Фінанси - настільки значуще слово в житті будь-якого підприємця. А облік грошових коштів - те, що дійсно складно довірити сторонній і недосвідченій людині. Хочете спростити своє життя? Вибирайте сервіс РемонтОнлайн і автоматизуйте управління фінансовими ресурсами:
Реєструйте надходження та витрати грошей в локальних касах. Розділіть потік грошових коштів, використовуючи кілька локальних кас в одній майстерні. Створюйте ще глобальні каси, які будуть доступні у всіх майстернях одночасно.
Відстежуйте рух грошей конкретними касами і за різні проміжки часу. Визначайте імена касирів, що відповідають за витрату або прихід грошей; дати проведення касових операцій; імена платників або одержувачів; суми надходжень і витрат, а також залишок грошових коштів.
Створюйте спеціальний довідник статей руху грошових коштів. Вказуйте їх при оформленні касових операцій і розділяйте доходи / витрати організації з різних напрямків.
Виплачуйте гроші за товари, оприбутковані на склад, і реєструйте витрати грошей в касі. З легкістю знаходьте данні про оплати, адже вони реєструються в касі за допомогою окремої статті РГК — “Оплата постачальникам товарів, запчастин”.
Привласнюйте виконаним замовленням статус "Закрито" і відразу ж робіть оплати клієнтів у касі. Продавайте товари в магазині і реєструйте платежі покупців у касі. Знаходьте оплати клієнтів за замовленнями і продами, не відчуваючи особливих труднощів: "Оплата покупця за послугу, товар" - їхня загальна стаття РГК.
Завжди повертайте грошові кошти клієнтам. Реєструйте повернення з продажу і замовлення в касі, використовуючи окрему статтю РГК — “Повернення грошей покупцеві”.
Знаходьте клієнтів за іменами, телефонами, номерами карт знижок і додайте їх реквізити до рахунку. Вказуйте форму оплати, а також дату виставлення рахунку. Вводьте найменування встановлених запчастин / виконаних робіт і додайте їх в рахунок. Виставляйте рахунки за конкретними замовленнями, вказуючи їх номери або штрих-коди в діалозі створення рахунку.
Переглядайте деталі рахунків в таблиці, яку дуже легко відсортувати. Введіть в поле пошуку фрагменти коментарів до рахунків, імена / телефони клієнтів, і знаходьте відповідні рахунки. Відстежуйте актуальні стани рахунків за допомогою наступних статусів: “Черновик”, “Виставлено”, “Оплачено” и “Скасовано”.
Диференціюйте доходи і витрати компанії - вказуйте статті РГК при оформленні касових операцій. Створюйте звіти про рух грошових коштів за різні проміжки часу. Переглядайте деталі касових операцій: дати оформлення; імена і коментарі касирів; суми прибутку та видатку.
Формуйте, а потім переглядайте трирівневі звіти по зарплаті працівників. Вивчайте заробіток окремих співробітників за кожним з шести видів нарахувань: “Виконавцю за работу в замовленні”, “Менеджеру за обробку замовлення”, “За створення замовлення”, “виконавцю за запчастину в замовленні”, “За закриття замовлення”, “За продаж в магазині”.
Створюйте звіти про прибуток за замовленнями. Визначайте собівартість і ціну кожної виконаної роботи або послуги. Переглядайте нарахування виконавців і менеджерів, а також прибуток за конкретними замовленнями.
Формуйте звіти про прибуток від продажів за будь-які проміжки часу. Вивчайте подробиці кожного продажу: починаючи з його номера і дати оформлення та закінчуючи оплаченою покупцем сумою і прибутком компанії.
Надаємо повну відповідь на це питання: