ellipse.svg (172 b)
Автоматизуйте процеси та розвивайте бізнес

Автоматизуйте процеси та розвивайте бізнес разом з РемОнлайн

Залишити заявку

Автоматизуйте окремі напрямки бізнесу з РемОнлайн

Керуйте сервісним обслуговуванням

У вас мережа магазинів з товарами, за якими ви надаєте гарантійне обслуговування? Ведіть облік ремонтів та плануйте завантаження в РемОнлайн. Всі клієнти з їх історією звернень, покупок та замовлень в одній базі, де ви можете контролювати терміни виконання та відповідальних виконавців, автоматично друкувати закриваючі документи та будувати звіти по замовленнях в кілька кліків.

Керуйте сервісним обслуговуванням

Оформлюйте повернення

Товар не підлягає ремонту? У РемОнлайн ви легко можете оформити повернення грошей клієнту, а після й товару постачальнику. Всі документи фіксуються автоматично, а платежі фіскалізіруются завдяки інтеграції з контрольно-касовою технікою.

Оформлюйте повернення

Плануйте виїзні роботи

Коли для надання послуги доводиться виїжджати до клієнта, потрібна програма, яка дозволить грамотно планувати записи, щоб уникнути часових накладок та буде доступна в будь-яку секунду. І це РемОнлайн! Ведіть попередній запис клієнтів на дні та тижні наперед, враховуючи поточне завантаження співробітників, відправляйте клієнтам автоматичні нагадування про майбутній візит майстра. Отримайте доступ до даних і замовлень з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Плануйте виїзні роботи

Синхронізуйте РемОнлайн з вже звичними програмами

РемОнлайн інтегрується з BAS, IP-телефонії, сервісами SMS-розсилок, фіскальними пристроями та більше. Підключайте прямі інтеграції, скористайтеся онлайн-коннекторами і налаштовуйте зв'язки через API. РемОнлайн легко впишеться в вашу існуючу екосистему інструментів, вільно передаючи і приймаючи дані від інших програм. Забезпечте кожного співробітника усіма необхідними інструментами.

Синхронізуйте РемОнлайн з вже звичними програмами

Мобільний додаток керівника
РeмOнлайн Директор

Відстежуйте ключові показники сервісного бізнесу і будьте на зв'язку з співробітниками в будь-який час в будь-якому місці з мобільного додатку

Мобільний додаток керівника РeмOнлайн Директор
Мобільний додаток для роботи із замовленнями РемОнлайн

Мобільний додаток для роботи із замовленнями РемОнлайн

Переглядайте дані клієнтів та деталі їх замовлень, додавайте фотографії та коментарі, зв'язуйтесь з клієнтами та менеджерами за допомогою свого смартфону у мобільному додатку РемОнлайн Замовлення

РемОнлайн – це

Доступ з будь-якої точки світу

Доступ з будь-якої точки світу

РемОнлайн – хмарний сервіс, для роботи з яким потрібен тільки інтернет. Працюйте з будь-якого пристрою із будь-якого місця.

Швидке впровадження

Швидке впровадження

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, ви та ваші співробітники почнете активну роботу з першого дня використання.

Гнучкість налаштувань

Гнучкість налаштувань

Розмежовуйте права та доступи до інформації для співробітників, налаштовуйте відображення таблиць, нумерацію документів – все, щоб ваша робота була безпечною та комфортною.

Регулярні оновлення

Регулярні оновлення

РемОнлайн ніколи не стоїть на місці, аби ставати ще краще. Щомісяця у вас будуть з'являтися нові можливості та вдосконалюватися старі, про що ми обов'язково розповімо вам в блозі.

Читайте також
Підприємці, читайте відгуки клієнтів: як розвивати бізнес

Підприємці, читайте відгуки клієнтів: як розвивати бізнес...

0
Партнерський бізнес. Як не прогоріти?

Партнерський бізнес. Як не прогоріти?

0
Оновлення Складу: групові дії, тип руху товарів, розширений паспорт

Оновлення Складу: групові дії, тип руху товарів, розширений паспорт...

0
  1. РемОнлайн
  2. Корпоративні рішення