Що ви отримуєте з РемОнлайн


Сервіс оптимізує роботу майстерні

Зростання прибутку

Сервіс оптимізує роботу майстерні, завдяки чому дозволяє суттєво збільшити прибуток і зменшити витрати

Ви можете контролювати роботу співробітників

Повний контроль

Ви можете контролювати роботу співробітників і дізнаватися, як справи в майстерні – легко, віддалено і в будь-який час

Залиште всі рутинні завдання РемОнлайн

Більше вільного часу

Залиште всі рутинні завдання РемОнлайн і використовуйте заощаджений час для більш важливих справ

Наша хмарна CRM наводить порядок і веде облік

Реальний порядок у всьому

Наша хмарна CRM наводить порядок і веде облік ремонту музичних інструментів, клієнтів, запчастин; генерує і зберігає документи

Використовуйте програму для обліку ремонту музичних інструментів 7 днів безкоштовно!

РемОнлайн – одне рішення багатьох завдань

Облік клієнтів і заявок на ремонт музичних інструментів

CRM-система РемОнлайн об'єднує всіх ваших клієнтів і замовлення в загальну базу. Тут ви можете зберігати повну історію взаємодій з кожним клієнтом, контролювати дотримання термінів замовлень, управляти комунікацією з клієнтами: дзвінками, email і SMS-розсилками.

Керування продажами

Фіксуйте хто, кому і коли продав струни, комбік, гітару та інші товари зі складу. З модулем "Магазин" ви можете переглядати звіт по продажам за будь-який період, експортувати його в Excel, а також аналізувати свій прибуток від продажів.

Складський облік у музичній майстерні

Автоматизуйте оприбуткування, списання, інвентаризацію товарів і запчастин на складі. Контролюйте їхнє списання під час ремонтних робіт і продажів. Встановлюйте гарантійні терміни від постачальника і своєї майстерні. Забезпечуйте своєчасну закупівлю товарів і запчастин

Фінансовий облік

Систематизуйте і контролюйте грошові потоки у вашій майстерні, відстежуйте надходження і витрати з використанням статей руху грошових коштів. Автоматизуйте виставлення рахунків та оформлення повернень клієнтам і постачальникам.

Управлінський облік в майстерні

Відстежуйте основні показники музичної майстерні на Дашборді керівника. Не витрачайте час на Аналітичні звіти – РемОнлайн генерує їх у кілька кліків. Це дозволяє спростити детальний аналіз і прийняття ефективних управлінських рішень. Підвищуйте рівень і прибутковість свого бізнесу.

Розрахунок зарплати майстрів і вартості робіт з ремонту музичних інструментів

Автоматичний розрахунок вартості замовлень

Вартість замовлень

 • Налаштування прайсу на всі види робіт: профілактику, простий і складний ремонт
 • Автоматичний розрахунок вартості замовлень
 • Економія часу при оформленні заявок
Нарахування відсотків або фіксованої суми від ціни

Зарплата співробітників

 • Вибір способу оплати за різні види робіт
 • Нарахування відсотків або фіксованої суми від ціни
 • Мотивація майстрів і менеджерів

Почніть керувати майстернею в РемОнлайн швидко і надійно:

Почніть керувати майстернею в РемОнлайн швидко і надійно

 1. Робота починається одразу після реєстрації – без завантажень, встановлень і допомоги програмістів.
 2. Тут простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який постійно допрацьовується і покращується.
 3. РемОнлайн – це хмарний сервіс, який дає доступ з будь-якого пристрою: смартфона, планшета, ПК.
 4. Програма інтегрується з багатьма популярними сервісами для управління сервісним центром, IP-телефонії та SMS-шлюзами.
 5. Ми забезпечуємо 100% безпеку і збереження особистих і бізнес-даних вашої майстерні.
 6. Фахівці зі служби підтримки користувачів із задоволенням допомагають і відповідають на будь-які запитання, пов'язані з функціональністю програми.

Програма для майстерень з ремонту музичних інструментів

Сучасним ремонтним майстерням, незалежно від розміру, потрібен сервіс для обліку замовлень, клієнтів, роздрібних продажів. Він допомагає правильно організувати роботу, уникнути плутанини при обробці заявок. Ми пропонуємо скористатися саме таким варіантом.

РемОнлайн – це хмарна програма для майстерень з ремонту музичних інструментів. З її допомогою можна автоматизувати облік і бізнес-процеси в компанії.

Серед них такі повсякденні завдання, як:

 • облік клієнтів, замовлень на ремонт музичних інструментів;
 • постановка завдань співробітникам, контроль термінів виконання;
 • складський облік запчастин, витратних матеріалів, аксесуарів;
 • облік вхідних і вихідних дзвінків;
 • повідомлення клієнтів про завершення ремонту;
 • облік продажів аксесуарів в магазині;
 • розрахунок зарплат майстрам, бонусів менеджерам;
 • фінансовий і управлінський облік в ремонтній майстерні.

Крім того, сервіс дозволяє створювати, видаляти, редагувати шаблони документів. Ви можете формувати в один клік і пускати до друку етикетки, цінники, гарантійні талони, квитанції прямо з браузера. З РемОнлайн управляти майстернею і масштабувати бізнес стає набагато простіше.

Програма для обліку клієнтів і ремонтів музичних інструментів

РемОнлайн допомагає об'єднати клієнтів і замовлення в загальну базу для систематизації бізнес-даних, полегшення обліку. Програма прискорює і спрощує обробку нових заявок, завдяки вже готовим картками замовлень, які повністю налаштовуються під ваш тип бізнесу. Ви можете в лічені хвилини оформити замовлення і вказати в ньому:

 • тип, бренд та модель музичного інструменту;
 • різновид поломки, список робіт з ремонту;
 • необхідні запчастини, витратні матеріали;
 • замітки приймальника та ін. корисну інформацію.

У цьому вам допоможуть довідники з типами поломок, брендів, моделей. Після одноразового налаштування прайсу, програма буде автоматично розраховувати і підставляти у замовлення підсумкову вартість. В цілому, ви заощадите до 20 хвилин на кожному замовленні!

Всі дії і коментарі по замовленням зберігаються в CRM-системі автоматично, що дозволяє швидко зрозуміти ситуацію і передати замовлення іншому виконавцю без втрат часу, грошей.

Зведена інформація про відкриті, термінові, прострочені, закриті замовлення відображатиметься у вигляді однойменних бейджів у верхній частині сторінки "Замовлення".

У РемОнлайн також є картки клієнтів, які налаштовуються під ваші бізнес-потреби і містять повні історії звернень, замовлень, оплат, дзвінків, відправлених SMS.

Дзвінки і повідомлення

РемОнлайн інтегрується з сервісами IP-телефонії: Binotel, Мои Звонки, onlinePBX, Zadarma. Тому, ви можете зателефонувати клієнту прямо з програми, побачити його картку під час вхідного дзвінка, прослуховувати записи розмов.

Інтеграція програми з SMS-шлюзами дозволяє автоматично інформувати клієнтів про готовність замовлень або появу нових товарів у магазині. Для цього можна використовувати вбудований шлюз РемОнлайн СМС або робити масові SMS-розсилки через інтеграцію з: SMS-Центр, Bytehand, Мои Звонки. Керуйте комунікаціями з клієнтами і покращуйте їхню якість за рахунок сучасних технологій!

Облік складських операцій і продажів

Наша програма для майстерень з ремонту музичних інструментів допомагає поліпшити складський облік. У ній ви можете в кілька кліків оприбуткувати, списати і відстежити переміщення:

 • запчастин;
 • витратних матеріалів;
 • аксесуарів.

Всі ці дії зафіксуються в системі за допомогою виписок за періоди і автоматично сформованих документів. Якщо налаштувати мінімальний і максимальний рівні запасів, то РемОнлайн буде підказувати вам про товари, що потребують закупівлі.

Продажі також фіксуються в системі, тому ви в будь-який момент можете дізнатися, хто, коли, який товар продав, з якого складу списав.

Фінансовий облік в майстерні музичних інструментів

Всі фінансові звіти формуються автоматично в РемОнлайн. Тому, ви можете в кілька кліків:

 • отримати інформацію про те, скільки грошей в конкретній або у всіх касах;
 • проаналізувати прибуток по замовленням і від продажів;
 • подивитися суми до сплати співробітникам у звіті по зарплаті;
 • відстежити переміщення грошових коштів – рекомендуємо увімкнути для цього облік за статтями в загальних налаштуваннях.

На сторінці "Платежі > Рахунки" можна виставити рахунки і переглянути їхню історію. В одному з найближчих оновлень ми очікуємо реалізацію механізму взаєморозрахунків. Функції повернень постачальнику і від клієнтів є вже зараз.

Управлінський облік в майстерні по ремонту музичних інструментів

Аналітика – це невід'ємна частина розвитку. А звіти є важливим джерелом інформації для оцінки ефективності бізнесу. Крім фінансових звітів, РемОнлайн автоматизує підготовку звітності по: результативності використання рекламних каналів, дзвінкам, SMS, відгукам клієнтів.

Рекомендуємо увімкнути щоденну відправку звіту керівника з короткою статистикою по продажам, замовленням, поверненням, виконаним роботам. Ці дані будуть розділені по майстерням і співробітникам, а грошовий потік – на замовлення і магазин.

Оперативна інформація в режимі реального часу відображатиметься графічно на Дашборді керівника. Керуйте ефективніше і розвивайте майстерню з РемОнлайн!

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для майстерень з ремонту музичних інструментів