1 хвилина

#П'ятничнаФіча №40: Серійний облік товарів

Щоб навести лад на складі, потрібно вести правильний складський облік: оприбуткувати товари, фіксувати всі списання, продажу, переміщення. Але ми знаємо, як вести його ще ефективніше – за допомогою серійного обліку товарів в RemOnline!

Серійний облік – це дійсно крута функція, яка дозволяє відслідковувати історію не партії, а кожної одиниці товару окремо через її серійний номер. А це означає, що ви будете знати не просто якийсь товар, а яка саме одиниця була списана / продана / переміщена. Зараз розповімо докладніше, як це працює ?

Як увімкнути серійний облік?

Для існуючих на складі товарів серійний облік вмикається окремо в картці кожного з них, а для нових товарів – під час оприбуткування. При цьому кожній одиниці товару необхідно присвоїти серійний номер: ви можете вказати реальний серійний номер з коробки або згенерувати новий в RemOnline.

Як увімкнути серійний облік?

Важливо, щоб кількість серійних номерів співпадала з кількістю одиниць товару.

Паспорт одиниці товару

Коли ви привласнюєте товарам серійні номери, для кожної позиції створюється Паспорт одиниці товару. Він відкривається при натисканні на серійний номер і зберігає в собі найменування, дату створення, закупівельну ціну, місце розташування і всю історію рухів конкретно цієї одиниці товару.

Паспорт одиниці товару

Якщо ви вирішили вести серійний облік товарів (зверніть увагу, що ця дія незворотна), рекомендуємо вам роздрукувати етикетки з серійними номерами і простікерувати товари. Це значно прискорить пошук товарів при продажу або списання, а також спростить інвентаризацію складу, яка з'явиться в RemOnline вже найближчим часом.

Ще серійний облік дає інші приємні плюшки, наприклад, при продажу або списанні в замовлення серійні товари можна згрупувати за датою гарантії від постачальника. Тож, якщо ви ще не ведете серійний облік, обов'язково спробуйте, вам сподобається

comments powered by Disqus