Кому потрібна програма для обліку фінансів РемОнлайн

Фінансовий і управлінський облік завжди стоять поруч, адже на підставі цифр власник і керівник бізнесу точно зможе приймати ефективні управлінські рішення. А допоможе в цьому програма для фінансового обліку РемОнлайн, яка дозволяє вести облік доходів і витрат компанії, в кілька кліків генерувати фінансові звіти і завантажувати їх в excel, відстежувати ключові бізнес-показники в одному вікні браузера і мобільному додатку керівника.


РемОнлайн допомагає навести лад у фінансах і підвищити доходи компанії


mistake.svg (2 KB)

Жодних помилок у звітах

Звіти за будь-який період генеруються в пару кліків
на підставі даних вашого акаунту


accounting.svg (3 KB)

Облік доходів і витрат

Всі касові платежі розподіляються
за створеними вами статтями
руху грошових коштів


control.svg (2 KB)

Контроль заборгованості

У кожного постачальника
та клієнта є свій баланс
та історія взаєморозрахунків


mobile.svg (1 KB)

Ефективне керування

Всі ключові показники
під рукою для прийняття
правильних рішень
Почніть вести фінансовий облік для малого бізнесу безкоштовно протягом 7 днів

Можливості програми для обліку фінансів

Каси та платежі

Створюйте потрібну вам кількість кас для готівкового і безготівкового розрахунку. Приймайте оплати за замовленнями і продажами, фіксуйте повернення клієнтам, оплачуйте отримані від постачальників товари.


До кожної каси можна підключити один фіскальне пристрій, щоб друкувати фіскальні чеки і працювати відповідно до вимог законодавства.

Статті РГК і звіт

Ведіть в програмі облік доходів і витрат компанії. Внесіть в систему всі статті ДДС, які є у вашій компанії, щоб сегментувати касові платежі. А звіт ДДС, який формується на підставі виконуваних у програмі грошових операцій, покаже вам всі доходи і витрати за будь-який звітний період у прив'язці до статей, що дозволить вам виключити зайві витрати та уникнути касових розривів.Взаєморозрахунки з постачальниками і клієнтами

Ведіть всі взаєморозрахунки з клієнтами і постачальниками в РемОнлайн, щоб контролювати заборгованості. У кожного контрагента є свій баланс, який показує, хто, кому і скільки винен.


Працюєте з відстроченою оплатою? РемОнлайн дозволяє проводити платежі в рахунок боргу, коли на баланс постачальника або клієнта нараховується сума заборгованості, яку пізніше можна погасити через оплату, надання послуги або поставку товарів.

Фінансові звіти компанії

  • Отримуйте тільки правильні дані на підставі всіх замовлень, продажів, оприбуткування та інших операцій вашої компанії в РемОнлайн.
  • Контролюйте та аналізуйте загальну кількість грошей в касах, прибуток по замовленнях і продажах, РГК, зарплату співробітників.

Будь-який звіт у РемОнлайн можна сформувати за будь-який звітний період у декілька кліків, роздрукувати і завантажити в Ексель.

Ключові фінансові показники

Відстежуйте основні фінансові показники в одному вікні Дашборда та мобільному додатку керівника.

  • У мобільному додатку ви в будь-який момент можете подивитися надходження і виплати грошових коштів, виручку і прибуток за день.
  • А в Дашборді зібрано дані по оплатах і поверненнях клієнтів, загальній сумі грошей у касах, середньому чеку замовлення і продажу, сумі, яку мають виплатити клієнти по замовленнях.


Всі дані, необхідні для оперативного управління, завжди будуть у вас під рукою.

Гнучке налаштування доступу

Налаштуйте в РемОнлайн доступ до фінансових показників для кожного співробітника. У програмі створена гнучка система налаштування прав і доступів для співробітників, тож кожен підлеглий побачить тільки ту інформацію, яку ви дозволите.

Податкові ставки на товари, роботи і послуги

З РемОнлайн розрахунок податків стане простим і зручним:

  • Додайте в програму всі податкові ставки, які застосовуються до вашої компанії на роботи, послуги, товари і налаштуйте їх застосування в документах замовлень, продажів і оприбуткування.
  • Відстежуйте суми податків при створенні, редагуванні і перегляді документів.


Завдяки цьому ви зможете уникнути помилок в розрахунку податків, працювати відповідно до закону і вести коректний фінансовий облік.

Переваги фінансового обліку в РемОнлайн

devices-4.png (76 KB)

1. Доступ з будь-якого пристрою і місця. РемОнлайн – це хмарна програма для обліку і автоматизації малого бізнесу в сфері послуг, тому все, що вам потрібно для роботи – доступ до інтернету.

2. Швидкий старт. Для початку роботи в програмі достатньо просто зареєструватися, а простий і зрозумілий інтерфейс дозволить кожному співробітнику швидко опанувати можливості сервісу.

3. Підходить для різних типів бізнесу. РемОнлайн створений для компаній у сфері сервісу і послуг. Просто оберіть свій вид діяльності при реєстрації, щоб отримати встановлені довідники послуг, несправностей, типів і моделей виробів, а також шаблони друкованих документів.

4. Чуйна служба підтримки. Ми не використовуємо чат-боти, тому що віримо, що тільки живе спілкування призведе до вигідної співпраці. Команда служби підтримки завжди допоможе вам знайти відповіді на будь-які питання щодо використання сервісу і допоможе вдосконалити бізнес-процеси.

5. Багато корисної інформації. Волієте розібратися в усьому самостійно? Тоді в цьому вам допоможе База знань, яка постійно доповнюється і актуалізується, а також навчальні відеоролики на Youtube-каналі РемОнлайн. Також ми регулярно випускаємо оновлення сервісу, про які розповідаємо в блозі, а вас інформуватимемо розсилками.

Почніть роботу в РемОнлайн прямо зараз, щоб оцінити всі переваги програми
безкоштовно протягом 7-денного пробного періоду

Читайте також

5 неочевидних способів заощадити

0

Куди ви зливаєте бюджет?

0

Фінансовий облік. Частина 3: баланс

0
  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Фінансовий облік