Укр

Редактор тегів, розширене налаштування оповіщень співробітникам та інші поліпшення РемОнлайн

З першим осіннім оновленням в РемОнлайн з'явилися повноцінний редактор тегів, налаштування відправки повідомлень по задачах та інші поліпшення. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Тип замовлення "за замовчуванням", обмеження доступу до цін, змінні в шаблонах сповіщень

Без зайвих передмов: РемОнлайн оновився. Цього разу з'явилися такі поліпшення, як тип замовлення "за замовчуванням", обмеження доступу до цін, змінні в шаблонах сповіщень.

Продовжити читання → 0

Оповіщення співробітників через Telegram, приватні коментарі у Стрічці подій та інші поліпшення

З цим оновленням в РемОнлайн з'явилося багато нового: надсилання повідомлень для співробітників через Telegram, приватні коментарі в Стрічці подій, право "Може видаляти клієнта" і ін. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

У РемОнлайн з'явився "Планувальник замовлень"

З гордістю представляємо вашій увазі Планувальник замовлень – новий спосіб відображення замовлень в РемОнлайн, які дозволяє вести запис клієнтів за часом і об'єктивно оцінювати завантаження виконавців.

Продовжити читання → 0

Сторінка "Дзвінки" в боковому меню, поліпшення роботи з товарами, ім'я співробітника у друкованих документах

Нові зміни в РемОнлайн сторінка "Дзвінки" тепер знаходиться в боковому меню, діалог перегляду товару відкривається з будь-якого місця, в налаштуваннях ролей з'явилося право "Може видаляти товари", а в налаштуваннях співробітника – поле "Ім'я співробітника в друкованих документах". Подробиці читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Допрацьований друк цінників, право редагувати фільтри, відображення роздрібних цін

У цьому оновленні в РемОнлайн були доопрацьовані друк цінників і відображення роздрібних цін при оприбуткуванні, а також додалося право редагувати загальні фільтри. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Оновлення Складу: повернення товарів постачальникам

У РемОнлайн з'явився документ "Повернення постачальнику". Тепер ви зможете оформляти в системі не тільки повернення від клієнтів, а й фіксувати повернення товарів постачальникам. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0