Укр

Оновлення Складу: групові дії, тип руху товарів, розширений паспорт одиниці товару

У цьому оновленні з'явилися нові групові дії з товарами: друк цінників, продаж і зміну категорії. Також у звіті "Обороти товарів" з'явився фільтр "Тип руху", був розширений паспорт одиниці товару і допрацьовано право "Може бачити постачальників". Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Інтеграція з телефонією "Мои Звонки"

У РемОнлайн з'явилася нова інтеграція з сервісом телефонії "Мои звонки".

Продовжити читання → 0

Зміни в роботі API РемОнлайн

У недавньому оновленні РемОнлайн були внесені зміни в роботу API. У цій статті розповідаємо про них.

Продовжити читання → 0

Користувацькі довідники та оновлені звіти в РемОнлайн

оновлення користувацьких довідників

РемОнлайн оновився - тепер більш гнучкими і налаштовуваними стали довідники. Також нещодавно ми оновили таблиці в звітах, завдяки чому ними стало ще зручніше користуватися. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Оновлення Складу: шаблони етикеток

Тепер в шаблонах документів можна створювати різні етикетки, з'явилося більше можливостей їх друку, а в редакторі документів з'явилися нові змінні. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Велике оновлення Складу: серійний облік і адресне зберігання

оновлення складу РемОнлайн

Це перше довгоочікуване оновлення Складу з низки його майбутніх оновлень. Цього разу було змінено діалоги Продажу і Списання товарів, з'явилися облік за серійними номерами й адресне зберігання. Як використовувати нові функції та працювати після змін, читайте у цій статті.

Продовжити читання → 0

Оновлення: інтеграція з Nevkl.com.ua, нові іконки для майстерень

Зустрічайте перше оновлення РемОнлайн в 2019 році: іконки для майстерень, зручна робота в мобільній версії і вихідні в графіку "Грошовий потік / Створено замовлень" в Дашборді керівника. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Передноворічне оновлення: редагування фільтрів і замовлень

Оновлення декабрь

У цьому оновленні ми додали можливість редагувати фільтри, а редагувати замовлення тепер можна з будь-якого місця програми. Детальніше про все читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Відкладене відсилання SMS-повідомлень

Відкладене відсилання повідомлень

У РемОнлайн з'явилося відкладене надсилання повідомлень і оновилися обмеження в користувацьких полях. Читайте докладніше.

Продовжити читання → 0

Дашборд керівника

Дашборд керівника РемОнлайн

Як ми і обіцяли в попередньому оновленні, зустрічайте перший Дашборд керівника в РемОнлайн! Це необхідний для керівників інструмент, який дозволяє в одному вікні отримати основні бізнес-показники для швидкого і ефективного прийняття рішень.

Продовжити читання → 0