Імпорт та експорт даних з Excel в CRM

Для сучасного малого і середнього бізнесу можливостей Excel і Google таблиць давно недостатньо. Програма для обліку RemOnline дозволяє швидко і зручно оформляти замовлення, реєструвати продажі, керувати складом, автоматизувати підготовку звітності та комунікацію з клієнтами. Та для нашої CRM Excel і Google Sheets не конкуренти, а корисні помічники, які завдяки експорту та імпорту даних з таблиць дозволяють детальніше їх аналізувати і прискорити роботу співробітників.Завантаження і вивантаження даних в Excel

Вивантаження продажів

Експортуйте продажі в Excel і Google Sheets, щоб бачити і аналізувати продані товари та послуги, їхню кількість та отримані гроші.

Імпорт та експорт товарів в Excel

Завантажуйте і вивантажуйте залишки товарів, номенклатуру, списки списаних і переміщених товарів. Функція імпорту дозволяє швидше оприбуткувати товари на склад, а використання експорту та імпорту при інвентаризації допоможе вам швидко і зручно знайти проблеми в складському обліку навіть за відсутності сканера штрих-кодів.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Імпорт і вивантаження клієнтів з CRM

Завантажте свою базу клієнтів і постачальників при старті роботи в RemOnline і вивантажуйте контакти для розсилок. Інтеграція з Google Sheets дозволяє робити це автоматично.

Звіти в Excel

RemOnline вміє в кілька кліків формувати безліч фінансових, операційних, складських та інших звітів. Завдяки вивантаженню звітів в Excel ви зможете отримати більш детальну інформацію, сортувати і фільтрувати звітність для більш глибокого аналізу.

Вивантаження довідників і прайса в Excel

У RemOnline ви можете імпортувати довідники, щоб підв'язати їх до полів в замовленнях і картці клієнта для швидкого заповнення. Також ви можете імпортувати та експортувати прайс з переліком і вартістю послуг, які надає ваша компанія.Узнайте, что умеет RemOnlineЯк налаштовується інтеграція з гугл таблицями та Ексель

registration.svg (3 KB)


Зареєструйтесь у RemOnline та почніть безкоштовний тестовий період. Тепер ви можете розпочати автоматизувати свій бізнес

interface.svg (2 KB)


Для вивантаження даних у Excel не потрібно налаштовувати жодних інтеграцій. Просто використовуйте кнопки "Імпорт" та "Експорт" на різних сторінках сервісу

import.svg (2 KB)


Щоб інтегруватися з Google Sheets, зареєструйтесь на сайті онлайн-конектора ApiX-Drive та створіть зв'язку RemOnline з таблицями

support.svg (3 KB)


Виникли питання?
Задайте їх нашій
службі підтримки

Імпорт та експорт даних в Excel і Google Sheets з RemOnline

CRM або Excel? Мабуть, в якийсь момент цим питанням задавався кожен підприємець. Якщо ви хочете розвивати свій бізнес замість того, щоб загрузнути в рутині, то, звичайно ж, правильний вибір - CRM. Повноцінна програма обліку дозволяє об'єднати в одному місці всі аспекти ведення сервісного бізнесу: облік клієнтської бази і постачальників, управління замовленнями і складом, продаж товарів і ведення звітності. Але це зовсім не означає, що про ексель або гугл таблиці потрібно забувати.

У RemOnline ви можете вивантажувати в таблиці продажі, клієнтську базу, замовлення, товарну номенклатуру, довідники і різні звіти.

Експорт в Excel продажів з RemOnline

Вивантажуйте з RemOnline продажі за потрібний вам період, щоб бачити в таблиці деталізовану інформацію:

  • які товари були продані за цей період і в якій кількості,
  • з якого складу були продані товари;
  • які співробітники продавали їх і кому;
  • яка ціна була у проданих товарів і скільки ви за них отримали.

У таблиці ви зможете фільтрувати і сортувати дані так, як потрібно вам.

Експорт замовлень в Google Sheets

Налаштуйте інтеграцію RemOnline з гугл таблицями за допомогою онлайн-конектора ApiX-Drive. Після цього автоматично будуть вивантажуватись нові та оновлюватися старі замовлення і клієнти.

Імпорт експорт товарів з Excel для ефективної роботи зі складом

У RemOnline є імпорт товарів з Excel. Що це дає? Ви можете імпортувати товарну номенклатуру і список товарів з накладної під час оприбуткування для економії часу. Також це дозволяє зручним способом провести інвентаризацію складу, якщо у вас немає сканера штрих-кодів: просто експортуйте обліковий список товарів на складі, відзначте в таблиці їхню фактичну кількість та імпортуйте назад.

Крім інвентаризації, ви можете зробити вивантаження всієї бази товарів, позицій в наявності, а також детальну інформацію по всім оприбуткованих, списаним, переміщеним товарам і повернень постачальникам.

Вивантаження клієнтів з CRM

Якщо ви вирішили почати вести облік в RemOnline, то через таблицю можете легко імпортувати всю вашу базу клієнтів і постачальників. RemOnline буде надійно зберігати всі контактні дані та історію взаємодій з кожним клієнтів, а завдяки гнучкому налаштуванню доступів ви будете впевнені, що цю інформацію бачитимуть лише обрані вами співробітники.

А якщо ви збираєтеся провести акцію або нагадати про себе, вам допоможе вивантаження клієнтів в Excel. Експортуйте контакти клієнтів для проведення SMS та email-розсилок, інших рекламних-комунікацій.

Якщо ви налаштуєте інтеграцію з гугл таблицями, кожен створений в RemOnline клієнт буде автоматично з'являтися там і навпаки.

Вивантаження звітів в Excel

RemOnline значно спрощує роботу з управлінської звітністю, тому що всі звіти формуються в 2-3 кліка. А якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію, фільтрувати і сортувати її, то всі фінансові звіти, звіт про рух грошових коштів, обороти товарів та інші можна експортувати в Excel.

Те ж стосується прайс-листів, довідником по виробам, брендами, моделями і т.д. Все це можна експортувати і імпортувати в RemOnline для швидкої і ефективної роботи. Тому вибирайте нашу програму для обліку та автоматизації бізнесу послуг та використовуйте таблиці як додатковий корисний інструмент.

Показати повністю »
  1. RemOnline
  2. Інтеграції RemOnline зі сторонніми сервісами
  3. Інтеграція таблиць з CRM RemOnline