Укр

Пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки, врахування графіка роботи локації в Планувальнику замовлень та інші зміни

У цій статті зібрали останні зміни в РемОнлайн: пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки, облік графіка роботи локації в Планувальнику замовлень, перевірка найменувань послуг та інші. Дізнайтеся подробиці.

Продовжити читання → 0

Нагадування клієнтам про майбутній запис, розрахунковий прибуток в замовленнях, продажах і рахунках

Тепер в РемОнлайн є можливість відправляти клієнтам автоматичні нагадування про майбутні записи, а в замовленнях, продажах і рахунках бачити розрахунковий прибуток. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Звіт "Аналіз асортименту" та інші зміни РемОнлайн

Зустрічайте новий розділ "Аналітика" і його перший звіт "Аналіз асортименту", який дозволить вам якісно проаналізувати фінансові показники і вивести роботу з товарами на новий рівень. Подробиці читайте у статті.

Продовжити читання → 0

Ресурси локації та покращення Планувальника замовлень

Тепер при плануванні роботи ви можете враховувати завантаження не тільки співробітників, але й інших ресурсів локації. У Планувальнику замовлень можна переглядати замовлення не тільки на день, а й на тиждень. Детальніше про всі новинки читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Чернетки оприбуткування, настройка шаблону серійного номера, допрацьований пошук по складу

Тепер оприбуткування можна поставити на паузу, зберігши його чернетку, з'явилася можливість налаштувати шаблон серійного номера товару, а також покращився пошук по Складу. Читайте докладніше

Продовжити читання → 0

Новий віджет "Статус замовлення", сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші зміни

У цьому оновленні презентуємо новий віджет для перевірки статусу замовлення, сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші зміни у програмі РемОнлайн. Докладніше читайте у статті.

Продовжити читання → 0

Початкові статуси замовлень, роздільне відображення крайнього терміну замовлень і статусів та інші зміни в РемОнлайн

З останнім оновленням цього року в РемОнлайн з'явилися можливість вказувати початкові статуси замовлень, окремі колонки "Строк замовлення" і "Строк статусу" + бейдж "Прострочені статуси", пошук замовлень за Менеджером, а також зміни в колонці "Місце проведення" в звіті "Прибуток від продажів ". Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0