль роботи персоналу
та складський облік

integration.svg (1 KB)


Підключення онлайн-каси
та інших інструментів продажу
Почніть користуватися програмою обліку продажів безкоштовно протягом 7 днів!Що вам дає облік роздрібних продажів в RemOnline?

Заощаджуйте час на створенні каталогу товарів і послуг

У RemOnline можна швидко наповнити торговий склад товарами та сформувати перелік послуг за допомогою імпорту з Excel-файлу. Ви зможете налаштувати серійний облік та адресне зберігання, а потім створити категорії та підкатегорії для різних номенклатур, щоб стежити за продажами певних категорій товарів.


Крім того, в RemOnline доступні групові дії. Наприклад, користувачам доступна можливість масового друку будь-якої супровідної документації (етикеток та цінників), а також можливість перемістити або продати відразу кілька виробів та запчастин.

Швидко додавайте товари в замовлення

RemOnline має можливість використання сканера штрих-кодів для швидкого розпізнавання товарів. А мобільний додаток для обробки замовлень дозволяє:

 • Додавати на замовлення товари та послуги, скануючи їх штрих-коди прямо з програми
 • Сканувати QR-коди з документів, щоб швидко знаходити потрібні замовлення в базі


Завдяки цьому вам не потрібно буде переносити ноутбук чи гори товарів зі складу, щоб додати їх на замовлення.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Керуйте цінами та знижками

Додайте різні типи цін (наприклад, роздрібну, ремонтну, акційну) та налаштуйте для них націнки, які будуть автоматично розраховуватися від закупівельної вартості товару. Ви зможете вибирати потрібний вид ціни  під час продажу в один клік або проводити списання некондиції за нульовою вартістю.


Також прямо в програмі є можливість надавати клієнтам разові або постійні знижки. Це допоможе вам підвищити їх рівень лояльності.

Ведіть єдину базу постачальників і покупців

Зберігайте інформацію про клієнтів та постачальників в RemOnline. Так ви зможете бачити їхні картки під час дзвінків по IP-телефонії і вибудовувати спілкування, виходячи з історії ваших відносин. Крім того, в RemOnline є можливість створити загальну базу покупців і постачальників для всіх ваших філій. Це дуже зручно, коли потрібно перевести замовлення в іншу майстерню або магазин.

Використовуйте готові шаблони замовлень, продажів і карток клієнтів

RemOnline відрізняється широким набором шаблонів для різних ніш. В них є всі необхідні поля, а більша частина інформації підтягується автоматично. Шаблони можна додавати, видаляти та редагувати. Це дозволить повністю налаштувати програму під потреби вашого бізнесу.

Продавайте за готівку та безготівковий розрахунок

RemOnline ідеально підходить для обліку фінансів, в програмі доступні готівкова та безготівкова форми оплати. Також можна створити різні типи кас. Такі зручності оцінять ваші клієнти, а ви зможете підвищити прибуток і коректно передавати ознаку каси в чек.

Продавайте товари комплектами

У RemOnline є можливість збирати товари в комплекти.  Підтримуйте акції постачальників або просто продавайте сервісні послуги та товари комплектами. Для цього достатньо оприбуткувати потрібний комплект в RemOnline. Спеціальні пропозиції – чудовий інструмент для збільшення продажів.

Оформлюйте повернення

Проводьте повернення від клієнтів, а також повертайте браковані товари та запчастини постачальникам. Так ви зможете виконати вимоги законодавства, очистити склад від некондиції та уникнути збитків.

Аналізуйте дані та прогнозуйте продаж товарів

Вивчайте основні показники роботи компанії в Дашборді керівника. Генеруйте звіти щодо залишків, обороту товарів, зарплати та прибутку від замовлень та продажів. Переглядайте показники продажу у зручному форматі графіків на Аналітичному звіті. Ця можливість допоможе стежити за ефективністю ефективність роботи підлеглих і знайти точки розвитку для вашого бізнесу.

Підключіть програмний РРО для бізнесу

Інтегруйте систему обліку RemOnline з програмним реєстратором розрахункових операцій Checkbox, аби автоматизувати фіскалізацію. Можливість підключення інтеграції дозволить автоматизувати передачу даних авансів, платежів, продажів та повернень до ДПС, а ви зможете завантажувати, роздруковувати та надсилати клієнтам фіскальні чеки у кілька кліків.Перевірте, на що здатен RemOnlineПереваги програми обліку продажів RemOnline

1. Швидке налаштування і готовність до використання відразу після реєстрації. Не потрібно нічого завантажувати, встановлювати або наймати фахівців.

2. Можливість підключитися та працювати з будь-якого смартфона, планшета або ПК. Незалежно від того, в офісі ви знаходитеся або вдома.

3. Великий набір шаблонів, довідників і форм, які можна налаштувати під потреби вашого бізнесу. А також друк документів прямо з браузера.

4. Інтеграція з BAS, сервісами IP-телефонії, sms-шлюзами, пошуковими системами запчастин і віджетом "Статус замовлень". 

5. Сповіщення для співробітників через Telegram, SMS та Email.

6. Безперебійність роботи і кваліфікована служба підтримки.

7. Регулярні оновлення, щоденне копіювання та безпечне зберігання даних на надійних серверах.

8. Широкий комплект інструментів для автоматизації бізнес-процесів та обліку продажів онлайн.


   RemOnline – хмарне рішення для бізнесу в сфері послуг. З його допомогою ви зможете підвищити прибуток, поліпшити сервіс, а також вивільнити час і ресурси для розвитку бізнесу.

   Популярні запитання та відповіді

   Що таке облік товару?

   faq_arrow

   Облік товарів у магазині – це процес відстеження та підтримання рівня запасів, продажу та покупок, який забезпечує задоволення попиту клієнтів. Облік товарів передбачає збір інформації про складські запаси, яка допомагає керівникам приймати рішення про закупівлю, ціни та рекламні акції. Також облік товарів допомагає у відстеженні тенденцій продажу та продуктивності співробітників.

   Які програми для обліку товару?

   faq_arrow

   Існує безліч різних програм обліку товарів. Деякі з них розроблені спеціально для управління запасами, тоді як інші пропонують загальніші функції обліку. І хоча багато компаній продовжують використовувати Excel для відстеження рівня своїх складських запасів, ринок пішов далі і пропонує спеціалізовані рішення для продажу, а також для сфери послуг. Для більшої зручності основні можливості системи повинні охоплювати всі напрямки діяльності бізнесу: від обліку товару, фінансів та клієнтів до контролю співробітників та процесів.

   Яку програму встановити для обліку товару?

   faq_arrow

   Чим більше можливостей буде зібрано в одній програмі, тим дешевше та зручніше обійдеться для вас облік. RemOnline – комплексне рішення для бізнесу, яке забезпечує широкий функціонал для керування всіма процесами. Можливості програми не обмежуються веденням обліку товарів. Користувачам доступне ведення складу, бази клієнтів, управління фінансами та співробітниками, а також аналітика та мобільні програми. Програма дозволяє автоматизувати як склад, а й інші процеси, економити сили, час і гроші з їхньої виконанні.


   Облік роздрібних продажів товарів і послуг в RemOnline


   Для сервісного бізнесу важливо стежити за якістю обслуговування, автоматизувати максимальну кількість задач та навести лад в обліку продажів і послуг. Якщо не зробити цього, на складі постійно буде пересортиця і недостача, а в замовленнях – хаос. При такому положенні справ складно підвищити прибуток чи рівень лояльності покупців. Уникнути подібних неприємностей допоможе якісна CRM-система з широким набором функцій. Саме таким рішенням є RemOnline. Сьогодні докладно розповімо про можливості нашої програми для продажу запчастин, послуг і товарів.


   Створення рахунків та оформлення продажів в RemOnline


   У RemOnline можна створювати та виставляти рахунки для продажу сервісних послуг і товарів. Це потрібно для того, щоб зафіксувати попередню домовленість з покупцем. Наприклад, коли людині потрібен час подумати або в бухгалтерії просять документ, щоб виділити гроші на придбання техніки або офісні ремонтні роботи.


   Рахунок ніяк не впливає на залишки товарів. При цьому в ньому міститься контактна інформація покупця та дані про вироби, які його зацікавили. Рахунок можна роздрукувати або відправити клієнту по Email.


   Продати товар в RemOnline можна двома способами: зі сторінки магазину або залишків. Це дозволяє спростити процес і швидко оформити угоду. Ви зможете вказати потрібний тип ціни, розмір знижки та склад, з якого плануєте продати товар (якщо у вас їх декілька). Потім роздрукуєте чек та внесете гроші в касу.


   Як працювати із замовленнями в CRM-системі


   Замовлення потрібні для того, щоб приймати вироби у ремонт, фіксувати інформацію про виконані роботи та надавати виїзні послуги. Наприклад, з клінінгу, встановлення кондиціонерів або обслуговування машин. Всі замовлення мають свій статус і відображаються в таблиці.


   Ви зможете редагувати шаблони карток замовлень, управляти їх термінами, додавати до них коментарі, налаштовувати повідомлення для клієнтів і співробітників, а також генерувати звіти. Шукати замовлення в таблиці можна за виконавцем, виробом, штрих-кодом, іменем або за номером телефону клієнта. Усередині всіх замовлень є стрічка подій, в якій видно, хто і коли вносив зміни у документ. З нашою програмою обліку роздрібних продажів ви зможете зекономити на оформленні кожної заявки до 20 хвилин.


   Що потрібно знати про повернення товарів в RemOnline


   Повернення бувають у всіх компаніях, які займаються торгівлею. Такий модуль потрібен навіть у програмі для продажу автозапчастин. Тому в RemOnline реалізована можливість приймати повернення товарів від клієнтів, а також здійснювати їх постачальникам.


   Повернення клієнту оформлюється з закритого замовлення або продажу. Тобто можна повернути не тільки товари, але й вартість послуг. Всі повернення, які ви провели відобразяться в спеціальній таблиці. Ви зможете групувати їх і створювати звіт.


   Зробити повернення постачальнику можна з документа оприбуткування товару, що цілком логічно: комірник знаходить дефект і оформлює рекламацію. При цьому можна відразу прийняти гроші від постачальника за повернення, відмітивши чекбокс "Прихід грошей в касу". Для повноцінного обліку продажів документи про повернення можна роздрукувати та додати в архів. У нашій програмі є всі інструменти, які потрібні для торгівлі і післяпродажного обслуговування.


   Яким компаніям буде корисна програма для обліку товарів і продажів RemOnline


   У RemOnline ви зможете швидко проводити продажі, друкувати чеки, контролювати рух товарів, робити повернення, автоматизувати закупівлі і створювати звіти. Такий набір інструментів знадобиться будь-якої компанії, яка працює в сфері послуг: від СТО та сервісних центрів до ательє, магазинів і салонів краси.


   Зареєструйтеся та скористайтеся безкоштовним пробним періодом, щоб побачити всі переваги RemOnline.

   Показати повністю »
   Читайте також
   Автоматизація інтернет-магазину за 3 кроки

   Автоматизація інтернет-магазину за 3 кроки

   Вся правда про маркетплейси: як на них продавати

   Вся правда про маркетплейси: як на них продавати

   Як знайти постачальника для сервісного бізнесу

   Як знайти постачальника для сервісного бізнесу

   1. RemOnline
   2. Програма для продажу товарів