1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення

Блог для користувачів РемОнлайн

Оновлення мобільного додатку керівника та всі останні зміни в РемОнлайн

Відстежуйте ключові показники компанії у мобільному додатку за будь-який період та дізнайтеся про всі останні покращення РемОнлайн детальніше.

Продовжити читання → 0

Автовизначення виробів по IMEI, право на створення елементів у довіднику виробів

Визначайте вироби по IMEI, контролюйте наповнення довідника виробів співробітниками та аналізуйте інформацію про вироби в експорті звіту "Прибуток на замовлення". Дізнайтеся докладніше

Продовжити читання → 0

Універсальний Аналітичний звіт – новий інструмент аналізу для керівників бізнесу

Формуйте діаграми і тренди для візуалізації даних і зручного аналізу. Створюйте безліч комбінацій метрик, досліджуйте показники з різних сторін і знаходьте корисні закономірності, які допоможуть розвивати бізнес. Дізнайтеся подробиці.

Продовжити читання → 0

Групові дії в оповіщеннях

Тепер ви можете копіювати в інші локації, змінювати шаблон і метод надсилання кількох повідомлень одночасно. Дізнайтеся докладніше.

Продовжити читання → 0

Залишки товарів у складських комірках, додавання категорій при створенні товару та інші зміни

Тепер ви можете бачити кількість товарів у комірках прямо зі сторінки залишків, додавати нові категорії під час створення товару та розрізняти у замовленнях роботи та послуги. Дізнайтеся подробиці

Продовжити читання → 0

Зміни в інтеграції з РРО та мобільний додаток керівника в App Store

У РемОнлайн з'явилася можливість налаштовувати фіскалізацію кожної каси, а перший мобільний додаток вже доступний до завантаження з App Store. Дізнайтеся подробиці.

Продовжити читання → 0

Зустрічайте Фінанси з Балансами та взаєморозрахунками в РемОнлайн

Як і обіцяли, першим оновленням 2021 року стали Баланси та взаєморозрахунки з клієнтами і постачальниками. Дізнайтеся в статті, які можливості у вас тепер є.

Продовжити читання → 0

Тестування нових Фінансів і мобільного додатка керівника

Ми не випускаємо Баланси та взаєморозрахунки до Нового року, але вже зараз у вас є можливість побачити їх та навіть протестувати. Також ми починаємо тестування мобільного додатка для керівників. Дізнайтеся всі подробиці в статті.

Продовжити читання → 0

Вироби та Склади виробів у РемОнлайн: докладна стаття про новинки

Тепер ви можете створювати в РемОнлайн вироби ваших клієнтів і вашої компанії, щоб вести їх облік на складі, переміщати між складами відповідального зберігання та відслідковувати історію замовлень. Дізнайтеся всі подробиці.

Продовжити читання → 0

Розповідаємо про редактор форм Звернень і чого чекати з появою Виробів

Тепер ви можете розділяти звернення клієнтів за типами, задавати їм початковий статус і будувати окремі ланцюжки статусів для їх більш ефективної обробки. Також у цій статті ми розповідаємо, чого чекати від майбутньої появи Виробів у РемОнлайн. Дізнайтеся

Продовжити читання → 0
Більше матеріалів »