С CRM для салону краси ви отримаєте


individual.svg (2 KB)


Реєстрація та попередній запис клієнтів у будь-який час
з будь-якого пристрою


save.svg (4 KB)


Облік завантаженості
майстрів і кабінетів
для оптимізації роботи салону


products.svg (2 KB)


Контроль залишків
і витрат матеріалів,
своєчасне поповнення запасів


reporting.svg (3 KB)


Усі ключові бізнес-показники
в одному вікні для ефективного
моніторингу даних


Використовуйте програму РемОнлайн для свого салону краси безкоштовно протягом тестового періоду

Чим корисна програма РемОнлайн для салонів краси та SPA-центрів

Ведіть онлайн запис в салон краси

Плануйте запис і завантаження салону за допомогою функції Планувальника в РемОнлайн. Він відображає поточні записи по майстрам і кабінетах на день і тиждень вперед, що дозволяє швидко знайти зручний для клієнта час і уникнути накладок. Програма для запису клієнтів салону допоможе збільшити відсоток повторних візитів.

Налагодьте облік клієнтів салону краси

Формуйте й ефективно використовуйте клієнтську базу завдяки CRM для салонів краси та SPA-центрів. РемОнлайн зберігає, об'єднує та систематизує всі потрібні дані про візити й надані послуги, які відображає в картці клієнта салону краси. Швидкий і зручний доступ до цієї інформації полегшить взаємодію з клієнтами, допоможе не втрачати їх, а також оцінити доцільність знижки.

Ведіть облік наданих послуг

РемОнлайн дозволяє бачити і аналізувати дані по послугах, що надаються, за вибрані періоди: тепер ви знатимете, яка з послуг користується найбільшою популярністю серед клієнтів, а яка — найприбутковіша для вас. Також можна формувати списки наданих послуг і процедур по окремих майстрах, щоб контролювати їх затребуваність.

Організуйте облік витратних матеріалів в салоні

Шампуні, лаки, бальзами та фарби —  контролюйте витрату всіх потрібних для роботи матеріалів.

 • Оприбутковуйте їх на склад, додавайте в послугу, продавайте або списуйте, а програма нагадає про засоби, які закінчуються, щоб ви вчасно поповнили їх запаси.
 • Проводьте інвентаризацію з РемОнлайн, щоб перевірити витрати і визначити недостачі.

Розвивайте напрямок крос-продажів

Використайте вкладку "Продаж" і збільшуйте прибуток свого бізнесу. Формуйте асортимент, розбивайте товари по категоріях і моніторьте покупки клієнтів безпосередньо в програмі. Ви завжди знатимете кому, що і в якій кількості продали. Також ви розумітимете, який саме прибуток приносять продажі і зможете відстежити їх середній чек.

Ведіть бухгалтерський і фінансовий облік у салоні краси

Формування звітності більше не займе у вас багато часу: з РемОнлайн звіти по фінансах, майстрах і послугах доступні за лічені секунди. Програма автоматично зберігає усі фінансові показники та у будь-який момент може надати вам потрібний звіт за вибраний період часу.

Керуйте салоном з мобільного телефону

Тримайте руку на пульсі свого бізнесу й відстежуйте бізнес-показники в додатку керівника. Тепер суму грошей в касах, кількість оплат за день та інші ключові показники можна перевірити в будь-який час, що дозволяє керувати салоном краси або SPA-центром навіть на відстані.

Надсилайте автоматичні нагадування про запис в салон

Повідомляйте клієнтам про майбутній візит і збирайте їх відгуки за допомогою автоматичних сповіщень. РемОнлайн інтегрується з популярними сервісами для управління бізнесом, IP-телефонії та SMS шлюзами, що полегшує та автоматизує процес комунікації з вашими клієнтами. Завдяки програмі ви піднімете клієнтський сервіс в салоні краси на новий рівень.

Відстежуйте ефективність рекламних кампаній

Контролюйте, скільки нових клієнтів і записів приносять рекламні кампанії, а в яких вище конверсія. CRM для салону краси допоможе визначати ефективні маркетингові кампанії та вкладати бюджет в рекламу, яка дійсно приносить результати.

Автоматизуйте бізнес процеси в салоні краси

РемОнлайн автоматизує рутину, щоб співробітники могли зосередиться на якісному виконанні своїх завдань.

 • Шаблони документів, встановлені довідники послуг, автоматичний розрахунок кінцевої вартості з урахуванням всіх використаних засобів заощадять час майстрів і адміністраторів.
 • А в зв'язці з 200+ інтеграціями програма забезпечує комплексну автоматизацію всіх бізнес-процесів салону краси.

Аналізуйте показники в зручному форматі

Аналітичний звіт в РемОнлайн дозволяє будувати необмежену кількість діаграм і трендів за даними продажів, дзвінків, лідів, замовлень і платежів за будь-який період. Це допоможе розглянути їх з різних сторін, виявити корисні закономірності та знайти точки зростання.

Розрахунок зарплат і вартості послуг в салонах краси і SPA- центрах

bank_money.svg (2 KB)


Вартість послуг

 • Формування прайса на всі види послуг, що надаються в салонах краси або SPA-центрах

 • Автоматичний розрахунок вартості послуг

 • Контроль собівартості послуг з урахуванням потрібних для виконання матеріалів

salary_emp.svg (2 KB)


Зарплата майстрів

 • Індивідуальне налаштування нарахувань майстрові/топ-майстрові за надану послугу

 • Виплата фіксованої суми або встановленого відсотка від вартості/прибутку з послуги

 • Матеріальна мотивація співробітників

П'ять головних плюсів РемОнлайн:

ro-dev-wth-background-ua.png (243 KB)

1. Не вимагає скачування та установки, просто зареєструйтеся та починайте працювати.

2. Зберігає дані в хмарі, що робить їх доступними з будь-якого місця та пристрою.

3. Можливість вибрати зручний тариф для будь-якої величини салону, перукарні або SPA-центру.

4. Надає гнучкі налаштування форм, шаблонів і списків під ваш тип бізнесу.

5. Інтегрується з корисними сервісами, sms шлюзами і IP-телефоніями.

Програма автоматизації для салонів краси

Нема порядку в записах на послугу, а клієнти коротають години в чергах, поки майстер зайнятий іншими справами або, що ще гірше, не зайнятий нічим? У сфері бьюти головне — це забезпечити усіх майстрів клієнтами, а клієнтів — послугами, не примушуючи нікого чекати. Якщо ви власник салону краси, перукарні або SPA-центру, навести лад в записах і клієнтах допоможе РемОнлайн.

РемОнлайн —  це ефективна crm система для автоматизації салонів краси, перукарень і SPA- центрів. Програма управління салоном краси допоможе вам забути, що таке блокноти та журнали для запису клієнтів і стати професіоналом у своїй справі. А ще:

 • вести попередній запис клієнтів;
 • контролювати завантаження майстрів і кабінетів;
 • вести облік витратних матеріалів і засобів;
 • створити базу клієнтів і нагадувати їм про запис;
 • автоматизувати бухгалтерський і фінансовий облік;
 • відстежувати всі ключові бізнес-показники;
 • управляти салоном краси ефективно.

Для кого підходить РемОнлайн?

РемОнлайн — це програма для салону краси, який хоче систематизувати дані та почати ведення клієнта від його дзвінка до виходу з салону. 

РемОнлайн полегшує облік клієнтів в салоні. У картці клієнта відображається вся історія його взаємодії з вами: смс, дзвінки, історія відвідувань і оплат. Це спростить процес комунікації з клієнтами та допоможе вести клієнтську базу в салоні краси без додаткових проблем.

РемОнлайн — це програма для перукарні, яка хоче стати краще та, нарешті, автоматизувати запис клієнтів і систему складського обліку.

За допомогою "Планувальника замовлень" ви зможете оптимально розподіляти навантаження між майстрами й робочими місцями, що позбавить від вічних черг і невдоволених клієнтів. 

Використайте функції складського обліку в crm-системі для перукарні: вона нагадає вам про матеріали, що закінчуються, та допоможе провести інвентаризацію. Додавайте матеріали на склад, переміщайте їх між локаціями, продавайте або списуйте. Стежте за тим, скільки засобів використовується окремими майстрами та тримайте під контролем облік витратних матеріалів.

РемОнлайн — це crm система для нігтьової студії, в якій заробітна плата співробітникам досі нараховується вручну. Індивідуальне налаштування нарахувань для майстрів і топ-майстрів допоможе навести порядок у бухгалтерії, а виплата фіксованої суми або встановленого відсотка від вартості/прибутку з послуги створить додаткову материалную мотивацію для співробітників.

РемОнлайн — це програма для косметології, яка допоможе привести в порядок фінанси. У декілька кліків перевіряйте рух грошових коштів, виставляйте рахунки за послуги та дивіться їх історію. Програма дозволяє вести бухгалтерський облік і контролювати грошові потоки.

Якою б не була ваша ніша у сфері бьюти, пам'ятаєте: чим швидше ви скористаєтеся програмою для автоматизації бізнес-процесів, тим швидше збільшиться потік клієнтів і ваш прибуток. З РемОнлайн управляти і розвиватися легко!

Показати повністю »
Читайте також

20 бізнес-термінів, які має знати кожен підприємец

0

Як додати організацію в гугл карти

0

Бос онлайн: три правила віддаленого управління командою

0
 1. РемОнлайн
 2. Програма для салонів краси і SPA-центрів