1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. #П'ятничнаФіча
  4. #П'ятничнаФіча №39: Повернення товарів постачальникам

#П'ятничнаФіча №39: Повернення товарів постачальникам

#П'ятничнаФіча №39: Повернення товарів постачальникам

Яким би надійним не був постачальник, завжди є ймовірність отримати бракований товар. Якщо ви виявили у себе такий, необхідно цей товар повернути. І як же добре, що в РемОнлайн є можливість оформити повернення товару постачальнику, про що зараз і розповімо ?

Повернення товару постачальнику – це зворотний до оприбуткування документ. Тому, щоб оформити його, зайдіть в діалог перегляду товару на вкладку "Партії", відкрийте документ оприбуткування і натисніть "Повернення постачальнику".

refund-from-posting.png (42 KB)

Ви побачите доступну для повернення кількість товарів на тому складі, куди ви їх оприбутковували. Якщо після оприбуткування ви переміщали товари з цього складу на інший, просто виберіть його в списку.

new-supplier-refund.png (36 KB)

Далі вам просто необхідно вказати потрібну кількість товару до повернення, а для серійних товарів ще зазначити серійні номери. Також ви можете відредагувати ціну за одиницю товару, якщо, наприклад, постачальник готовий прийняти товар назад з дисконтом.

serial-goods-editing.png (24 KB)

Після цього відзначте галочкою чекбокс "Прихід грошей в касу", якщо постачальник одразу розраховується з вами, та натисніть кнопку "Повернути". А ще зовсім скоро в РемОнлайн з'явиться можливість вести облік взаєморозрахунків з постачальниками. Тоді можна буде оформити повернення без внесення грошей в касу, але РемОнлайн зафіксує, що постачальник винен вам цю суму.

money-parish-ua-ru.gif (438 KB)

Ось і все, повернення оформлено. На сторінці "Склад> Повернення постачальнику" зберігається список документів по всім поверненням, які ви за необхідності можете роздрукувати ?️?

Також покрокову інструкцію з повернень товарів постачальникам ви знайдете в нашій Базі знань.

comments powered by Disqus