1 хвилина

#П'ятничнаФіча №8: Визначення адреси клієнта на мапі

Ми часто стикаємося з тим, що деякий функціонал очевидний для нас, але клієнти про нього не знають або не помічають. Так, наприклад, ви могли не звертати увагу на іконку біля поля "Адреса" в картці клієнта RemOnline, яка відповідає за визначення адреси клієнта на мапі. Ось про неї і поговоримо сьогодні.

Щойно рядок адреси буде заповнений, іконка карт стане клікабельною. При натисканні на неї відкриваються Карти Google з міткою за адресою. Тут ви можете подивитися, куди їхати, і відразу ж прокласти маршрут.

Насамперед, ця функція корисна тим, у кого є кур'єрська доставка або хто займається виїзними роботами. Якщо це про вас, то рекомендуємо зробити поле "Адреса" обов'язковим до заповнення.

client-adress-map.gif (428 KB)

Також рекомендуємо прописувати не лише назву вулиці з номером будинку, але і назву населеного пункту. Так ви точно отримаєте правильну мітку на мапі, адже є популярні назви вулиць, які повторюються мало не в кожному місті.

Часто за, на перший погляд, дрібницями криється велика користь. Слідкуйте за нашими #П'ятничнимиФічами та дізнавайтеся більше про RemOnline. ;)

comments powered by Disqus