Укр

Що ви отримуєте з РемОнлайн

Реєстрація та попередній запис клієнтів у будь-який час


Реєстрація та попередній запис клієнтів у будь-який час
з будь-якого пристрою

Облік завантаженості майстрів і кабінетів для оптимізації роботи салону


Облік завантаженості
майстрів і кабінетів
для оптимізації роботи салону

Контроль залишків і витрат матеріалів, своєчасне поповнення запасів


Контроль залишків
і витрат матеріалів,
своєчасне поповнення запасів

Усі ключові бізнес-показники в одному вікні для ефективного моніторингу даних


Усі ключові бізнес-показники
в одному вікні для ефективного
моніторингу даних


Використовуйте програму РемОнлайн для свого салону краси безкоштовно протягом тестового періоду.

Плануйте запис і завантаження кожного майстра та кабінету

Ведіть попередній запис клієнтів на послуги й збільшуйте відсоток повторних візитів за допомогою Планувальника. Він відображає поточні записи по майстрах і кабінетах на день і тиждень вперед, що дозволяє швидко знайти слушний для клієнта час і уникнути накладок в записах.

Формуйте та ефективно використовуйте клієнтську базу

CRM для салонів краси і SPA-центрів зберігає, об'єднує й систематизує всі потрібні дані про клієнтів і надані їм послуги. Швидкий і зручний доступ до цієї інформації полегшить взаємодію з клієнтами, допоможе не втрачати їх, а також оцінити доцільність знижки.

Ведіть облік наданих послуг

РемОнлайн дозволяє бачити і аналізувати дані по послугах, що надаються, за вибрані періоди: тепер ви знатимете, яка з послуг користується найбільшою популярністю серед клієнтів, а яка — найприбутковіша для вас. Також можна формувати списки наданих послуг і процедур по окремих майстрах, щоб контролювати їх затребуваність.

Контролюйте витрату матеріалів

Шампуні, лаки, бальзами та фарби —  контролюйте витрату всіх потрібних для роботи матеріалів. Оприбутковуйте їх на склад, додавайте в послугу, продавайте або списуйте, а програма нагадає про засоби, які закінчуються, щоб ви вчасно поповнили їх запаси. Проводьте інвентаризацію з РемОнлайн, щоб перевірити витрати і визначити недостачі.

Розвивайте напрямок крос-продажів

Використайте вкладку "Продаж" і збільшуйте прибуток свого бізнесу. Формуйте асортимент, розбивайте товари по категоріях і моніторьте покупки клієнтів безпосередньо в програмі. Ви завжди знатимете кому, що і в якій кількості продали. Також ви розумітимете, який саме прибуток приносять продажі і зможете відстежити їх середній чек.

Ведіть бухгалтерський і фінансовий облік у салоні краси

Формування звітності більше не займе у вас багато часу: з РемОнлайн звіти по фінансах, майстрах і послугах доступні за лічені секунди. Програма автоматично зберігає усі фінансові показники та у будь-який момент може надати вам потрібний звіт за вибраний період часу.

Відстежуйте ключові показники бізнесу

Тримайте руку на пульсі свого бізнесу й відстежуйте важливі показники з будь-якого місця і будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Ключові бізнес-показники відображатимуться на Дашборді керівника, щоб ви могли управляти своїм салоном краси або SPA- центром навіть на відстані.

Нагадуйте клієнтам про запис

Повідомляйте клієнтів про майбутній запис і збирайте їх відгуки за допомогою автоматичних сповіщень. РемОнлайн інтегрується з популярними сервісами для управління бізнесом, IP-телефоніями і SMS шлюзами, що полегшує та автоматизує процес комунікації з вашими клієнтами.

Розрахунок зарплат і вартості послуг в салонах краси і SPA- центрах

Автоматичний розрахунок вартості послуг

Вартість послуг

 • Формування прайса на всі види послуг, що надаються в салонах краси або SPA-центрах

 • Автоматичний розрахунок вартості послуг

 • Контроль собівартості послуг з урахуванням потрібних для виконання матеріалів

Виплата фіксованої суми або встановленого відсотка від вартості/прибутку з послуги

Зарплата майстрів

 • Індивідуальне налаштування нарахувань майстрові/топ-майстрові за надану послугу

 • Виплата фіксованої суми або встановленого відсотка від вартості/прибутку з послуги

 • Матеріальна мотивація співробітників

П'ять головних плюсів РемОнлайн:

РемОнлайн доступний з будь-якого пристрою: смартфону, планшету, ПК

 1. Не вимагає скачування та установки, просто зареєструйтеся та починайте працювати.
 2. Зберігає дані в хмарі, що робить їх доступними з будь-якого місця та пристрою.
 3. Можливість вибрати зручний тариф для будь-якої величини салону, перукарні або SPA-центру.
 4. Надає гнучкі налаштування форм, шаблонів і списків під ваш тип бізнесу.
 5. Інтегрується з корисними сервісами, sms шлюзами і IP-телефоніями.

Програма автоматизації для салонів краси

Нема порядку в записах на послугу, а клієнти коротають години в чергах, поки майстер зайнятий іншими справами або, що ще гірше, не зайнятий нічим? У сфері бьюти головне — це забезпечити усіх майстрів клієнтами, а клієнтів — послугами, не примушуючи нікого чекати. Якщо ви власник салону краси, перукарні або SPA-центру, навести лад в записах і клієнтах допоможе РемОнлайн.

РемОнлайн —  це ефективна crm система для автоматизації салонів краси, перукарень і SPA- центрів. Програма управління салоном краси допоможе вам забути, що таке блокноти та журнали для запису клієнтів і стати професіоналом у своїй справі. А ще:

 • вести попередній запис клієнтів;
 • контролювати завантаження майстрів і кабінетів;
 • вести облік витратних матеріалів і засобів;
 • створити базу клієнтів і нагадувати їм про запис;
 • автоматизувати бухгалтерський і фінансовий облік;
 • відстежувати всі ключові бізнес-показники;
 • управляти салоном краси ефективно.

Для кого підходить РемОнлайн?

РемОнлайн — це програма для салону краси, який хоче систематизувати дані та почати ведення клієнта від його дзвінка до виходу з салону. 

РемОнлайн полегшує облік клієнтів в салоні. У картці клієнта відображається вся історія його взаємодії з вами: смс, дзвінки, історія відвідувань і оплат. Це спростить процес комунікації з клієнтами та допоможе вести клієнтську базу в салоні краси без додаткових проблем.

РемОнлайн — це програма для перукарні, яка хоче стати краще та, нарешті, автоматизувати запис клієнтів і систему складського обліку.

За допомогою "Планувальника замовлень" ви зможете оптимально розподіляти навантаження між майстрами й робочими місцями, що позбавить від вічних черг і невдоволених клієнтів. 

Використайте функції складського обліку в crm-системі для перукарні: вона нагадає вам про матеріали, що закінчуються, та допоможе провести інвентаризацію. Додавайте матеріали на склад, переміщайте їх між локаціями, продавайте або списуйте. Стежте за тим, скільки засобів використовується окремими майстрами та тримайте під контролем облік витратних матеріалів.

РемОнлайн — це crm система для нігтьової студії, в якій заробітна плата співробітникам досі нараховується вручну. Індивідуальне налаштування нарахувань для майстрів і топ-майстрів допоможе навести порядок у бухгалтерії, а виплата фіксованої суми або встановленого відсотка від вартості/прибутку з послуги створить додаткову материалную мотивацію для співробітників.

РемОнлайн — це програма для косметології, яка допоможе привести в порядок фінанси. У декілька кліків перевіряйте рух грошових коштів, виставляйте рахунки за послуги та дивіться їх історію. Програма дозволяє вести бухгалтерський облік і контролювати грошові потоки.

Якою б не була ваша ніша у сфері бьюти, пам'ятаєте: чим швидше ви скористаєтеся програмою для автоматизації бізнес-процесів, тим швидше збільшиться потік клієнтів і ваш прибуток. З РемОнлайн управляти і розвиватися легко!

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для салонів краси і SPA-центрів