Які можливості дає використання рекламних кампаній в РемОнлайн

Відстежуйте джерела лідів

Інтегруйте систему обліку з соцмережами, маркетплейсами, власним сайтом та іншими сервісами, щоб об'єднати в одній системі ліди з усіх каналів комунікації. Фіксуйте рекламні кампанії в заявках і зверненнях, щоб розуміти, скільки звернень ви отримали за період, що вас цікавить, та звідки приходять нові клієнтів.

Рахуйте конверсію в два кліка

Використовуйте вже готовий звіт по рекламним кампаніям, щоб не витрачати час на підрахунки та бачити, з яких маркетингових каналів клієнти оформлюють замовлення й купують товари, а з яких — нуль користі. Відстежуйте прибуток та середній чек замовлень і продажів по рекламним кампаніям, щоб аналізувати їх ефективність.

Вдосконалюйте маркетингову стратегію

Визначайте на підставі звіту, які кампанії допомагають не тільки залучити нових клієнтів, а й утримати старих. Міняйте стратегію на підставі отриманих даних: робіть SMS та Email-розсилки, проводіть акції та використовуйте майданчики, які допоможуть вам збільшити доходи компанії.

Будуйте аналітику по рекламним кампаніям

Використовуйте Аналітичний звіт в РемОнлайн, щоб знаходити цікаві закономірності: відстежуйте сезонність припливу клієнтів з різних каналів, зміни в прибутку та середньому чеку замовлень і продажів. Вчасно визначайте, які кампанії втрачають ефективність, а які навпаки приносять все більше й більше доходу.

Почніть керувати бізнесом та маркетингом в РемОнлайн вже зараз


Реєстрація за 5 хвилин

Реєстрація за 5 хвилин

Просто заповніть форму реєстрації, оберіть свою бізнес-нішу та приступайте до роботи. А у вашому обліковому записі вже будуть потрібні довідники, шаблони документів і форми замовлення

Безкоштовний тестовий період

Безкоштовний тестовий період

Оцініть всі можливості РемОнлайн безкоштовно під час 7-денного пробного періоду. У вас не буде ніяких обмежень у функціях,
а наш менеджер допоможе
в них розібратися

 Вся информация под рукой

Вся інформація під рукою

При виникненні будь-яких питань щодо використання РемОнлайн,
ви завжди зможете знайти відповіді
в службі підтримки користувачів,
у Базі знань або у відеороликах
на Youtube-каналі

Генерировать отчеты и анализировать ключевые показатели работы компании в несколькл кликов

Регулярні оновлення

Команда РемОнлайн ніколи
не стоїть на місці та регулярно
випускає оновлення,
щоб у вас з'являлися
нові можливості
для управління бізнесом

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Рекламні кампанії