Укр

Програма для обліку замовлень в СЦ та майстеренях

Облачная программа (онлайн-сервис) для управления заказами клиентов в сервисных центрах и ремонтных мастерских, — подключить «РемонтОнлайн».

Програма для сервісних центрів РемонтОнлайн особливо актуальна сьогодні, коли сучасні користувачі майже забули про проблеми, пов'язані з паперовою документацією. Водночас в минуле пішли громіздкі архіви з об'ємними каталогами, що містять відомості про тисячі замовленнь — кілька з цих замовлень напевно будуть втрачені або забуті.

У сучасній реалії якісні програми автоматизації допомагають компаніям вижити і досягти успіху в умовах жорсткої конкуренції з боку інших підприємств і високих вимог клієнтів. Програмний продукт РемонтОнлайн, за допомогою якого здійснюється ведення і облік бази замовлень, дозволяє оптимізувати роботу компанії, помітно поліпшити результат її діяльності, знизити використання людських ресурсів і зменшити таким чином витрати — трудові, фінансові, тимчасові.

Учет заказов онлайн

РемонтОнлайн — економія часу та підвищення ефективності співробітників

Згідно зі статистикою, з використанням продукту РемонтОнлайна оформлення одного замовлення вимагає на 20 хвилин менше часу. Це економить понад 30 годин на 100 замовленнях!

Клієнти, які скористалися програмним продуктом РемонтОнлайн, зафіксували якісне підвищення рівня управління бізнесом і забезпечили прозорість і результативність роботи колективу, яка стала легкою, налагодженої, акуратною.

Користуйтеся РемонтОнлайн будь-де і будь-коли

Використання сервісу від РемонтОнлайн дозволяє побачити всю базу замовлень на екрані будь-якого пристрою, в тому числі планшета і мобільного телефону. Інтерфейс програмного забезпечення зроблений таким чином, щоб менеджер отримав максимум можливостей для ведення бази за мінімум витраченого часу.

Працівники компанії можуть швидко знайти будь-яке замовлення за одним з показників: номером замовлення, даними співробітника (його імені або телефону), серійним номером та ін. Будь-яке замовлення, створене в РемонтОнлайн, гарантовано не загубиться! А відстежувати його статус можна в будь-який час дня і ночі, з будь-якого місця, в якому є зв'язок з інтернетом.

Протестуйте безкоштовно програмне забезпечення від компанії РемонтОнлайн.

Облік замовлень, який пропонує онлайн програма, дозволить досягти наступних цілей:

  • систематизація даних про пристрої, що надійшли времонт, та їхніх власників;
  • скорочення часових і трудових витрат на оформлення і пошук замовлення;
  • контроль, автоматизація та синхронізація робочого процесу;
  • підвищення престижу і репутації компанії, що надає дійсно якісні послуги.

Відчуйте корисність програмного забезпечення, спробувавши його безкоштовно на ділі!

Вирішіть проблему з недодержками в ремонті техніки! Використовуйте кожну хвилину робочого часу максимально ефективно! Налагодьте взаємодію керівників, майстрів і клієнтів. Економте час на оформлення замовлень. Відстежуйте їхній статуси завдяки автоматичному обліку замовлень, фільтруючи їх за потрібними параметрами.

Оцініть переваги автоматизації, яка скоротить ваші витрати, збільшить ефективність праці і підвищить репутацію компанії!

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Програма для обліку замовлень в СЦ та майстеренях