RemOnline — проста та зручна CRM для організації заходів


save.svg (4 KB)

Планування
часу та термінів


notification.svg (2 KB)

Замовлення та автоматичні
повідомлення співробітникам


profit.svg (3 KB)

Контроль бюджету
та заборгованостей


device.svg (2 KB)

Доступ з будь-якого
місця та пристрою
Тестуйте додаток для заходів до 14 днів безкоштовноRemOnline допоможе організовувати заходи,
що запам'ятовуються, з мінімальною затратою грошей та часу

Переводьте заявки в реальні замовлення на організацію заходів

Вчасно оброблена заявка клієнта  50% успіху компанії з організації заходів на конкурентному ринку. Аналізуйте рекламні кампанії, зводіть звернення потенційних клієнтів до єдиної бази та обробляйте їх вчасно за допомогою статусів, аби кожен запит перетворити в професійно організований івент.

Керуйте процесами та термінами

Організація заходу — це десятки процесів, в яких можна потонути без якісного управління. CRM-система для ведення замовлень допомагає впорядкувати організаторські процеси та дотримуватися встановлених термінів завдяки статусам.


Створіть ланцюжок статусів для різних видів заходів, використовуйте норми часу статусів, налаштуйте правила переходу з одного статусу до іншого, аби забезпечити безпомилкове ведення проекту на всіх етапах.

Плануйте завантаження наперед

Успішна організація заходів неможлива без чіткого планування. Функція Планувальника в RemOnline допомагає відслідковувати завантаженість співробітників і ресурсів (декорацій або транспорту, наприклад), і забронювати час кожного наперед. А зручний формат календаря та розбивка по днях і тижнях допоможе знаходити вільні віконця швидко та просто.

Ставте завдання співробітникам

Виведіть подієвий менеджмент на новий рівень за допомогою ефективної роботи всієї команди. Ставте особисті або групові завдання для співробітників, контролюйте терміни їх виконання, призначайте відповідальних і налаштовуйте автоматичні повідомлення за завданнями, аби вони точно не втратили нічого важливого.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Зберігайте контакти клієнтів і партнерів

Автоматизована база клієнтів заощадить час на пошуки потрібного номера та бюджет на залучення нових замовників. Програма для ведення контактів зберігає всю інформацію та історію звернень кожного клієнта, що спрощує роботу над майбутнім заходом. А автоматичні розсилки по базі допоможуть нагадати про себе.

Контролюйте якість заходів

Клієнти повертаються знову тоді, коли задоволені організацією заходу. Збирайте їх зворотній зв’язок після заходу, аби вчасно виявляти та виправляти помилки та покращувати сервіс.

Організуйте оренду

Забезпечте свято потрібними декораціями без збитків. Додайте в RemOnline орендовані конструкції та елементи декору, аби вести їх облік і відстежувати історію використання.Дізнайтесь, що може RemOnline

Друкуйте документи в кілька кліків

Програма спрощує створення запрошень, брошур і бейджів за допомогою шаблонів, які можна налаштувати одноразово та друкувати в кілька кліків. Додайте логотип та інші фірмові позначення на рахунки та документи, що вимагаються для проведення заходу, аби підтримувати єдиний стиль.

Контролюйте доступ до даних

Доступ до програми можна отримати з будь-якого місця та пристрою, завдяки чому співробітники зможуть уточнити деталі заходу, де б не знаходилися. Налаштуйте індивідуальний доступ до даних, аби вони бачили тільки ту інформацію, яка дійсно потрібна їм для роботи і захистіть себе від витоку та крадіжки бази.

Керуйте фінансами

Успішна організація заходу неможлива без чіткого обліку фінансів. Просто заносьте витрати та доходи до програми ведення заходів, яка сформує за даними фінансові звіти за будь-який період за кілька секунд. А ведення в ній взаєморозрахунків з постачальниками та клієнтами дозволить контролювати заборгованості та планувати бюджет.
Ви — даєте людям позитивні емоції від заходу,

ми — допомагаємо вам робити це з найменшими витратами часу та грошей.
Зареєструйтеся зараз, аби оцінити можливості програми безкоштовно під час тестового періодуRemOnline — краще рішення для організації івентів

registration.svg (3 KB)


Програма проста та зручна,
ви зможете працювати
в ній одразу після реєстрації

support.svg (3 KB)


Служба підтримки завжди на зв'язку
та відповість на будь-які питання
безкоштовно та швидко

integration.svg (1 KB)


Програма інтегрується
з більш ніж 200+ корисними
бізнес-сервісами

security.svg (2 KB)


Усі дані під надійним захистом.
А за нові оновлення
не потрібно доплачувати

Популярні запитання та відповіді

Що таке CRM для проведення заходів?

faq_arrow

CRM для event агентства та проведення заходів – це програма, яка допоможе вести проект від заявки до реалізації. Завдяки програмі можна автоматизувати роботу компанії та зібрати всі процеси в одному місці: керувати заявками, призначати відповідальних за проєкт, стежити за проведеними роботами та термінами, автоматично розраховувати вартість проєкту з урахуванням доданих робіт, вести взаєморозрахунки з постачальниками та клієнтами, контролювати рентабельність послуг та прибутковість бізнесу, а також багато іншого.

Скільки часу займає впровадження CRM для event-агентства?

faq_arrow

У висококонкурентному середовищі event-агентства необхідна CRM-система, яка буде проста у використанні та не займе багато часу на встановлення та навчання співробітників. RemOnline — це саме така система, для початку роботи в якій вам не потрібна установка або допомога програміста. Просто зареєструйтесь, додайте співробітників та починайте роботу над організацією заходів з першого дня.

Як виглядає CRM для event-агентства RemOnline?

faq_arrow

RemOnline — це програма, яка має інтуїтивно-зрозумілий і простий інтерфейс, який робить досвід роботи в ній приємним та простим. Служба підтримки безкоштовна в усіх тарифних планах, а велика База знань має відповіді всі поширені питання роботи у системі. А завдяки інтеграції з 200+ додатковими сервісами, які можуть бути потрібними для організації заходів, ви отримаєте додатковий функціонал в одній вкладці браузера.

Читайте також
Бізнес-ідеї 2023

Бізнес-ідеї 2023

Як спілкуватися з клієнтами: найкращі техніки

Як спілкуватися з клієнтами: найкращі техніки

Що таке лідогенерація?

Що таке лідогенерація?

  1. RemOnline
  2. Програма для event-агентства