Укр

Що ви отримуєте з РемОнлайн

Карти пацієнтів з повною історією візитів і лікування

Карти пацієнтів
з повною історією
візитів і лікування

Попередній запис на прийом з урахуванням завантаженості лікарів і кабінетів

Попередній запис на прийом
з урахуванням завантаженості
лікарів і кабінетів

Облік матеріалів, інструментів, препаратів і ефективне планування закупівлі

Облік матеріалів,
інструментів та препаратів,
ефективне планування закупівлі

Управління клінікою і моніторинг ключових показників з будь-якого пристрою

Управління клінікою і моніторинг ключових показників
з будь-якого пристрою


Спробуйте програму впродовж тестового періоду безкоштовно

Які можливості дає crm для стоматології РемОнлайн

Швидкий запис пацієнтів на тижні вперед

Використовуйте Планувальник, щоб заздалегідь записувати пацієнтів на зручний для них час, рівномірно розподіляючи навантаження між лікарями і кабінетами. Програма покаже завантаження клініки на дні і тижні вперед, що допоможе уникнути накладок візитів один на одного і черг в приймальні.

Вся інформація про пацієнта та історія його лікування завжди під рукою

З РемОнлайн історія відвідувань, оглядів, аналізів і призначених препаратів доступна в декілька кліків. Додавайте фотографії, рентгенівські знімки та зубні карти у вікно прийому для конкретного пацієнта, щоб наочно бачити історію лікування кожного з них. Ведіть облік пацієнтів у стоматології, щоб ефективно відстежувати їх візити та аналізувати надане лікування.

Друк потрібних документів в декілька кліків

Налаштуйте потрібні для роботи стоматології шаблони документів один раз і назавжди позбавтесь від зайвої паперової роботи. Друкуйте довідки, призначення та рецепти в декілька кліків і присвячуйте більше часу не паперовій тяганині, а своїм пацієнтам. Автоматизуйте документообіг в стоматології для ефективної роботи всього персоналу.

Ефективна комунікація з пацієнтами

Використовуйте інтеграції з популярними телефоніями і СМС-шлюзами, щоб автоматизувати комунікацію з вашими пацієнтами. Програма при дзвінку виведе всі дані пацієнта на екран і прискорить процес запису на прийом. Щоб уникнути запізнень і порожніх крісел, нагадуйте пацієнтам про візит за допомогою автоматичних сповіщень.

Контроль ключових показників клініки з будь-якого пристрою

Управляйте однією або декількома стоматологічними клініками онлайн. Усі ключові показники, доступні в одному вікні з будь-якого пристрою та місця, допоможуть швидко аналізувати дані та ефективно приймати управлінські рішення.

Індивідуальний доступ для співробітників

Встановлюйте індивідуальні налаштування доступу для кожного співробітника клініки, щоб вони могли працювати тільки з тією інформацією, яка їм потрібна. Crm для стоматології дозволяє обмежити доступ до особистої інформації пацієнтів і забезпечити внутрішні дані клініки.

Точний облік витратних матеріалів

Ведіть складський облік разом з РемОнлайн і уникайте помилок в обліку препаратів, інструментів і матеріалів, використовуваних в ході роботи стоматологічної клініки. Контролюйте наявність потрібних препаратів на складі, щоб заздалегідь планувати закупівлі та уникнути недостач.

Автоматизація бухгалтерського обліку в стоматології

РемОнлайн полегшить ведення бухгалтерії за допомогою використання системи обліку рухів грошових коштів і автоматичного розрахунку заробітних плат. Відстежуйте витрати та надходження, щоб оптимізувати бюджет клініки. Налаштуйте автоматичний розрахунок зарплати для співробітників, щоб зробити систему виплат прозорою та заощадити час на ручних підрахунках.

5 основних переваг програми для стоматології РемОнлайн:

РемОнлайн доступний з будь-якого пристрою: смартфону, планшету, ПК

  1. Не вимагає установки та скачування. Просто зареєструйтеся та починайте роботу.
  2. Доступна з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.
  3. Програма підходить для лікаря, стоматологічного кабінету або стоматологічної клініки — оберіть тариф і настройте програму під ваш тип бізнесу.
  4. Надійно зберігає всі дані в хмарі.
  5. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і служба підтримки користувачів зроблять процес освоєння програми швидким і легким.
  1. РемОнлайн
  2. Програма для стоматології