Укр

Ресурси локації та покращення Планувальника замовлень

Тепер при плануванні роботи ви можете враховувати завантаження не тільки співробітників, але й інших ресурсів локації. У Планувальнику замовлень можна переглядати замовлення не тільки на день, а й на тиждень. Детальніше про всі новинки читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Чернетки оприбуткування, настройка шаблону серійного номера, допрацьований пошук по складу

Тепер оприбуткування можна поставити на паузу, зберігши його чернетку, з'явилася можливість налаштувати шаблон серійного номера товару, а також покращився пошук по Складу. Читайте докладніше

Продовжити читання → 0

Новий віджет "Статус замовлення", сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші зміни

У цьому оновленні презентуємо новий віджет для перевірки статусу замовлення, сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші зміни у програмі РемОнлайн. Докладніше читайте у статті.

Продовжити читання → 0

Початкові статуси замовлень, роздільне відображення крайнього терміну замовлень і статусів та інші зміни в РемОнлайн

З останнім оновленням цього року в РемОнлайн з'явилися можливість вказувати початкові статуси замовлень, окремі колонки "Строк замовлення" і "Строк статусу" + бейдж "Прострочені статуси", пошук замовлень за Менеджером, а також зміни в колонці "Місце проведення" в звіті "Прибуток від продажів ". Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Розумний пошук для послуг у замовленні, право на продаж послуг, списки Продажів і Оприбуткувань через API

З цим оновленням в РемОнлайн стало зручніше додавати послуги в замовлення, з'явилися право для співробітників, що обмежує можливість продавати послуги, і нові методи API. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Тип ціни як знижка клієнту, продаж послуг, штрих-код послуги та інші новинки

У цьому оновленні в РемОнлайн з'явилася можливість використовувати типи цін як знижки клієнтам, продавати послуги і присвоювати їм штрих-коди, інтегрувати РемОнлайн з Albato. Детальніше читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Нові показники в Дашборді керівника та інші поліпшення РемОнлайн

У цьому оновленні з'явилися нові показники в Дашборді керівника РемОнлайн, можливість додавати в оповіщення обов'язкові коментарі при зміні статусу замовлення та шаблон документа "Рахунок з групуванням".

Продовжити читання → 0