ellipse.svg (172 b)
header-img

Автоматизуйте процеси та розвивайте бізнес разом з РемОнлайн

Залишити заявку

Автоматизуйте окремі напрямки бізнесу з РемОнлайн

Керуйте сервісним обслуговуванням

У вас мережа магазинів з товарами, за якими ви надаєте гарантійне обслуговування? Ведіть облік ремонтів та плануйте завантаження в РемОнлайн. Всі клієнти з їх історією звернень, покупок та замовлень в одній базі, де ви можете контролювати терміни виконання та відповідальних виконавців, автоматично друкувати закриваючі документи та будувати звіти по замовленнях в кілька кліків.

b-1_img.png (90 KB)

Оформлюйте повернення

Товар не підлягає ремонту? У РемОнлайн ви легко можете оформити повернення грошей клієнту, а після й товару постачальнику. Всі документи фіксуються автоматично, а платежі фіскалізіруются завдяки інтеграції з контрольно-касовою технікою.

b-2_img.png (83 KB)

Плануйте виїзні роботи

Коли для надання послуги доводиться виїжджати до клієнта, потрібна програма, яка дозволить грамотно планувати записи, щоб уникнути часових накладок та буде доступна в будь-яку секунду. І це РемОнлайн! Ведіть попередній запис клієнтів на дні та тижні наперед, враховуючи поточне завантаження співробітників, відправляйте клієнтам автоматичні нагадування про майбутній візит майстра. Отримайте доступ до даних і замовлень з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

b-3_img.png (102 KB)

Синхронізуйте РемОнлайн з вже звичними програмами

РемОнлайн інтегрується з , IP-телефонії, сервісами SMS-розсилок, фіскальними пристроями та більше. Підключайте прямі інтеграції, скористайтеся онлайн-коннекторами і налаштовуйте зв'язки через API. РемОнлайн легко впишеться в вашу існуючу екосистему інструментів, вільно передаючи і приймаючи дані від інших програм. Забезпечте кожного співробітника усіма необхідними інструментами.

integrations

Мобільний додаток керівника
РeмOнлайн Директор

Відстежуйте ключові показники сервісного бізнесу і будьте на зв'язку з співробітниками в будь-який час в будь-якому місці

boss
boss

Мобільний додаток для роботи із замовленнями РемОнлайн

Переглядайте дані клієнтів та деталі їх замовлень, додавайте фотографії та коментарі, зв'язуйтесь з клієнтами та менеджерами за допомогою свого смартфону

РемОнлайн – це

remonline_global.svg (4 KB)

Доступ з будь-якої точки світу

РемОнлайн – хмарний сервіс, для роботи з яким потрібен тільки інтернет. Працюйте з будь-якого пристрою із будь-якого місця.

remonline_interface.svg (3 KB)

Швидке впровадження

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, ви та ваші співробітники почнете активну роботу з першого дня використання.

remonline_settings.svg (4 KB)

Гнучкість налаштувань

Розмежовуйте права та доступи до інформації для співробітників, налаштовуйте відображення таблиць, нумерацію документів – все, щоб ваша робота була безпечною та комфортною.

remonline_update.svg (3 KB)

Регулярні оновлення

РемОнлайн ніколи не стоїть на місці, аби ставати ще краще. Щомісяця у вас будуть з'являтися нові можливості та вдосконалюватися старі, про що ми обов'язково розповімо вам в блозі.

Читайте також
Підприємці, читайте відгуки клієнтів: як розвивати бізнес

Підприємці, читайте відгуки клієнтів: як розвивати бізнес...

0
Партнерський бізнес. Як не прогоріти?

Партнерський бізнес. Як не прогоріти?

0
Оновлення Складу: групові дії, тип руху товарів, розширений паспорт

Оновлення Складу: групові дії, тип руху товарів, розширений паспорт...

0
  1. РемОнлайн
  2. Корпоративні рішення