#П'ятничнаФіча №54 Чернетки інвентаризації
Якщо протягом року ще можна обходитись частковою інвентаризацією кожного стелажу по черзі, то в кінці року прийнято проводити повну перевірку всього, що є на вашому складі. А якщо номенклатура дуже велика, то займе це чимало часу. Добре, що в RemOnline є така крута штука, як чернетка інвентаризації.
Чернетка інвентаризації дозволяє вам зберегти проміжний результат, закрити діалог інвентаризації та продовжити її пізніше. Завдяки цьому не обов'язково випадати з життя на добу (або надовго відривати від інших завдань відповідального співробітника) і пропадає бажання закінчити все швидше, що може привести до помилок.
До того ж, якщо ви не провели інвентаризацію до кінця і зберегли чернетку, можете бути впевнені, що ніхто (наприклад, якийсь недобросовісний співробітник) не зможе нічого в ній поміняти. Чернетку інвентаризації бачить тільки той, хто її створив.
Щоб створити чернетку інвентаризації, достатньо всього лише натиснути "Зберегти як чернетку" замість "Завершити інвентаризацію".
Після цього в таблиці на сторінці "Склад > Інвентаризації" з'явиться документ без номера з поміткою "Черновик".
Після появи в RemOnline чернеток інвентаризації, а також завдяки відгукам наших користувачів, ми вирішили, що необхідно зробити ще чернетки оприбуткування. Тож незабаром чекайте, що оприбуткувати товари стане зручніше.
А якщо ви пропустили попередні статті, що стосуються інвентаризації, з радістю поділимося посиланнями на них:
- оновлення "Інвентаризація складу в RemOnline, повторне використання серійних номерів";
- #П'ятничнаФіча №52: Часткове зведення залишків за результатами інвентаризації;
- #П'ятничнаФіча №49: Нульова або облікова кількість не внесених при інвентаризації товарів: що вибрати та навіщо?
- #П'ятничнаФіча №47: Рух товарів під час інвентаризації складу.
У цих статтях ви також знайдете корисні посилання на Базу знань RemOnline.