Укр
  1. РемОнлайн
  2. Блог

Нові діалоги платежів по касі та налаштування колонок у звітах

РемОнлайн навчився рахувати решту, а у звітах тепер можна налаштовувати показ колонок – читайте докладніше про останні зміни в статті.

Продовжити читання → 0

Інтеграція з Prom.ua та нові методи API для складу

Зустрічайте інтеграцію з маркетплейсом Prom.ua та нові методи API, завдяки яким ви зможете оприбутковувати, переміщати і списувати товари зі складу. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Рекламні кампанії в замовленнях, продажах і клієнтах

Тепер в РемОнлайн можна створювати Рекламні кампанії, які ви проводите, щоб фіксувати джерела клієнтів, замовлень і продажів. Також тепер можна зробити обов'язковим створення платежу при зміні статусу замовлення і прописом вказувати підсумкову суму з ПДВ і без в друкованих документах.

Продовжити читання → 0

Оновлення Складу: новий редактор товарів і категорій

У РемОнлайн з'явився новий редактор товарів і категорій, завдяки чому тепер можна змінювати порядок категорій просто перетягуючи їх, бачити кількість товарів у категорії, зручніше створювати нові товари. Детальніше читайте у статті.

Продовжити читання → 0

Профіль користувача та пошук на сторінці "Замовлення"

Тепер в РемОнлайн можна змінювати дані свого облікового запису в Профілі користувача, розширити і звузити пошук на сторінці "Замовлення". Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Просте додавання співробітників, знижка у звітах про прибуток і групове додавання штрихкодів товарів

Тепер ви можете додавати нових співробітників у пару кліків, відстежувати розмір знижки у звітах про прибуток та додавати штрихкоди для декількох товарів одразу. А всі подробиці читайте у статті.

Продовжити читання → 0

Пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки, врахування графіка роботи локації в Планувальнику замовлень та інші зміни

У цій статті зібрали останні зміни в РемОнлайн: пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки, облік графіка роботи локації в Планувальнику замовлень, перевірка найменувань послуг та інші. Дізнайтеся подробиці.

Продовжити читання → 0