Можливості

Доступний з будь-якого пристрою

РемонтОнлайн є хмарним сервісом, все що потрібно для роботи з ним – це інтернет-браузер.

Управління замовленнями

Всі замовлення відображаються в єдиній таблиці замовлень і мають статус (В ремонті, Готовий, Виданий, В очікуванні). Пошук замовлень здійснюється за номером, назвою пристрою, імені клієнта, телефону клієнта.

Телефонія

РемонтОнлайн має вбудувану систему телефонії, яка дозволить дуже швидко налаштувати повноцінний колл-центр без необхідності купувати дороговартісне обладнання.

Налаштувати телефонію дуже просто. Встановіть на Android-смартфон наш інноваційний додаток ЗвонкиОнлайн і зв'яжіть його з акаунтом в РемонтОнлайн.

Зробивши це, ви зможете ініціювати дзвінок на смартфоні, клікнувши по номеру телефону клієнта в РемонтОнлайн. При вхідному дзвінку відобразиться картка клієнта, що телефонує, де буде вказане його ім'я та інформація про останнє замовлення. Усі дзвінки логуються і записуються, так що ви завжди зможете їх прослухати.

Складський облік

Ведіть повний облік всіх товарів і запчастин, наявних у вашій майстерні. Оприбутковуйте, списуйте, переміщайте запчастини та товари між складами майстерень. Кожен товар має свою категорію і артикул.

Магазин

Реєструйте роздрібні продажі. Після здійснення продажу, ви можете роздрукувати "Товарний чек" для звітності. Створюйте звіти по продажу і залишках товарів.

Фінанси

Контролюйте фінансові потоки вашого бізнесу. Всі операції по прийому і видачі грошових коштів автоматично реєструються. Дані про ці операції доступні у вигляді звітів.

Розрахунок зарплати

При відрядній оплаті праці вкажіть, який відсоток від вартості замовлення перейде працівнику в якості зарплати. Функція "Звіт за виконавцями" дозволить вам розрахувати заробітну плату за будь-який період часу.

SMS-повідомлення

Повідомляйте клієнтам про готовність замовлення по SMS. Повідомлення можна відправляти вручну або автоматично.

Друк документів

Друкуйте прийомні та гарантійні квитанції, акти виконаних робіт, товарні чеки безпосередньо з браузера.

Ми постійно вдосконалюємо продукт, додаючи нові можливості для клієнтів.