Програмний РРО — нові можливості для бізнесу та вигідна альтернатива
класичним фіскальним реєстраторам та касовим апаратам

Фіскалізуйте всі платежі

Створюйте за закривайте замовлення або продажі у RemOnline та приймайте оплати. Тримайте всі бізнес операції під контролем з інтеграцією RemOnline з Вчасно.Каса. Інформація про платежі по замовленнях і продажах, а також повернення грошей клієнтам буде надходити до ДПС. А ви зі свого боку автоматично отримувати фіскальний чек.

Надсилайте фіскальні чеки клієнтам

Зберігайте контакти в базі клієнтів в RemOnline, аби мати змогу відправляти їм чеки. Одразу після оплати замовлення або продажу, ви отримаєте фіскальний чек у вигляді PDF-файлу, який можна завантажити, роздрукувати та/або просто надіслати клієнту на електронну пошту або за допомогою SMS. Обирайте будь-який варіант на ваш розсуд.

Що кажуть користувачі про RemOnline

“У майбутньому очікуємо від RemOnline тільки нових функцій та розширення. Плануємо розширюватись і ми. Завдяки програмі це не є проблематичним, тому що набір інструментів для роботи зі складами, товарами, замовленнями, клієнтами неймовірний. Завдяки інтеграціям працювати комфортно і легко.”

MaxBud

Микола Гнатій

Співзасновник

МаксБудБажаєте дізнатися більше про можливості автоматизації RemOnline?

Заощадьте на обслуговуванні кас

З програмним РРО Вчасно.Каса вам більш не потрібно купувати та обслуговувати апарати для фіскалізації платежів та друку чеків. Жодних витрат на додаткове обладнання. Просто завантажте програму на комп’ютер та користуйтеся програмою Вчасно.Каса безкоштовно впродовж 14 днів!

Працюйте відповідно до вимог законодавства

Нагадаємо, що з 1 серпня 2020 року набув чинності Закон №128-IX, який дав зелене світло на використання програмних РРО нарівні з класичними.


Це означає, що ви з легкістю можете підключити Вчасно.Каса до вашого акаунту в RemOnline та звести операційні витрати на фіскалізацію до мінімуму. Тож не зволікайте – автоматизуйте бізнес та підготуйтеся до законодавчих вимог вже сьогодні!Як це працює


crm.svg (5 KB)


Проводьте платіж по замовленню/продажу у CRM RemOnline

cash.svg (3 KB)


Вчасно.Каса формує
фіскальний чек

cash.svg (3 KB)


Чек автоматично реєструється
на сервері податкової

control.svg (2 KB)


Друкуйте або надсилайте фіскальний чек клієнту
Інтеграція RemOnline з ПРРО Вчасно.Каса — це сучасне рішення для бізнесу,
яке дозволяє підприємцям ефективно розвивати компанію та дотримуватися вимог законодавства

Найпоширеніші питання та відповіді

Що таке пРРО?

faq_arrow

Програмний реєстратор розрахункових операцій — це програма або додаток, який можна використовувати на телефоні, планшеті, комп'ютері та інших пристроях як аналог касового апарату (РРО).

Кому потрібен касовий апарат у 2023?

faq_arrow

Усі фізичні особи-підприємці, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп, з 1 жовтня 2023 року мають використовувати РРО. Це реєстратори розрахункових операцій (РРО), а простіше кажучи – касові апарати. Використання РРО (пРРО) є обов'язковим для: ФОПів 2, 3 та 4 групи, незалежно від виду діяльності та обсягу доходу.

В чому різниця між пРРО і РРО?

faq_arrow

РРО і ПРРО — це два типи пристроїв, які використовуються для реєстрації розрахункових операцій в Україні.

Основні відмінності:

  • Форма: РРО — це фізичне обладнання, а ПРРО — це програмне забезпечення.
  • Можливість використання: РРО можна використовувати тільки для реєстрації розрахункових операцій, а ПРРО можна й для інших завдань, таких як ведення обліку товарів і послуг, автоматизація продажів тощо.
  • Вартість: РРО коштує дорожче, ніж ПРРО.
  • Зручність використання: ПРРО більш зручний у використанні, ніж РРО. Просто завантажте програму на свій пристрій.

Яке рішення краще підходить для конкретного бізнесу, залежить від його розміру, виду діяльності та інших факторів.

Для кого підійде пРРО Вчасно.Каса?

faq_arrow

ПРРО Вчасно.Каса підійде для будь-якого бізнесу, який зобов'язаний використовувати РРО і який здійснює продаж товарів або послуг на місці проведення розрахунків. Це можуть бути:

  • Торгові підприємства
  • Фізичні особи-підприємці
  • Юридичні особи.

Інтеграція пРРО Вчасно.Каса з програмою RemOnline допоможе автоматизувати процеси в різних сферах: автомийки, СТО та детейлінг центри, майстерні з ремонту комп’ютерів та смартфонів, роздрібні магазини, салони краси, медичні центри та клініки та інш.

Чи працює пРРО в офлайн режимі?

faq_arrow

Так, пРРО може працювати в офлайн режимі. При відсутності електроенергії або інтернету сервіс автоматично переходить в офлайн режим (за умови, що сам пристрій, на якому встановлений ПРРО працює без електроенергії автономно).

У режимі офлайн пРРО може формувати розрахункові документи (чеки) з позначкою про проведення розрахункової операції в період відсутності зв'язку між пРРО та фіскальним сервером.

  1. RemOnline
  2. Інтеграції RemOnline зі сторонніми сервісами
  3. Інтеграція RemOnline з пРРО Вчасно.Каса