Укр

Бос онлайн: три правила віддаленого управління командою

Бути хорошим керівником — це забезпечити своїх співробітників потрібними ресурсами та умовами для виконання поставлених завдань. Набагато важче це зробити на відстані. Тому ми підготували для вас поради, як віддалено керувати співробітниками.

Продовжити читання → 0

Ресурси локації та покращення Планувальника замовлень

Тепер при плануванні роботи ви можете враховувати завантаження не тільки співробітників, але й інших ресурсів локації. У Планувальнику замовлень можна переглядати замовлення не тільки на день, а й на тиждень. Детальніше про всі новинки читайте в статті.

Продовжити читання → 0

Є контакт! Навіщо і як організувати доставку в умовах обмежень

Для будь-якого бізнесу зараз важливо подумати, як вирішити проблеми клієнтів на відстані і не змушувати їх зайвий раз покидати свої квартири. Ми підготували декілька порад, які допоможуть вам не втрачати зв'язок з клієнтами в умовах загальної ізоляції і правильно організувати кур'єрську доставку.

Продовжити читання → 0

Чернетки оприбуткування, настройка шаблону серійного номера, допрацьований пошук по складу

Тепер оприбуткування можна поставити на паузу, зберігши його чернетку, з'явилася можливість налаштувати шаблон серійного номера товару, а також покращився пошук по Складу. Читайте докладніше

Продовжити читання → 0

Знижки до -30% на всі тарифні плани РемОнлайн

Не пропустіть можливість заощадити бюджет, скориставшись приємною знижкою від РемОнлайн.

Продовжити читання → 0

Як змінюватися бізнесу в умовах обмежень, або чи готові ви до кризи?

Безумовно, охопивший весь світ вірус – найбільш обговорювана тема сьогодні, а політики і аналітики пророкують світову кризу, яка настане через неї. Та ми не звикли панікувати, а замість цього постаралися подумати, як же сервісний бізнес може адаптуватися до поточної ситуації. Читайте докладніше в статті.

Продовжити читання → 0

Устаткування для автосервісу: що необхідно для відкриття

Розповідаємо, яке обладнання потрібно для запуску автосервісу, як його вибрати та що краще: оренда чи покупка. Не пропустіть, всі деталі в статті

Продовжити читання → 0