Автоматичне визначення автомобілів за VIN-кодом

Працюєте в автомайстерні, детейлінгу чи будь-якій іншій ніші, пов'язаній з автомобілями? У нас для вас приємна новина! Зустрічайте інтеграцію з VIN Lookup, завдяки якій ви зможете швидше реєструвати транспортні засоби та обробляти замовлення.

Інтеграція з VIN Lookup дозволяє автоматично заповнювати поля автомобіля в RemOnline одразу після введення його VIN-коду. Таким чином, вам не потрібно вручну вводити всі дані про автомобіль, такі як марка, модель, рік випуску і т.д.
 
decoding-by-vin-ua.webp (464 KB)

Налаштування інтеграції з VIN Lookup

Налаштування інтеграції досить просте, просто виконайте наступні чотири кроки:

1. У своєму обліковому записі RemOnline перейдіть на сторінку "Налаштування > Центр інтеграцій", знайдіть VIN Lookup і натисніть "Налаштувати".
 
integrations-vin-lookup-ua.webp (43 KB)

2. Виберіть групу транспортних засобів, для якої хочете увімкнути автоматичне визначення VIN-коду.

3. Зіставте дані з бази даних VIN Lookup з полями транспортного засобу Orderry.

4. Позначте галочкою чекбокс "Інтеграцію ввімкнено" та збережіть налаштування.
 
vin-lookup-window-ua.webp (60 KB)

І це все! Якщо вам потрібні докладніші інструкції – ласкаво просимо до Бази знань RemOnline. Покрокову інструкцію з інтеграції з VIN Lookup ви знайдете тут.

Наступним нашим кроком буде додавання аналогічної інтеграції для визначення транспортних засобів за номерними знаками. Так ви зможете вибрати зручніший спосіб для автоматичного заповнення даних автомобіля.

IMEI Lookup у Центрі інтеграцій

Крім VIN Lookup, у Центрі інтеграцій RemOnline тепер також з'явився IMEI Lookup – сервіс, що дозволяє автоматично визначати бренд та модель смартфона за його IMEI. Так, це та сама інтеграція, якою ви могли користуватися і раніше. Просто тепер її можна ввімкнути або вимкнути на сторінці "Налаштування > Центр інтеграцій". Якщо у вас перестало працювати автоматичне визначення смартфона по IMEI, будь ласка, перейдіть до Центру інтеграцій, знайдіть там IMEI Lookup і перевірте, чи ввімкнена інтеграція.

Також повідомляємо, що на численні запити користувачів першою сторінкою при авторизації в RemOnline стала сторінка Завдань. Якщо у вас є коментарі або побажання щодо цієї зміни, будемо раді отримати від вас зворотній зв'язок.

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залиште їх у коментарях або зверніться до Служби підтримки RemOnline через чат. Ми завжди раді отримати будь-який зворотний зв'язок від користувачів.

comments powered by Disqus