Навіщо створювати шаблони документів в RemOnline?

save.svg (4 KB)


Економити час


Формуйте і друкуйте
договори, чеки, рахунки, квитанції,
акти в кілька кліків

mistake.svg (2 KB)


Уникати помилок


Зведіть до мінімуму
кількість помилок
в іменах, датах і цифрах

legal.svg (1 KB)


Дотримуватися
юридичних норм

Використовуйте шаблони документів, які затверджені юристом і відповідають нормам

style.svg (2 KB)


Зберігати
корпоративний стиль

Оформлюйте документи в єдиному стилі: розміщуйте логотип, реквізити та іншу інформаціюЩо вам дають шаблони документів в RemOnline?

Розмежовуйте шаблони документів під різні форми власності

В RemOnline можна створювати власні шаблони документів під різні види діяльності, форми власності, системи оподаткування і ставки ПДВ. Якщо у вас великий бізнес – створюйте індивідуальні зразки для кожної філії.

Обслуговуйте клієнтів швидше

Формуйте фіскальні і товарні чеки, приймальні квитанції, гарантійні талони, рахунки і договори в лічені секунди. Не змушуйте клієнтів чекати довго, оброблюйте більше замовлень на покупку або ремонт і розвантажуйте менеджерів одночасно. Готові шаблони документів значно прискорюють процес обробки замовлень.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Зменшуйте вплив людського фактора

Автоматизуйте роботу з документацією за допомогою RemOnline. Використовуйте редактор шаблонів документів, щоб створювати стандартні зразки і підставляти змінні для їх автозаповнення. Тоді імена, суми, дати та інші змінювані дані будуть підтягуватися з CRM-системи в усі майбутні замовлення, продажі й рахунки.

Захищайте інтереси компанії

Оформіть шаблони документів з урахуванням вимог закону. Внесіть в них усі рекомендовані юристом формулювання, щоб захиститися від шахрайства і можливих претензій клієнтів.

Друкуйте документи з QR-кодом

RemOnline дає можливість вивести QR-код в шаблон будь-якого друкованого документа. Завдяки цьому майстер зможе уточнити інформацію на замовлення, а клієнт - дізнається статус або залишить відгук. Для цього просто розмістіть спеціальний код в будь-якому зручному місці потрібного друкованого документа (відомості, фіскального чеку) і при друку QR-код буде генеруватися автоматично.

Оформлюйте документи в єдиному стилі

Створюйте фірмові бланки, розміщуйте логотип, стандартизуйте шрифти, розташування елементів, кількість і назви полів. Це зменшить ймовірність здійснення помилки і підвищить рівень довіри до компанії у клієнтів.

Ведіть облік відправлених поштою і роздрукованих документів

В RemOnline можна додати до замовлення PDF-версію роздрукованого для клієнта документа. Крім того, в налаштуваннях можна встановити індивідуальну нумерацію і позначення документів для кожної філії.


Всі виставлені рахунки зберігатимуться на окремій сторінці. Якщо ви працюєте з BAS, рекомендуємо налаштувати інтеграцію, щоб виставляти в ній рахунки на підставі замовлень, створених в RemOnline.Перевірте, на що здатен RemOnline


Автоматизуйте рутинні завдання за допомогою RemOnline

Створення шаблонів документів дозволить вам:

time.svg (1 KB)


Звільнити час для нових
заявок та інших завдань

appeal.svg (4 KB)


Підвищити якість
обслуговування клієнтів

receipt.svg (5 KB)


Зберігати історію
виставлених рахунків

staff.svg (2 KB)


Відстежувати документи
по замовленням
Для цього вам не доведеться довго розбиратися в CRM-системі, залучати програмістів або встановлювати складне дороге ПЗ. Просто зареєструйтеся в RemOnline і створіть шаблони часто використовуваних документів. Все інше програма зробить за вас.

Якщо у вас виникнуть запитання – зверніться до співробітників служби підтримки. Вони з радістю консультують користувачів щодо програмного продукту.


Чим корисні готові шаблони документів в CRM-системі?


Надання послуг, виконання ремонтних робіт, оренда, купівля-продаж товарів давно вже не обходяться без договорів з клієнтами, партнерами і постачальниками. А розробка і затвердження юристом текстів для договорів – це складний і тривалий процес.


Тому менеджери часто редагують підписані раніше угоди. Це прискорює процес оформлення нових заявок і підвищує ймовірність помилок одночасно. При великому обсязі документації стає складно враховувати дрібні деталі:

 • номери замовлень;
 • суми передплат;
 • повні суми до сплати;
 • дати укладення;
 • дати видачі;
 • типи і моделі виробів;
 • види послуг;
 • імена клієнтів;
 • форми оплат.


Додайте сюди ланцюжок супутніх документів у вигляді накладних, квитанцій, рахунків, чеків, гарантійних талонів, етикеток, цінників і ви отримаєте:

1. Масу механічних помилок.

2. Труднощі з обліком документів.

3. Десятки годин часу на "паперову" роботу.


Не зважаючи на використання напівготових текстів, роботи з оформленням документації, як і раніше, залишається багато. Щоб звільнити час без шкоди якості готових зразків, потрібно автоматизувати процес. У цьому вам допоможуть користувацькі шаблони документів, створені в CRM-системі.


Які шаблони документів можна створювати в RemOnline?


Під час реєстрації в RemOnline ви отримуєте базові заготовки, які можна видаляти і налаштовувати під свій бізнес в редакторі шаблонів документів. Серед них:

 • акти виконаних робіт;
 • прийомні квитанції;
 • гарантійні талони;
 • товарні і фіскальні чеки;
 • маршрутні листи;
 • етикетки і цінники.


Ці зразки призначені для швидкого початку роботи в програмі. Якщо вам їх недостатньо – створіть користувацькі шаблони документів з урахуванням своїх бізнес-потреб.


Зверніть увагу на те, що всі документи в CRM-системі розділені на 5 категорій, які визначають з яких розділів ви будете їх роздруковувати. Під час створення нового шаблону потрібно буде обрати одну з цих категорій. Такий розподіл допомагає впорядкувати документообіг.


Як активувати функцію автозаповнення?


У правій частині сторінки "Налаштування > Шаблони документів" ви побачите змінні, які розділені на 8 категорій. З їхньою допомогою можна задати досить гнучкі налаштування.


Оберіть і вставте потрібні змінні в користувацькі шаблони документів. Тоді в майбутньому CRM-система буде автоматично підтягувати всі змінювані дані: цифри, імена, дати та інші деталі по замовленням.


Вашим співробітникам більше не доведеться вводити їх вручну, вони зможуть формувати всі необхідні документи в один клік. Змінювати налаштування потрібно лише за умови зміни контактної інформації, реквізитів та іншої ключової інформації про компанію.


Як вести облік роздрукованих і відправлених поштою документів?


Ви можете відправляти по e-mail або друкувати документи прямо з CRM-системи. Під час друку можна також зберігати і додавати до замовлень їхні PDF-версії. Крім того, відправлення документа поштою відображатиметься у Стрічці подій по замовленню.


Всі виставлені рахунки збережуться на окремій сторінці – ви зможете переглянути виписку і роздрукувати потрібний зразок в будь-який момент. Завдяки індивідуальній нумерації замовлень і документів для кожної філії, ви зможете вести їхній чіткий облік в CRM-системі.

Показати повністю »
Читайте також
Системи KPI співробітників: як розробити, розрахувати та впровадити

Системи KPI співробітників: як розробити, розрахувати та ...

Як скласти та використати шаблон комерційної пропозиції для малого бізнесу

Як скласти та використати шаблон комерційної ...

Навіщо потрібен опис бізнес-процесів

Навіщо потрібен опис бізнес-процесів

 1. RemOnline
 2. Можливості програми RemOnline
 3. Шаблони документів в CRM-системі