2 хвилини

#П'ятничнаФіча №14: Групові дії з товарами на складі

Там, де новий Склад, там і нові фічі :)

З останнім оновленням на сторінці "Склад > Залишки" зліва з'явилася колонка-чекбокс. При виборі всіх або декількох товарів в ній можна виконати групову дію: переміщення та списання. Про це сьогодні і розповідаємо.

Групове переміщення товарів

Позначте потрібні товари або поставте галочку в заголовку таблиці, якщо необхідно виділити всі товари на сторінці. Після цього натисніть на "Ще дії" та виберіть "Перемістити". Тоді відкриється діалог Переміщення, в який вже додані вибрані товари в загальній кількості. Вам залишається тільки вказати потрібний склад і натиснути "Перемістити".

fast-movement.gif (919 KB)

Якщо потрібно перемістити тільки частину обраних товарів, кількість кожного редагується окремо.

Якщо ви перемістили товар помилково, просто зробіть зворотне переміщення.

Групове списання товарів

Групове списання товарів ідеально підходить, якщо вам потрібно повністю очистити склад. Сам процес практично ідентичний до переміщення, навіть трохи простіший. Обираєте товари – натискаєте на "Ще дії" – обираєте "Списати" – списуєте.

fast-write-off.gif (828 KB)

Якщо потрібно списати певну кількість товарів, як і при переміщенні, редагуєте обрані позиції.

Як було і раніше, якщо ви припустилися помилки під час списання, просто видаліть документ на сторінці "Склад > Списания" і все товари повернуться назад.

Ось так ви можете заощадити свій час на переміщенні та списанні залишків товарів. А наша робота над Складом триває, обов'язково будемо тримати вас в курсі нових фіч :)

comments powered by Disqus