Що ви отримуєте з РемОнлайн


Програма допомагає збільшити прибуток і зменшити витрати майстерні


Більше грошей

Програма допомагає
суттєво збільшити прибуток
і зменшити витрати майстерні

Будьте в курсі всього, що відбувається в майстерні


Повний контроль

Будьте в курсі всього,
що відбувається в майстерні,
з будь-якої точки світу

Програма автоматизує рутинну роботу


Більше вільного часу

Програма автоматизує
рутинну роботу і заощаджує
до 20 хвилин на замовленні

РемОнлайн наводить порядок в документах


Реальний порядок

РемОнлайн наводить порядок
в документах, генерує звіти,
веде облік всієї діяльності компанії

Користуйтеся програмою для обліку ремонту взуття безкоштовно протягом 7 днів!

РемОнлайн – одне рішення для багатьох завдань

Облік клієнтів і замовлень у майстерні

У нашій програмі є CRM для обліку клієнтів і ремонту взуття. Зберігайте всю історію звернень клієнтів, ефективно використовуйте інформацію про них, інформуйте про акції та знижки за допомогою SMS-повідомлень і телефонії. Прискорте оформлення замовлень, обмежуйте права і доступ майстрів до бізнес-даних.

Облік матеріалів

Автоматизуйте закупівлю і контроль набоєчних, підметочних, оздоблювальних матеріалів. Відстежуйте історію їхнього використання в роботі, оприходуваннь та списань. Контролюйте їхню наявність і забезпечуйте своєчасну закупівлю нових матеріалів на склад.

Автоматизація ремонту взуття

Заощаджуйте час завдяки автоматизації бізнес-процесів. Використовуйте встановлені довідники послуг, гнучкі форми та шаблони документів, щоб оформляти замовлення в 2 рази швидше. Автоматична відправка повідомлень сповістить клієнтів про готовність замовлення, а співробітників — про призначення відповідальним. РемОнлайн бере на себе рутину, щоб ви могли зосередитися на швидкому та якісному виконанні своїх завдань.

Облік продажу взуття

Розвивайте напрямок продажів разом з РемОнлайн. Приймайте оплати та робіть повернення коштів клієнтам, збільшуйте товарообіг завдяки інтеграції з популярними маркетплейсами. Програма обліку підійде як для майстерні, так і для магазину взуття, допоможе керувати продажами та заробляти більше.

Постановка завдань майстрам

Призначайте майстрів відповідальними за замовлення, ставте їм завдання по заміні набійок, профілактики підошви та ін. Відстежуйте етапи виконання кожного замовлення, а також терміни виконання кожної окремої задачі за допомогою менеджера завдань.

Управління та розвиток взуттєвої майстерні

Керуйте майстернею ефективніше з РемОнлайн. Оцінюйте основні показники компанії на Дашборді керівника для швидкого прийняття правильних рішень. Автоматизуйте підготовку звітів для управлінського обліку і підвищуйте прибутковість свого бізнесу.

Розрахунок зарплати і вартості робіт у взуттєвій майстерні

Автоматичний розрахунок вартості замовлень

Вартість замовлень

 • Налаштування прайсу на ремонт взуття та аксесуарів
 • Автоматичний розрахунок вартості замовлень
 • Економія часу при оформленні заявок
Нарахування відсотків або фіксованої суми від ціни

Зарплата майстрів

 • Вибір способу оплати за різні види робіт
 • Нарахування відсотків або фіксованої суми від ціни
 • Мотивація співробітників

З РемОнлайн керувати бізнесом легко і надійно:

З РемОнлайн керувати бізнесом легко і надійно

 1. Робота починається одразу після реєстрації – без завантажень, встановлень і залучення програмістів.
 2. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який постійно допрацьовується і покращується.
 3. РемОнлайн – це хмарна програма, яка дає доступ з будь-якого пристрою: смартфона, планшета, ПК.
 4. Вона інтегрується з популярними сервісами для управління майстернями, IP-телефонії та SMS шлюзами.
 5. Забезпечує 100% безпеку і збереження особистих і бізнес-даних.
 6. Фахівці зі служби підтримки користувачів із задоволенням допомагають і відповідають на будь-які запитання, пов'язані з функціональністю програми.

Програма для обліку ремонтів взуття в майстерні

По мірі розвитку майстерні стає все більше заявок, відвідувачів, використовуваних матеріалів. А з відкриттям інших точок вести облік ремонтів взуття вручну стає взагалі неможливо. Для подальшого розвитку бізнесу потрібна спеціалізована програма, яка допоможе автоматизувати облік:

 • замовлень на ремонт взуття;
 • клієнтів взуттєвої майстерні;
 • витратних матеріалів, фурнітури;
 • фінансів і продажів.

Ми пропонуємо вам спробувати сервіс РемОнлайн, який справляється з цими завданнями і автоматизацією інших бізнес-процесів. Серед них:

 • розрахунок винагород співробітникам;
 • повідомлення клієнтів про завершення ремонту взуття;
 • друк цінників і квитанцій.

Зведена інформація по всім майстерням відображатиметься на Дашборді керівника в режимі реального часу. Тому керувати робочим процесом і розвивати свій бізнес стане набагато простіше.

Облік замовлень у взуттєвій майстерні

Програма для обліку ремонтів взуття зведе всі заявки в єдину базу для полегшення контролю термінів виконання, оплат. На однойменній сторінці ви можете побачити скільки і які замовлення:

 • щойно створені;
 • зараз в роботі;
 • прострочені;
 • готові і чекають на оплату.

Щоб знайти конкретне замовлення, скористайтеся фільтрами або пошуком. Детальна інформація про тип виробу, розмір, виконувані роботи і матеріали, що використовуються буде представлена ​​в картці замовлення. За рахунок цього можна швидко оцінити ситуацію і передати роботу іншому майстру за необхідності.

Під час реєстрації в РемОнлайн ви отримуєте базові форми карток замовлень, які можна повністю підлаштовувати під себе. Це прискорює реєстрацію нових заявок на 15-20 хвилин.

Облік клієнтів у взуттєвому ательє

Крім заявок, РемОнлайн зводить клієнтів всіх ваших майстерень в загальну базу. Для систематизації інформації про них, ви отримаєте готові картки клієнтів. Їх також можна підлаштовувати під себе, додавати і видаляти поля. В них зберігаються контакти та історії звернень, оплат, дзвінків і SMS. Так ви швидко зможете знайти потрібну інформацію для вирішення суперечливих ситуацій.

Дзвінки і SMS

РемОнлайн інтегрується з багатьма популярними сервісами IP-телефонії та SMS-шлюзами. Ознайомитися з їх переліком та особливостями ви зможете в Центрі інтеграцій. Крім того, програма наділена вбудованим шлюзом РемОнлайн СМС. За рахунок цього ви можете:

 1. Дзвонити і відправляти SMS з карток клієнтів або сторінки "Замовлення".
 2. Інформувати клієнтів про завершення ремонту взуття автоматично.
 3. Миттєво повідомляти співробітників про призначення їх відповідальними за замовлення.
 4. Реалізувати автоматичну систему оцінки якості обслуговування.

За допомогою зовнішніх SMS-шлюзів можна відправляти клієнтам рекламні повідомлення і вітати їх зі святами.

Складський облік у взуттєвій майстерні

Програма для обліку у взуттєвій майстерні допомагає оприбутковувати, списувати і відстежувати використання матеріалів, фурнітури. Проаналізувати їх оборотність можна у звіті "Обороти товарів", який формується в кілька кліків. Встановіть мінімальний і максимальний рівні запасів, щоб отримувати системні підказки і автоматично формувати звіт "Товари, що потребують закупівлі".

Фінансовий облік у взуттєвій майстерні

Інформація про всі фінансові операції зберігається в РемОнлайн. Тому ви в будь-який момент можете переглянути історію оплат, відстежити рух грошових коштів і перевірити залишок грошей в касах. Звіт про прибуток по замовленням формується автоматично в кілька кліків.

Управлінський облік у взуттєвій майстерні

РемОнлайн дозволяє управляти бізнесом з мобільного пристрою; отримувати інформацію для прийняття рішень швидко і в зручній формі. Вам більше не доведеться чекати оформлення офіційних звітів або переглядати всі сторінки журналу замовлень для підведення статистики.

Ви зможете самостійно сформувати звіти по складу, замовленням, фінансам, відгукам клієнтів, дзвінкам і SMS для глибокої аналітики. А для швидкої оцінки загальної ситуації і прийняття поточних рішень використовуйте Дашборд керівника.

Там ключові показники будуть оновлюватися в режимі реального часу і відображатися у вигляді графіків, діаграм, бейджів. Ніяких сухих цифр – тільки барвиста і актуальна інфографіка.

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для взуттєвих майстерень