Кому потрібна програма для обліку фінансів РемОнлайн

Фінансовий і управлінський облік завжди стоять поруч, адже на підставі цифр власник і керівник бізнесу точно зможе приймати ефективні управлінські рішення. А допоможе в цьому програма для фінансового обліку РемОнлайн, яка дозволяє вести облік доходів і витрат компанії, в кілька кліків генерувати фінансові звіти і завантажувати їх в excel, відстежувати ключові бізнес-показники в одному вікні браузера і мобільному додатку керівника.

РемОнлайн допомагає навести лад у фінансах і підвищити доходи компанії

Звіти за будь-який період генеруються в пару кліків на підставі даних вашого акаунту

Жодних помилок у звітах

Звіти за будь-який період генеруються в пару кліків
на підставі даних вашого акаунту

Всі касові платежі розподіляються за створеними вами статтями руху грошових коштів

Облік доходів і витрат

Всі касові платежі розподіляються
за створеними вами статтями
руху грошових коштів

У кожного постачальника та клієнта є свій баланс та історія взаєморозрахунків

Контроль заборгованості

У кожного постачальника
та клієнта є свій баланс
та історія взаєморозрахунків

Всі ключові показники під рукою для прийняття правильних рішень

Ефективне керування

Всі ключові показники
під рукою для прийняття
правильних рішень

Почніть вести фінансовий облік для малого бізнесу безкоштовно протягом 7 днів

Можливості програми для обліку фінансів

Каси та платежі

Створюйте потрібну вам кількість кас для готівкового і безготівкового розрахунку. Приймайте оплати за замовленнями і продажами, фіксуйте повернення клієнтам, оплачуйте отримані від постачальників товари. До кожної каси можна підключити один фіскальне пристрій, щоб друкувати фіскальні чеки і працювати відповідно до вимог законодавства.

Статті РГК і звіт

Ведіть в програмі облік доходів і витрат компанії. Внесіть в систему всі статті ДДС, які є у вашій компанії, щоб сегментувати касові платежі. А звіт ДДС, який формується на підставі виконуваних у програмі грошових операцій, покаже вам всі доходи і витрати за будь-який звітний період у прив'язці до статей, що дозволить вам виключити зайві витрати та уникнути касових розривів.Взаєморозрахунки з постачальниками і клієнтами

Ведіть всі взаєморозрахунки з клієнтами і постачальниками в РемОнлайн, щоб контролювати заборгованості. У кожного контрагента є свій баланс, який показує, хто, кому і скільки винен. Працюєте з відстроченою оплатою? РемОнлайн дозволяє проводити платежі в рахунок боргу, коли на баланс постачальника або клієнта нараховується сума заборгованості, яку пізніше можна погасити через оплату, надання послуги або поставку товарів.Фінансові звіти компанії

Отримуйте тільки правильні дані на підставі всіх замовлень, продажів, оприбуткування та інших операцій вашої компанії в РемОнлайн. Контролюйте та аналізуйте загальну кількість грошей в касах, прибуток по замовленнях і продажах, РГК, зарплату співробітників. Будь-який звіт у РемОнлайн можна сформувати за будь-який звітний період у декілька кліків, роздрукувати і завантажити в Ексель.Ключові фінансові показники

Відстежуйте основні фінансові показники в одному вікні Дашборда та мобільному додатку керівника. У мобільному додатку ви в будь-який момент можете подивитися надходження і виплати грошових коштів, виручку і прибуток за день. А в Дашборді зібрано дані по оплатах і поверненнях клієнтів, загальній сумі грошей у касах, середньому чеку замовлення і продажу, сумі, яку мають виплатити клієнти по замовленнях. Всі дані, необхідні для оперативного управління, завжди будуть у вас під рукою.Гнучке налаштування доступу

Налаштуйте в РемОнлайн доступ до фінансових показників для кожного співробітника. У програмі створена гнучка система налаштування прав і доступів для співробітників, тож кожен підлеглий побачить тільки ту інформацію, яку ви дозволите.Податкові ставки на товари, роботи і послуги

З РемОнлайн розрахунок податків стане простим і зручним. Додайте в програму всі податкові ставки, які застосовуються до вашої компанії на роботи, послуги, товари і налаштуйте їх застосування в документах замовлень, продажів і оприбуткування. Відстежуйте суми податків при створенні, редагуванні і перегляді документів. Завдяки цьому ви зможете уникнути помилок в розрахунку податків, працювати відповідно до закону і вести коректний фінансовий облік.

Переваги фінансового обліку в РемОнлайн

РемОнлайн доступний з будь-якого пристрою: смартфону, планшету, ПК

  1. Доступ з будь-якого пристрою і місця. РемОнлайн – це хмарна програма для обліку і автоматизації малого бізнесу в сфері послуг, тому все, що вам потрібно для роботи – доступ до інтернету.
  2. Швидкий старт. Для початку роботи в програмі достатньо просто зареєструватися, а простий і зрозумілий інтерфейс дозволить кожному співробітнику швидко опанувати можливості сервісу.
  3. Підходить для різних типів бізнесу. РемОнлайн створений для компаній у сфері сервісу і послуг. Просто оберіть свій вид діяльності при реєстрації, щоб отримати встановлені довідники послуг, несправностей, типів і моделей виробів, а також шаблони друкованих документів.
  4. Чуйна служба підтримки. Ми не використовуємо чат-боти, тому що віримо, що тільки живе спілкування призведе до вигідної співпраці. Команда служби підтримки завжди допоможе вам знайти відповіді на будь-які питання щодо використання сервісу і допоможе вдосконалити бізнес-процеси.
  5. Багато корисної інформації. Волієте розібратися в усьому самостійно? Тоді в цьому вам допоможе База знань, яка постійно доповнюється і актуалізується, а також навчальні відеоролики на Youtube-каналі РемОнлайн. Також ми регулярно випускаємо оновлення сервісу, про які розповідаємо в блозі, а вас інформуватимемо розсилками.

Почніть роботу в РемОнлайн прямо зараз, щоб оцінити всі переваги програми
безкоштовно протягом 7-денного пробного періоду

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Фінансовий облік