Укр

Як збільшити середній чек в сервісному бізнесі

Розповідаємо про те, як порахувати середній чек і що потрібно для його збільшення. Цей показник впливає на виручку та допомагає зрозуміти стан справ в компанії.

Продовжити читання → 0

#П'ятничнаФіча №48: Відображення статусів у бейджі "Прострочені"

Бейдж "Прострочені" дозволяє контролювати як фінальні терміни замовлення, так і терміни кожного статусу. Та що, як ви не хочете бачити замовлення в тому чи іншому статусі в цьому бейджі? Читайте в статті, що робити в таких випадках.

Продовжити читання → 0

Нові закони про РРО, кешбек та електронні чеки: що змінилося та чого чекати підприємцям

Після підписання законопроектів  №1053-1 та 1073, які регулюють використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та мають забезпечити детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг, виникло багато питань та дискусій. У цій статті спробували розібратися у цьому, щоб ви могли заздалегідь підготуватися до роботи з РРО та інших змін, передбачених законодавством, і уникнути штрафів.

Продовжити читання → 0

Як провести інвентаризацію: підготовка, способи та оформлення результатів

Читайте про те, як підготуватися до інвентаризації, як провести її і що робити далі.

Продовжити читання → 0

#П'ятничнаФіча №47: Рух товарів під час інвентаризації складу

Щоб отримати максимально точні результати інвентаризації, ми рекомендуємо на час її проведення заборонити співробітникам працювати з товарами на складі. Але якщо ви не готові до такого, нічого страшного – на цей випадок ми також передбачили рішення. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Управлінський облік: ціль, принципи та особливості впровадження

Управлінський облік потрібен абсолютно будь-якій компанії: від магазинів побутової техніки до майстерень і мереж СТО. У цій статті розповіли про його завдання, користь і особливості впровадження.

Продовжити читання → 0

Як вести облік на складі, принципи та види складського обліку

Дізнайтеся, як організувати складський облік так, щоб він виконував усі поставлені завдання. Відповіді на основні питання про ведення складського обліку читайте в цій статті.

Продовжити читання → 0