Програма витрат і доходів

Необхідно реєструвати платежі клієнтів? Бажаєте контролювати рух грошей у касі? Хочете автоматизувати друк товарних чеків, гарантійних квитанцій та інших документів?

РемонтОнлайн - хмарний сервіс для управління фінансовими ресурсами компанії.

Фінанси - настільки значуще слово в житті будь-якого підприємця. А облік грошових коштів - те, що дійсно складно довірити сторонній і недосвідченій людині. Хочете спростити своє життя? Вибирайте сервіс РемонтОнлайн і автоматизуйте управління фінансовими ресурсами:

 1. використовуйте кілька типів цін;
 2. створюйте не тільки локальні, але і глобальні каси;
 3. реєструйте прибуток / видаток грошей, вказуючи статті РГК;
 4. списуйте гроші за оприбутковані товари;
 5. здійснюйте платежі і оформляйте повернення;
 6. алгоритмізіруйте нарахування зарплати;
 7. формуйте шаблони документів і прискорюйте процес друку;
 8. переглядайте звіти про прибуток;
 9. вивчайте звіти про рух грошових коштів;
 10. нарешті, ведіть управлінський облік.

Створюйте локальні і глобальні каси

Реєструйте надходження та витрати грошей в локальних касах. Розділіть потік грошових коштів, використовуючи кілька локальних кас в одній майстерні. Створюйте ще глобальні каси, які будуть доступні у всіх майстернях одночасно.

Відстежуйте рух грошей конкретними касами і за різні проміжки часу. Визначайте імена касирів, що відповідають за витрату або прихід грошей; дати проведення касових операцій; імена платників або одержувачів; суми надходжень і витрат, а також залишок грошових коштів.

Локальные и глобальные кассы в РемонтОнлайн

Заповнюйте довідник статей РГК

Справочник статей движения денежных средств в РемонтОнлайн

Створюйте спеціальний довідник статей руху грошових коштів. Вказуйте їх при оформленні касових операцій і розділяйте доходи / витрати організації з різних напрямків.

Оприбутковуйте товари і списуйте гроші з каси

Виплачуйте гроші за товари, оприбутковані на склад, і реєструйте витрати грошей в касі. З легкістю знаходьте данні про оплати, адже вони реєструються в касі за допомогою окремої статті РГК — “Оплата постачальникам товарів, запчастин”.

Списание денег за оприходованные товары и оплата за оприходованные товары в РемонтОнлайн

Реєструйте оплати клієнтів за замовленнями і продажами

Оплаты за продажи и выполненные заказы в РемонтОнлайн

Привласнюйте виконаним замовленням статус "Закрито" і відразу ж робіть оплати клієнтів у касі. Продавайте товари в магазині і реєструйте платежі покупців у касі. Знаходьте оплати клієнтів за замовленнями і продами, не відчуваючи особливих труднощів: "Оплата покупця за послугу, товар" - їхня загальна стаття РГК.

Оформляйте повернення платежів

Завжди повертайте грошові кошти клієнтам. Реєструйте повернення з продажу і замовлення в касі, використовуючи окрему статтю РГК — “Повернення грошей покупцеві”.

Возвраты денег клиентам в РемонтОнлайн

Виставляйте і друкуйте рахунки на оплату

Выставление и печать счетов на оплату в РемонтОнлайн

Знаходьте клієнтів за іменами, телефонами, номерами карт знижок і додайте їх реквізити до рахунку. Вказуйте форму оплати, а також дату виставлення рахунку. Вводьте найменування встановлених запчастин / виконаних робіт і додайте їх в рахунок. Виставляйте рахунки за конкретними замовленнями, вказуючи їх номери або штрих-коди в діалозі створення рахунку.

Переглядайте деталі рахунків в таблиці, яку дуже легко відсортувати. Введіть в поле пошуку фрагменти коментарів до рахунків, імена / телефони клієнтів, і знаходьте відповідні рахунки. Відстежуйте актуальні стани рахунків за допомогою наступних статусів: “Черновик”, “Виставлено”, “Оплачено” и “Скасовано”.

Переглядайте звіти по руху грошових коштів

Диференціюйте доходи і витрати компанії - вказуйте статті РГК при оформленні касових операцій. Створюйте звіти про рух грошових коштів за різні проміжки часу. Переглядайте деталі касових операцій: дати оформлення; імена і коментарі касирів; суми прибутку та видатку.

Отчёты по движению денежных средств в РемонтОнлайн

Формуйте звіти по зарплаті

Отчёты по зарплате сотрудников в РемонтОнлайн

Формуйте, а потім переглядайте трирівневі звіти по зарплаті працівників. Вивчайте заробіток окремих співробітників за кожним з шести видів нарахувань: “Виконавцю за работу в замовленні”, “Менеджеру за обробку замовлення”, “За створення замовлення”, “виконавцю за запчастину в замовленні”, “За закриття замовлення”, “За продаж в магазині”.

Визначайте прибуток від замовлень і продажів

Створюйте звіти про прибуток за замовленнями. Визначайте собівартість і ціну кожної виконаної роботи або послуги. Переглядайте нарахування виконавців і менеджерів, а також прибуток за конкретними замовленнями.

Формуйте звіти про прибуток від продажів за будь-які проміжки часу. Вивчайте подробиці кожного продажу: починаючи з його номера і дати оформлення та закінчуючи оплаченою покупцем сумою і прибутком компанії.

Отчёты по прибыли от заказов и продаж в РемонтОнлайн

Чи безпечно використовувати РемонтОнлайн для керування фінансами?

Надаємо повну відповідь на це питання:

 • Дані користувачів передаються захищеним HTTPS-каналом, а трафік шифрується з використанням SSL-сертифіката.
 • Дані зберігаються на серверах по-справжньому безпечного дата-центру (рівень відмовостійкості TIER-4).
 • Дані користувачів проходять щоденну процедуру резервного копіювання.
 • Ми гарантуємо збереження конфіденційності. Детальніше про це - в 9-му пункті ліцензійного договору.

Читайте також

Х'юстон, у нас проблеми: 5 причин того, що ваш бізнес не розвивається

0

Нові показники в Дашборді керівника та інші поліпшення РемОнлайн

0

Сторінка "Дзвінки" в боковому меню, поліпшення роботи з товарами,..

0
 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма витрат і доходів