Укр

Навіщо потрібна програма обліку товару?

Усі товари, інструменти та матеріали, які ми зберігаємо на складі, — це вкладені гроші. Відсутність організованого складського обліку призводить до того, що товари втрачаються або пропадають, а це означає, що компанія втрачає прибуток. Саме тому вам потрібна програма для складського обліку РемОнлайн, яка дозволяє вести базу товарів компанії, контролювати їх рух і наявність на складі, а також отриманий від товарів дохід.Програма для обліку товарів РемОнлайн дозволяє:

Прискорити виконання всіх складських завдань і збільшити ефективність працівників


Прискорити виконання
всіх складських завдань і
збільшити ефективність працівників 

 

Уникнути нестачі та пересортиці товарів, сформувати привабливий для клієнтів асортимент


Уникнути нестачі та пересортиці товарів, сформувати привабливий
для клієнтів асортимент

 

Відстежувати будь-які переміщення товарів в межах однієї або декількох локацій


Відстежувати будь-які
переміщення товарів в межах
однієї або декількох локацій

Друкувати документи, формувати звіти й відстежувати показники не покидаючи одного вікна браузеру


Друкувати документи, формувати звіти й відстежувати показники
не покидаючи одного вікна браузеру

 


Почніть вести облік на складі в РемОнлайн безкоштовно впродовж 7 днів!

Які можливості вам дає програма автоматизації складу?

Ведіть облік складських залишків

Контролюйте наявність товарів на складі та відстежуйте їх залишки: переглядайте всі позиції, сортуйте товари по наявності, категоріям і складам. Імпортуйте й експортуйте товари, друкуйте цінники та етикетки. РемОнлайн забезпечує повну автоматизацію складського обліку від оприбуткування до списання товарів.
Оприбутковуйте та списуйте товари швидше

Вказуйте гарантію від постачальника й від себе, додавайте зображення та керуйте цінами. Знаходьте товари за допомогою штрихкоду, коду, артикулу або найменуванню для швидких списань. А групові дії з товарами зекономлять ваш час: просто виділяйте всі або деякі товари для переміщень або списання, змінюйте їх категорію або продавайте. РемОналайн бере на себе рутину, щоб ваші співробітники працювали швидше та ефективніше.
Проводьте інвентаризацію складу зручним для вас способом

РемОнлайн дозволяє проводити інвентаризацію чотирма зручними способами: за допомогою сканера штрих-кодіов, експорту/імпорту товарів, через друковану відомість або завантаження списку залишків. А якщо часу бракує, збережіть чернетку інвентаризації, до якої повернетеся пізніше. РемОнлайн дозволяє швидко й точно звести залишки та виявити нестачі на складі.
Збільшуйте товарообіг

Синхронізуйте фізичний склад і продажі. Списуйте товари зі складу в замовлення, продавайте їх офлайн або онлайн всього в декілька кліків. Товари можна сортувати по складах і категоріях, а також легко знайти за допомогою сканера штрих-кодів, за допомогою найменування, коду або артикулу. Збільште товарообіг і прибуток у декілька разів завдяки РемОнлайн.Забезпечуйте своєчасну закупівлю товарів

Не примушуйте своїх клієнтів чекати. Задавайте мінімальний залишок кожного товару на складі та використовуйте спеціальний звіт, який допоможе своєчасно закуповувати потрібні позиції. Тут ви також побачите останню вартість закупівлі кожного товару й загальну суму, яку потрібно запланувати на придбання всіх товарів. Завдяки РемОнлайн ви позбавитеся від порожніх полиць і вчасно забезпечите клієнтів товарами, які їм потрібні.

Відстежуйте кожну одиницю товару

Увімкніть серійний облік і відстежуйте історію пересування кожної товарної одиниці. Вказуйте існуючі серійні номери або генеруйте їх за допомогою РемОнлайн, друкуйте етикетки зі штрихкодами при оприбутковуванні. А функція адресного зберігання в програмі складського обліку дозволяє створювати на складі в РемОнлайн комірки для розміщення. Завдяки програмі ви знатимете, де знаходиться кожен товар, і наведете лад на складі.
Ведіть складську звітність

В РемОнлайн ви можете в декілька кліків сформувати ключові складські звіти: Обіг товарів, Списання із складу, Залишки на складі. Економте час на рутині, аналізуйте дані та приймайте ефективні управлінські рішення, ґрунтуючись на них.

Формуйте асортимент, який притягне клієнтів

Не вкладайте гроші в товари, які лежатимуть на полицях місяцями. Завдяки функції "Аналіз асортименту" в складській програмі ви зможете визначити найбільш популярні позиції в чистих продажах і в ремонті. Підвищуйте прибуток, забезпечивши постійну наявність популярних у клієнтів товарів і організовуйте оперативний склад запчастин разом з РемОнлайн.

Управління складом онлайн з будь-якого місця і пристрою

РемОнлайн — хмарний застосунок, для роботи з яким потрібний лише інтернет. Керуйте своїм бізнесом і контролюйте співробітників в офісі та віддалено. Заходьте в аккаунт у будь-який час з будь-якого пристрою: ПК, планшету або смартфону, щоб бути в курсі всього, що відбувається з вашою компанією.
Програма складського обліку РемОнлайн — це просто 

Наша команда служби підтримки завжди відповість на будь-які ваші питання, допоможе з налаштуваннями, перенесенням бази й початком використання програми. Ми забезпечуємо підтримку користувачів 24/7 і регулярно випускаємо оновлення програми, за які вам не потрібно доплачувати. Розвивайте свій бізнес, а про усе інше потурбується РемОнлайн.
Переваги управління складом в програмі:

РемОнлайн доступен с любого устройства: смартфона, планшета, ПК

  1. Не треба нічого встановлювати та скачувати. Реєструйтеся і починайте роботу. 
  2. РемОнлайн — це проста й зручна програма для складського обліку. Співробітники швидко освояться в ній завдяки інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу. 
  3. Широкі можливості сервісу в зв'язці з 200+ інтеграціями забезпечують комплексну автоматизацію бізнесу на всіх етапах. 
  4. Ми приділяємо велику увагу безпеці даних. Завдяки гнучкому налаштуванню прав ваші співробітники отримають доступ тільки до тієї інформації, яка дійсно потрібна їм для роботи. 
  5. РемОнлайн має Базу Знань, блог і YouTube-канал, завдяки яким ви швидко налаштуєте програму під бізнес-процеси своєї компанії.

Програма складського обліку доступна для тестування впродовж 7 днів безкоштовно!

Прямо зараз у нас в розробці:

spin

30%

Зарплата та взаєморозрахунки з працівниками

У кожного співробітника з'явиться свій баланс, на який ви зможете нараховувати ставку відповідно до його графіку роботи, відсотки, премії та штрафи.

spin

10%

Журнал подій

Всі дії ваших співробітників будуть записуватися в одному місці. Ви в будь-який момент зможете перевірити, хто створив, змінив чи видалив той чи ішний документ.

Для кого підійде

Обслуговування обладнання

Обслуговування обладнання

chevron
  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Складський облік