РемОнлайн покращує якість виконуваних робіт і дозволяє заробляти більше

Контроль, мотивация и подотчетность сотрудников

Контроль, мотивація
та підзвітність співробітників

Услуги, продажи, склад, финансы и аналитика в одной программе

Послуги, продажі,
склад, фінанси та аналітика
в одній програмі

Эффективность и мобильность руководителя

Ефективність
та мобільність керівника

200+ полезных инструментов в одном окне браузера

200+ корисних інструментів
в одному вікні браузера

Спробуйте всі можливості програми безкоштовно протягом тестового періоду

Програма для сервісів обслуговування водного транспорту відкриває нові можливості

Автоматизуйте сервіс обслуговування водного транспорту

Замовлення, клієнти, фінанси, склад та аналітика зібрані в одному місці для ефективної роботи вашого бізнесу. РемОнлайн забезпечує комплексну автоматизацію сервісу обслуговування водного транспорту різних розмірів, від яхт, катерів і моторних човнів до дрібної водної техніки — катамаранів і гідроциклів.

Виконуйте замовлення швидше та ефективніше

Програма бере на себе рутину, щоб ви могли виконати ремонт корпусу яхти, тюнінг та фарбування швидко й якісно. Автоматизуйте замовлення на кожному етапі від звернення до оплати та обробляйте ще більше заявок. Відстежуйте історію робіт, контролюйте терміни за допомогою статусів, приймайте оплати та передоплати клієнтів — і все це не залишаючи однієї вкладки браузера.

Забезпечте своєчасне технічне обслуговування яхт і катерів

Автоматизуйте супровід водного транспорту клієнтів. Реєструйте його в програмі, щоб відстежувати історію проведених робіт та спростити гарантійний сервіс. Налаштуйте відправку автоматичних повідомлень клієнтам про зміну статусу замовлення, акції та знижки, щоб покращувати рівень обслуговування та збільшувати їх лояльність.

Сформуйте вигідний цінник на послуги

Додайте роботи з технічного обслуговування, ремонту і детейлінгу яхт, підготовки до виходу на воду, стоянки та перегону водного транспорту в програму, щоб оформляти замовлення ще швидше. Встановіть вигідні для себе та клієнтів ціни на послуги та товари, а при їх додаванні в замовлення кінцева вартість буде розраховуватися автоматично. Більш того, "Звіт по роботах" допоможе виявити популярні у клієнтів послуги, розвивати прибуткові напрямки та заробляти більше.

Контролюйте наявність необхідного обладнання для моторних човнів

РемОнлайн допоможе створити склад, який буде працювати на вас. Оприбутковуйте комплектуючі, аксесуари, запчастини та обладнання в програму, щоб виконувати всі складські операції в кілька разів швидше. Налаштуйте мінімальні залишки для кожної позиції, щоб контролювати їх наявність та робити замовлення у постачальників вчасно. Виявляйте найбільш використовувані в ремонтах деталі й матеріали, щоб сформувати оперативний склад запчастин та виконувати замовлення ще швидше.

Продавайте водний транспорт, аксесуари та додаткове обладнання

Ведіть продажі в РемОнлайн та заробляйте більше. Синхронізуйте онлайн-продажі на маркетплейсах з фізичним складом, щоб збільшувати товарообіг. Додавайте в асортимент аксесуари та додаткове обладнання для моторних човнів і катерів, відстежуйте їх популярність за допомогою звіту "Аналіз асортименту" та позбавляйтеся від нерентабельних позицій, що заморожують бюджет.

Організуйте сезонне зберігання та консервацію катерів

Ви допомагаєте клієнтам зберегти водний транспорт до наступного сезону, а ми допомагаємо вам зробити це якісно та ефективно. Автоматизуйте консервацію катерів та організуйте безпечне зберігання вузлів й агрегатів в приміщенні, використовуючи функцію адресного зберігання. Завдяки їй ви будете знати точне місце розташування кожної з’ємної частини на складі та зможете уникнути плутанини і помилок при встановленні.

Покращуйте логістику виїзних робіт та транспортування яхт

РемОнлайн допоможе виїзним співробітникам працювати ефективно поза сервісом. Завдяки доступу до даних з будь-якого пристрою, вони в будь-який момент зможуть уточнити дані по замовленню та змінити його статус. Функція Планувальника допоможе запланувати роботи наперед та раціонально розподілити час перевезень і виїзних робіт. А маршрутний лист, що генерується на замовлення в кілька кліків, покращить загальну логістику.

Приймайте вірні управлінські рішення

РемОнлайн збирає, систематизує та відтворює бізнес-дані, на основі яких ви можете швидко приймати вірні управлінські рішення. Створюйте необмежену кількість графіків по клієнтам, замовленням, оплатам та дзвінкам на Аналітичному звіті, щоб побачити повну картину бізнесу. А 20+ оперативних звітів, які формуються за будь-який період в декілька секунд, допоможуть швидко оцінити поточний стан сервісу обслуговування водного транспорту.

Керуйте процесами та співробітниками з мобільного телефону

Будьте мобільні. Дані по касам, кількості замовлень та виконаним за день роботам підтягуються в додаток РО Директор, завдяки чому ви зможете контролювати продуктивність бізнесу навіть на відстані. А вкладка зі співробітниками допоможе швидко зв'язатися з будь-яким з них не покидаючи програми.

Спробуйте програму безкоштовно протягом тестового періоду та розвивайте компанію швидше

3 додаткові причини, чому вам потрібен РемОнлайн

3 додаткові причини, чому вам потрібен РемОнлайн

  1. Це хмарний сервіс. Ми зберігаємо бізнес-дані на серверах з найвищим ступенем безпеки.
  2. Це легкий та зручний спосіб привчити співробітників до систематичного обліку. У РемОнлайн інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс та велика База знань, яка допоможе швидко освоїтися.
  3. Це 200+ інструментів зібраних в одній вкладці браузера. Інтеграції збільшують можливості й без того широкого функціоналу програми.
  1. РемОнлайн
  2. Програма для сервісів обслуговування та ремонту яхт і катерів