Укр

Складський облік

облік товарів, запчастин, витратних матеріалів,

автоматизація складських процесів

Складський облік в РемОнлайн дозволяє:

Відслідковувати будь-які переміщення товарів

Уникнути нестач і пересортиці

Прискорити виконання всіх складських завдань

Аналізувати товарообіг на складі

Почніть вести облік на складі з РемОнлайн безкоштовно протягом 7 днів!

Які можливості вам дає ведення складського обліку в РемОнлайн?

Контролюйте наявність товарів на складі

Слідкуйте за залишками товарів: переглядайте всі позиції, сортуйте товари за наявністю, категоріями і складами. Імпортуйте та експортуйте виписки по товарам, друкуйте цінники та етикетки.

Оприбутковуйте та списуйте товари швидше

Вказуйте гарантію від постачальника і від себе, додавайте зображення, керуйте цінами під час оприбуткування товарів. Знаходьте товари по штрих-коду, коду, артикулу або найменуванням для швидких списань.

Проводьте інвентаризацію складу

РемОнлайн дозволяє проводити інвентаризацію чотирма зручними способами: за допомогою сканера штрих-кодів, експорту / імпорту товарів, через друковану відомість або завантаження списку залишків. Також виможете зберігати чернетки інвентаризації, щоб повернутися до неї пізніше. А щоб ви могли навести порядок на складі, є функція відомості залишків за результатами інвентаризації.

Використовуйте склад для замовлень і продажів

Списуйте товари зі складу в замовлення або продавайте їх через магазин всього в кілька кліків. Товари можна сортувати по складам і категоріям, а також легко знайти за допомогою сканера штрих-кодів, по найменуванню, коду або артикулу.

Забезпечуйте своєчасну закупівлю товарів

Встановлюйте мінімальний залишок кожного товару на складі і використовуйте спеціальний звіт, який допоможе своєчасно купувати потрібні позиції. Тут ви також побачите останню вартість закупівлі кожного товару та загальну суму, яку треба запланувати на придбання всіх товарів.

Відстежуйте кожну одиницю товару

Увімкніть серійний облік і ви зможете відслідковувати історію рухів кожної окремої одиниці товару. Вказуйте існуючі серійні номери або генеруйте їх за допомогою РемОнлайн; друкуйте етикетки зі штрих-кодом одразу при оприбуткуванні, щоб згодом легше знаходити потрібні одиниці.

Знайте, де знаходиться кожен товар

Функція адресного зберігання дозволяє створювати на складі в РемОнлайн осередки і розміщувати в них товари. Таким чином, ви завжди будете знати, де знаходиться кожна конкретна одиниця товару.

Економте час з груповими діями

РемОнлайн дозволяє економити час за допомогою групових дій з товарами на складі. Просто виділяйте всі або деякі товари та використовуйте кнопку групових дій – всі обрані позиції можна в один клік додати до переміщення або списання, змінити їхню категорію або продати.

Ведіть складську звітність

В РемОнлайн ви можете всього в пару кліків сформувати кілька важливих складських звітів: "Обороти товарів", "Списання зі складу", "Залишки на складі". Економте час на рутинних процесах та аналізуйте кінцеві дані для прийняття ефективних управлінських рішень.

Ми завжди вам допоможемо

Наша команда служби підтримки користувачів завжди відповість на будь-які ваші запитання, допоможе з налаштуваннями, перенесенням бази і початком використання РемОнлайн!

Використовуйте РемОнлайн в будь-який час і в будь-якому місці

РемОнлайн – це хмарний додаток. Для роботи з ним потрібен тільки інтернет. Керуйте своїм бізнесом в офісі та віддалено, заходьте в аккаунт в будь-який час з будь-якого пристрою: ПК, планшета, смартфона.

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Складський облік