Програма для виставлення рахунків

Бажаєте спростити роботу з рахунками? Необхідно автоматизувати їх створення? Потрібен інструмент для друку, експортування та розсилки рахунків?

РемонтОнлайн - зручний і функціональний сервіс, здатний реально допомогти вам.

Забувайте про пошук реквізитів клієнта в окремій базі. Забувайте про пошук цін товарів і супутньої інформації в довгих таблицях. Забувайте про текстові редактори, де ви щодня створювали рахунки. Використовуйте РемонтОнлайн для автоматизації документообігу!

Додавайте клієнтську інформацію до рахунків

Знаходьте клієнтів у діалозі рахунку, вводячи ім'я / телефон у поле пошуку. Використовуйте картку клієнта для додавання його реквізитів до рахунку. Вказуйте форму оплати: готівкова або безготівкова. Вибирайте необхідну дату виставлення рахунку. Вкажіть продані товари / послуги в рахунку, а потім редагуйте такі параметри: кількість, гарантійний термін, ціну і значення знижки.

Карточка клиента при создании счёта в РемонтОнлайн

Виставляйте рахунки на оплату запчастин, послуг і замовлень

Добавление услуг, товаров в счёт в РемонтОнлайн

Створюйте рахунки на замовлення, вводячи їх ID або штрих-коди в діалозі рахунку. Формуйте рахунки на оплату робіт або запчастин, вводячи їх найменування в діалозі рахунку.

Встановлюйте статуси рахунків

Отслеживайте текущее состояние счёта с помощью статусов:

 1. Встановіть статус “Чернетка”, якщо рахунок не сформований остаточно.
 2. Змініть статус на “Виставлено”, якщо рахунок відправлений платнику.
 3. Переведіть рахунок в статус “Оплачено” після отримання грошей.
 4. Використовуйте статус “Скасовано”, якщо, наприклад, рахунок не був сплачений.
Статусы счетов в РемонтОнлайн

Знаходьте рахунки швидше

Умный поиск счетов в РемонтОнлайн

Знаходьте рахунки за допомогою розумного пошуку. Використовуйте імена / телефонні номери клієнтів, а також фрагменти коментарів для пошуку рахунків.

Формуйте шаблони рахунків

РемонтОнлайн має змінні, відповідні багатьом полям у самому сервісі. Створюйте їх за допомогою шаблонів документів, зокрема рахунків.

Використовуйте шаблони рахунків для друку реальних документів і створення PDF-файлів, які будуть відправлені клієнтам по e-mail.

Шаблоны счетов в РемонтОнлайн

Керуйте створеними рахунками

Печать, скачивание и отправление счетов в РемонтОнлайн
 1. Створюйте і друкуйте рахунки за допомогою шаблонів документів.
 2. Завантажуйте рахунки в форматі PDF.
 3. Надсилайте рахунки електронною поштою, використовуючи можливості сервісу РемонтОнлайн.
 4. Видаляйте непотрібні рахунки з бази.

РемонтОнлайн - не такий, як інші

РемонтОнлайн щодня використовують більше 2000 сервісних центрів з України, Казахстану та деяких інших країн. Це число продовжує зростати, адже керівники компаній роблять свій вибір усвідомлено. Вони беруть до уваги відгуки користувачів і відзначають переваги нашого софта.

Перші можна прочитати на офіційному сайті, але ось про переваги сервісу розповімо прямо зараз:

 1. Використовуйте РемонтОнлайн з будь-якої точки планети і в будь-який зручний час. Для роботи SaaS-сервісу необхідні тільки стабільне Інтернет-з'єднання і пристрій, здатний виходити в Мережу.
 2. Контролюйте виконання замовлень, керуйте клієнтською базою, ведіть облік товарів на складі, здійснюйте продаж в магазині, створюйте звіти, а також виставляйте рахунки.
 3. Організуйте повноцінну телефонію, використовуючи РемонтОнлайн і звичайний Android-смартфон. Переглядайте інформацію про вхідні дзвінки на екрані свого пристрою, ведіть облік вхідних / вихідних, а також записуйте розмови.
 4. Використовуйте базові можливості документообігу. Створюйте рахунки, товарні чеки, акти виконаних робіт і безліч інших документів.
 5. Аналізуйте діяльність компанії за допомогою фінансових звітів, звітів по замовленнях і звітів по складу.
 6. Зберігайте конфіденційність за допомогою РемонтОнлайн. Трафік нашого сервісу шифрується і передається по захищеному HTTPS-каналу. Дані користувачів зберігаються на високонадійних серверах і щодня проходять процедуру бекапа.

Якщо ви зацікавлені в нашому продукті, телефонуйте за номерами гарячої лінії, зазначеними на сайті РемонтОнлайн. Менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання, а фахівці підтримки розкажуть про основні можливості програми.

Читайте також
Як керівнику контролювати свого бухгалтера

Як керівнику контролювати свого бухгалтера

0
Зміни в роботі API РемОнлайн

Зміни в роботі API РемОнлайн

0
#П'ятничнаФіча №31: Розділення таблиці робіт і запчастин в шаблонах

#П'ятничнаФіча №31: Розділення таблиці робіт і запчастин в шаблонах...

0
 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для виставлення рахунків