Укр

Оновлення Складу: шаблони етикеток

Тепер в шаблонах документів можна створювати різні етикетки, з'явилося більше можливостей їх друку, а в редакторі документів з'явилися нові змінні. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Велике оновлення Складу: серійний облік і адресне зберігання

оновлення складу РемОнлайн

Це перше довгоочікуване оновлення Складу з низки його майбутніх оновлень. Цього разу було змінено діалоги Продажу і Списання товарів, з'явилися облік за серійними номерами й адресне зберігання. Як використовувати нові функції та працювати після змін, читайте у цій статті.

Продовжити читання → 0

Оновлення: інтеграція з Nevkl.com.ua, нові іконки для майстерень

Зустрічайте перше оновлення РемОнлайн в 2019 році: іконки для майстерень, зручна робота в мобільній версії і вихідні в графіку "Грошовий потік / Створено замовлень" в Дашборді керівника. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Передноворічне оновлення: редагування фільтрів і замовлень

Оновлення декабрь

У цьому оновленні ми додали можливість редагувати фільтри, а редагувати замовлення тепер можна з будь-якого місця програми. Детальніше про все читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Відкладене відсилання SMS-повідомлень

Відкладене відсилання повідомлень

У РемОнлайн з'явилося відкладене надсилання повідомлень і оновилися обмеження в користувацьких полях. Читайте докладніше.

Продовжити читання → 0

Дашборд керівника

Дашборд керівника РемОнлайн

Як ми і обіцяли в попередньому оновленні, зустрічайте перший Дашборд керівника в РемОнлайн! Це необхідний для керівників інструмент, який дозволяє в одному вікні отримати основні бізнес-показники для швидкого і ефективного прийняття рішень.

Продовжити читання → 0

В РемОнлайн з'явилась підтримка більше 200 операторів IP-телефонії

200+ операторів IP-телефонії в РемОнлайн

Представляємо вам свіже оновлення РемОнлайн, яке включає в себе інтеграцію з onlinePBX та інші новинки. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Покращення менеджера завдань та нормування статусів

Оновлення РемОнлайн 2018

Осінь тільки-но розпочалась, а чергове оновлення вже тут. Цього разу було суттєво допрацьовано Менеджер завдань і додано нову функцію: "Норма часу статусів".

Продовжити читання → 0

Інтеграція з сервісом IP телефонії Zadarma

Інтеграція з Zadarma

Зустрічайте офіційну інтеграцію РемОнлайн з сервісом IP телефонії Zadarma, а також нове право доступу користувачів до історичних даних компанії і фільтр "В наявності" у звіті "Залишки на складі".

Продовжити читання → 0

Оновлення: мобільно-адаптивна версія, прослуховування дзвінків Binotel та проста робота з логотипом

Оновлення серпень 2018

РемонтОнлайн – це хмарний сервіс, доступний звідки завгодно і з будь-якого пристрою. Він дозволяє в буквальному сенсі "тримати весь бізнес в кишені".

Для власників і перших осіб компаній дуже важливо залишатися продуктивними протягом всього дня, де б вони не знаходилися.

Нас давно і часто запитують: "У вас є мобільний додаток?", "Незручно працювати зі смартфона, чи буде мобільна версія?". Нарешті ми можемо відповісти: "Так!".

Продовжити читання → 0