Укр

Програма для складського обліку

Необхідна розумна база товарів і запчастин? Потрібно спростити оприбуткування і списання товарів? Потребуєте повноцінної складської документації?

РемонтОнлайн - ідеальний інструмент для управління складом.

РемонтОнлайн — програма, яка призначається для ведення обліку матеріалів, а також управління оптовими і роздрібними продажами. Вона задовольнить потреби як невеликої фірми, так і корпорації з низкою складських приміщень.

Головна перевага програми - робота в онлайн-режимі. Не важливо, яка операційна система на вашому пристрої: Windows, macOS, Android або iOS. Все, що потрібно для роботи, - web-браузер і Інтернет-підключення.

Це не звичайна програма, а повноцінне SaaS-рішення. Немає необхідності в тому, щоб щось встановлювати або налаштовувати. Ви просто сплачуєте підписку і починаєте використовувати всі можливості сервісу. 

Керуйте складом, як у реальному житті

Створіть справжню базу товарів. Кожному з них можна присвоїти код, артикул, зображення, опис і навіть штрихкод. Оприбутковуйте товари, встановлюючи закупівельну, роздрібну та інші типи цін.

Списуйте і переміщайте товари між різними складами, а також розподіляйте їх між категоріями. Вишенька на торті - складання звітів по складу всередині програми.

Управление складом в РемонтОнлайн

Створіть кілька віртуальних складів

Создание нового склада в РемонтОнлайн

Створюйте стільки складів, скільки вам потрібно для роботи. Вибирайте співробітників, які отримають доступ до складів.

Додавайте і оприбутковуйте товари

Додавайте нові товари і редагуйте їхній опис. Створюйте категорії товарів під свої потреби. Проводьте оприбуткування від різних постачальників і вказуйте номери накладних. Швидко знаходите потрібні позиції і встановлюйте закупівельну ціну для кожної партії.

Оприходование товаров на склад в РемонтОнлайн

Створюйте штрих-коди для складських позицій

Штрихкоды в карточке товара в РемонтОнлайн

РемонтОнлайн підтримує роботу зі штрихкодами: UPC-A, EAN-8, EAN-13. Згенеруйте будь-який з них і додайте до товару, або ж надайте останньому заводський штрихкод. Використовуйте сканер штрихкодів для пошуку позицій на складі. 

Переглядайте інформацію про залишки

Не потрібно нічого шукати - всі товари знаходяться в одному місці. Складські позиції і супутня інформація розташовуються усередині таблиці. Залишки можна сортувати за різними категоріями, наявністю та колоноками в таблиці.

Просматривайте остатки на складе в РемонтОнлайн

Здійснюйте пошук товарів

Поиск товара по названию и штрихкоду в РемонтОнлайн

Використовуйте розумний пошук товарів. Знаходьте позиції, ввівши запит з декількох букв. Шукайте товари навіть за складними словосполученнями і виключайте з пошуку окремі слова.

Імпорт товарів на склад

Імпорт позиції з вашої особистої бази. Це значно полегшить початок роботи в РемонтОнлайн.  

Импорт товаров в РемонтОнлайн

Друкуйте цінники і етикетки

Печать ценников и этикеток для товаров в РемонтОнлайн

Хочете надрукувати етикетку? - Виберіть товар на складі і застосуйте вбудований шаблон. Виконайте ці ж дії для друку цінника, але не забувайте вказати його розмір.

Контролюйте залишки

Визначте мінімальну та максимальну кількість кожного товару на складі. Дізнайтеся про необхідність закупівлі товарів, завдяки вбудованим повідомленням. Переглядайте інформацію про окремі партії і відстежуйте наявність позицій на складах.

Контроль остатка и партий товарок в РемонтОнлайн

Переміщайте товари між складами

Перемещение товаров между складами в РемонтОнлайн

Потрібно змінити місце розташування товару або запчастини? - Використовуйте функцію переміщення позицій між складами. Вказуйте причину переміщення товару, яка буде надрукована в спеціальному акті.

Зберігайте всі дані на своєму пристрої

РемонтОнлайн гарантує захист і нерозголошення ваших даних. Тим не менш, ви завжди можете завантажити їх на свій пристрій. Дані про використання складу, чи то база залишків чи інформація про переміщення товарів, експортуються за один-два кліки.

Экспортируйте данные об использовании склада в РемонтОнлайн

Створюйте звіти по складу

Создавайте отчёты об использовании склада в РемонтОнлайн

Залишки на складі, списання зі складу та товари, що вимагають закупівлі — звіти, які ви можете сформувати за кожним складом і за будь-який відрізок часу.

Роздрукуйте їх або експортуйте в форматі Excel. Аналізуйте і контролюйте стан свого бізнесу в зручному вигляді.

РемонтОнлайн: проста, але функціональна програма для складського обліку

РемонтОнлайн - це не складна для розуміння WMS-система, а орієнтований на користувачів сервіс. Він володіє всіма необхідними функціями для керування складом і економить час ваших співробітників.

Відмовтеся від використання Excel-таблиць. Не розпочинайте облік запчастин за їх допомогою. Ви тільки даремно витрачаєте час, обробляючи тони інформації власноруч. Автоматизуйте процеси на складі, використовуйте зручний інтерфейс, спростить життя собі і своїм співробітникам!

Програма для обліку товарів на складі  допоможе вам:

 1. Створити інформативну базу товарів.
 2. Швидко знаходити товари на складі.
 3. Автоматизувати процеси оприбуткування і списання.
 4. Переміщати товари між складами.
 5. Розділити товари на конкретні категорії.
 6. Друкувати акти оприбуткування, списання та переміщення.
 7. Створювати етикетки і цінники для товарів.
 8. Контролювати наявність товарів і запчастин.
 9. Створювати звіти по складу.

РемонтОнлайн - колосальний поштовх для розвитку вашого бізнесу.

РемонтОнлайн для управління складом: переваги та особливості

РемонтОнлайн є системою для управління складом і автоматизації складського обліку. Доступ до неї надається за платною підпискою. Сумніваєтеся в доцільності покупки? - Протестуйте РемонтОнлайн під час пробного періоду та оцініть його переваги. Таких чимало, а основні з них:

 1. Робота у браузері. Наш сервіс не має інсталяційний файл, його не потрібно налаштовувати або впроваджувати. РемонтОнлайн призначений для роботи онлайн, незалежно від типу пристрою або операційної системи. Вам необхідні тільки web-браузер і стабільне підключення до Інтернету.
 2. Продумане управління. РемонтОнлайн створений людьми для людей. Сервісом легко керувати. Він не вимагає знання специфіки роботи зі складом. Всі основні функції вже реалізовані нашими спеціалістами та готові до використання.
 3. Постійний розвиток сервісу. РемонтОнлайн отримує регулярні оновлення. Ми додаємо тільки ті можливості, які реально покращують взаємодію користувачів зі складом.
 4. Цілодобова підтримка. Служба підтримки готова надати відповіді на всі ваші запитання. Для цього достатньо написати в чат або зателефонувати за номером, вказаним на сайті.

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для складського обліку