Автоматизація ветеринарної клініки з РемОнлайн — це просто

Своевременное пополнение  и контроль остатков

Своєчасне поповнення
та контроль залишків

Предварительная запись и карта пациента

Попередній запис
та карта пацієнта

Доступ к данным  с любого места и устройства

Доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою

Более 200 интеграций с дополнительными сервисами

Більше 200 інтеграцій
з додатковими сервісами

Використовуйте всі можливості програми для ветеринарії безкоштовно до 14 днів

Програма спрощує роботу докторів і керуючих ветеринарної клініки

Ветеринарний облік пацієнтів та послуг

Програма обліку пацієнтів не тільки зводить дані в єдину базу, а й спрощує подальшу роботу з ними. Реєструйте домашніх улюбленців в програмі та відстежуйте історію звернень та проведених маніпуляцій. А автоматичні повідомлення їх господарям нагадають про візит, дозволять уникнути черг в приймальні та накладки записів. Більш того, за допомогою звіту по роботах ви зможете аналізувати популярність послуг ветклініки та розвивати затребувані напрямки.

Ефективний запис на прийом

Використовуйте ресурси ветеринарної клініки оптимально. Ведіть запис за допомогою Планувальника, щоб планувати візити наперед з урахуванням вільного часу докторів та завантаженості кабінетів. Оформлюйте візити швидше за допомогою інтеграції з телефонією, яка виводить картку клієнта на екран при вхідному дзвінку. А запис розмов дозволить вам виявляти вузькі місця в обслуговуванні клієнтів та покращувати якість сервісу.

Автоматизація ветеринарної клініки

Програма для ветеринарів автоматизує рутину, щоб лікарі могли займатися улюбленою роботою. Налагоджені шаблони довідок, призначень та протоколів дозволяють друкувати потрібні документи в кілька кліків, а готові довідники та форми — оформляти пацієнтів в 2 рази швидше. Завдяки гнучкому розрахунку зарплати, сума виплати буде розраховуватися автоматично з урахуванням проведених маніпуляцій та процедур.

Зручний фінансовий облік

Створюйте каси, приймайте передоплати та оплати клієнтів, друкуйте фіскальні чеки в кілька кліків. Ведіть взаєморозрахунки з постачальниками, щоб тримати під контролем заборгованості. А звіт РГК дозволить відстежувати рух грошових коштів за статтями та скорочувати непотрібні витрати. Наведіть лад у фінансах ветклініки й збільшуйте її прибутковість разом з РемОнлайн.

Контроль залишків товарів

Автоматизуйте складський облік. Оприбутковуйте товари для ветеринарних клінік, задавайте їм мінімальні залишки, а програма відобразить їх нестачу на складі. Аналізуйте витрату ліків та матеріалів за допомогою звіту Аналіз асортименту, щоб позбутися залежалих товарів та скоротити складські витрати.

Управління ветеринарною клінікою

Покращуйте показники клініки за допомогою Аналітичного звіту. Відстежуйте найбільш завантажені години щодо дзвінків і пацієнтів, сезонні зміни попиту та інші важливі показники ветеринарної клініки в зручному форматі діаграм і трендів, щоб знайти нові точки розвитку. Приймайте правильні управлінські рішення завдяки 20+ звітам, які генеруються миттєво за будь-який звітний період.

Доступ до даних з мобільного телефону

Керуйте ветеринарною клінікою з мобільного телефону. Відстежуйте ключові показники за день в режимі реального часу, формуйте зведення за минулі періоди та зв'язуйтеся з докторами за допомогою додатку керівника. Не втрачайте ефективності, де б ви не перебували, разом з РемОнлайн.

Спробуйте програму для ветеринарної клініки безкоштовно протягом тестового періоду

РемОнлайн — правильне рішення для ветеринарної клініки

РемОнлайн — правильне рішення для ветеринарної клініки

  1. Ми зберігаємо дані в хмарному сервісі. Вам не потрібно завантажувати програму або довго її встановлювати
  2. Ви в будь-який момент можете звернутися в службу підтримки, яка допоможе налаштувати програму під процеси вашої клініки
  3. Додаткові матеріали Бази Знань та нашого YouTube каналу допоможуть розібратися у всіх тонкощах програми
  1. РемОнлайн
  2. Програма РемОнлайн для ветеринарної клініки