Що ви отримуєте з RemOnline

list.svg (2 KB)


Порядок у справах

Систематизуйте дані клієнтів та фінансів, замовлень та постачальників

time.svg (1 KB)


Економію часу

Використовуйте зручний каталог обладнання, щоб прискорити
оформлення кожного замовлення

device.svg (2 KB)


Динаміку в роботі

Оформлюйте замовлення
та відстежуйте поточні результати
з ПК, планшета або смартфона

money.svg (2 KB)


Більше грошей

Скорочуйте витрати і підвищуйте доходи за допомогою програми
для обліку оренди та прокату
Зареєструйтесь зараз і почніть оптимізовувати внутрішні процеси.

Ми надаємо вам 7 днів безкоштовного тестового використанняЧим корисний RemOnline для обліку оренди та прокату

Швидке та безпечне оформлення замовлень

 • Готові форми клієнтів і замовлень дозволяють зафіксувати нову заявку всього за кілька хвилин
 • Для пошуку по базі даних клієнтів достатньо ввести перші літери його імені або перші цифри картки на знижку / номера телефону
 • Під час оформлення замовлення можна прикріпити до нього скани документів клієнта і фото прокатного товару.

Грамотний облік оренди та прокату

RemOnline допоможе комплексно автоматизувати прокат:

 • ведіть облік та відстежуйте історію оренди обладнання, щоб вчасно виконувати техобслуговування
 • задавайте оціночну вартість орендованого товару, щоб швидко прорахувати заставу при оформленні замовлення
 • приймайте оплати, передоплати та регулюйте заборгованості за рахунок застави в кілька кліків.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Зручний складський облік обладнання

Автоматизуйте прокат інструментів і обладнання. Додавати інвентар до замовлення можна прямо зі Складу. Також тут можна побачити, які позиції є в наявності і згенерувати штрих-код для розміщення на прокатному товарі. Так ви зможете швидко зафіксувати повернення від клієнта за допомогою сканера.

Автоматичні повідомлення для клієнтів

Використовуйте SMS-оповіщення, щоб нагадати клієнтам про наближення терміну повернення прокатного товару. Це допоможе уникнути прострочень і конфліктів з іншими орендарями. За бажанням можна додати до повідомлення інформацію про необхідність доплати і запитати, чи хоче клієнт продовжити термін оренди обладнання.

Гнучка система розрахунків з клієнтами

Під час оформлення замовлень, ви можете:

 • обирати зручну форму оплати
 • встановлювати індивідуальні знижки або націнки
 • використовувати основні ціни на послуги прокату та оренди.

Також в RemOnline передбачена можливість виставлення рахунків з реквізитами. Це зручно, якщо ви працюєте з юр. особами та / або укладаєте договори довгострокової оренди.

Прибуток по замовленням розраховується автоматично в кілька кліків. У програмі є можливість налаштування валюти, з якою ви хочете працювати.

Миттєве формування та друк документів

RemOnline відкриває можливість створення та роботи з шаблонами документів, що дозволяє автоматично підтягувати всю необхідну інформацію і друкувати їх в кілька кліків прямо з програми. Більше ніякої підготовки документів вручну під час оформлення / закриття замовлень.

Друкуйте всі потрібні документи в кілька секунд:

 • Акт прийому-передачі
 • Приймальна квитанція
 • Договір оренди

Контроль роботи менеджерів

 • На Дашборді керівника щодня оновлюється інформація про співвідношення різних типів замовлень з причинами відмов і статистикою по менеджерам.
 • Деталізована інформація буде представлена у звітах з груп "Фінанси" і "Замовлення".
 • За необхідності можна прослухати записи телефонних розмов.
 • А Журнал подій дозволить відстежувати дії працівників у документах програми та відновлювати видалені об'єкти.

Ефективний Графік роботи

Складайте Графік роботи співробітників однієї або декількох локацій у пару кліків. Плануйте робочі та вихідні дні, відпустки та лікарняні кожного співробітника, аби автоматизувати розрахунок зарплати за робочі години та дні, а також налаштувати оплачувані та неоплачувані відпустки та лікарняні.

Матеріальна мотивація співробітників

Використовуйте можливості CRM-системи, щоб створити власну схему нарахувань. Призначайте індивідуальні винагороди з прив'язкою до видів реалізованих послуг, прокатних товарів і рівня кваліфікації. За підсумками періоду можна автоматично розрахувати суми для виплат співробітникам.Перевірте, на що здатен RemOnline

Мобільність керівника

RemOnline спрощує управлінський облік і дозволяє керувати бізнесом з будь-якої точки світу:

 • Відстежуйте ключові показники в режимі реального часу та зв'язуйтеся з співробітниками за допомогою додатку RemOnline Директор
 • А 20+ звітів по клієнтам, платежам або залишкам можна генерувати з будь-якого пристрою в кілька кліків.


Зручна програма обліку оренди та прокату допоможе контролювати бізнес, аналізувати ефективність кожного майстра і приймати вірні управлінські рішення навіть на відстані.

Ефективне управління та облік в пункті прокату

Приймайте вірні управлінські рішення, спираючись на дані Аналітичного звіту. Зводить дані по оплатах, клієнтам, орендованим виробам в діаграми та тренди, щоб знаходити цікаві закономірності та збільшувати прибутковість бізнесу.


Наприклад, через формування привабливого асортименту: сегментує графіки по орендованим виробам, брендам і моделям, щоб оцінити попит, прибуток і середній чек по кожному з них.

RemOnline автоматизує облік і оренду різних видів товару

Програма підходить для обліку оренди транспорту: автомобілів, велосипедів, водного та спортивного транспорту.

RemOnline допоможе організувати прокат дитячих товарів і спортивної екіпіровки, техніки й обладнання.

Служба підтримки допоможе вам налаштувати сервіс з урахуванням бізнес-цілей компанії та відповість на всі питання.
Працювати з RemOnline комфортно та надійно


Вибудовуйте ефективну систему роботи і розвивайте бізнес разом з нами.
Для цього достатньо зареєструватися на сайті та увійти в обліковий запис – без скачувань і встановлень ПЗ. Ми надаємо хмарну CRM з:

registration.svg (3 KB)


Інтуїтивно зрозумілим
інтерфейсом, який легко
адаптувати під свій бізнес

integration.svg (1 KB)


Можливістю інтеграції програми
з іншими сервісами
для обліку і зв'язку

support.svg (3 KB)


Стабільною інформаційною і технічною підтримкою
від наших фахівців


Програма для обліку оренди і прокату RemOnline


RemOnline – це хмарна CRM з розширеним функціоналом, який доповнюється при кожному оновленні. Її основна перевага – відсутність прив'язки до пристроїв.


Тому ви можете зайти в систему з будь-якого пристрою і місця, щоб перевірити поточний стан справ. А ваші співробітники можуть впевнено працювати на заходах, об'єктах або під час зустрічей з клієнтами, озброївшись планшетами і терміналами для оплати послуг.


Це дає вам і вашим співробітникам мобільність і адаптивність. Перебувайте там, де хочете бути, і отримуйте з цього вигоду. У щоденному звіті керівника ви зможете відстежити, скільки прибутку приніс вашій компанії кожен співробітник.


Які ще переваги є в RemOnline?


Розширення бізнесу передбачає збільшення кількості вхідних заявок і появу нових пунктів. Це створює додаткове навантаження на менеджерів і ускладнює облік оренди та прокату, тому спеціалізоване ПЗ стає необхідністю. З його допомогою можна значно прискорити багато бізнес-процесів і полегшити обробку запитів. Скористайтеся RemOnline, щоб:

1. Економити до 20 хвилин на оформленні кожного замовлення.
2. Звести до мінімуму механічну роботу.
3. Швидко перемикати замовлення між співробітниками.
4. Зручно перевіряти статуси замовлень і наявність прокатних товарів на Складі.
5. Автоматично розраховувати решту суми до сплати після внесення передплати клієнтом.
6. Синхронізувати CRM з SMS-шлюзом та сервісом IP-телефонії.
7. Автоматизувати підготовку звітності та відправку повідомлень.
8. Полегшити аналітику та оцінку ефективності бізнесу.


На Дашборді керівника ви побачите динаміку по відкритим і закритим замовленнями, середньому чеку, конверсії, рейтингу компанії. В системі можна зареєструвати 3, 5, 10 і більше пунктів прокату і побачити зведену інформацію по всім, або індивідуальні показники по кожному. Зручно, правда?


Впровадження програм лояльності та аналіз маркетингових каналів


Послуги оренди та прокату користуються попитом. А вибудовування довірчих відносин з клієнтами і різноманітні заохочення допомагають домогтися їхньої лояльності і зростання продажів.


Програма RemOnline дозволяє налаштувати індивідуальні знижки і навіть згенерувати картку на знижку для клієнта, яка буде діяти в усіх ваших пунктах. Для отримання зворотного зв'язку і контролю якості роботи співробітників рекомендуємо відправляти відкладені SMS після закриття замовлень.


До них можна прикріпити змінні з номером замовлення, ім'ям клієнта і посилання для залишення відгуку та оцінки. Результати ви побачите у звіті за відгуками і загальному рейтингу компанії. Відправлення SMS здійснюється автоматично. Детальніше про те, як налаштувати функцію читайте тут.


Можлива як персоналізована, так і масова розсилка SMS для інформування клієнтів про нові акції або надходженнях прокатних товарів. Для її запуску ви можете використовувати вбудований шлюз RemOnline СМС або підключитися до іншого сервісу в Центрі інтеграцій.


Для аналізу ефективності маркетингових каналів CRM автоматично формує звіт “Звідки про нас дізнаються”. Тут можна дізнатися, яка кількість клієнтів і замовлень надходить з кожного, а найголовніше – оцінити прибуток, отриманий від інвестицій в рекламу.


RemOnline – комплексна програма для оренди і прокату


У RemOnline є багато корисних функцій і ми продовжуємо працювати над розширенням її потенціалу. Ми прагнемо до того, щоб у вас були всі необхідні для бізнесу інструменти, зібрані в одному місці.


Вже зараз ви можете автоматизувати свої пункти прокату і оренди, щоб домогтися оптимізації внутрішніх процесів і зростання доходу. Скористайтеся можливістю безкоштовного 7-денного тестування програми, щоб оцінити результати на практиці.

Показати повністю »
Читайте також
#П'ятничнаФіча №15: Групування товарів за датою закінчення гарантії від постачальника

#П'ятничнаФіча №15: Групування товарів за датою закінчення...

0
#П'ятничнаФіча №13: Щоденний звіт керівника

#П'ятничнаФіча №13: Щоденний звіт керівника

0
#П'ятничнаФіча №3: Індивідуальні знижки клієнтам

#П'ятничнаФіча №3: Індивідуальні знижки клієнтам

0
 1. RemOnline
 2. Програма обліку оренди та прокату