RemOnline — це програмне забезпечення для кур'єрської служби,
обліку замовлень та продажів

control.svg (2 KB)


Контроль за виконанням замовлень з урахуванням вільних кур'єрів

integration.svg (1 KB)


200+ корисних інструментів
в одній програмі

mobile.svg (1 KB)


Доступ до даних з будь-якого
місця з мобільного додатка

analysis.svg (2 KB)


Облік платежів та прибутковості за допомогою фінансових звітівТестуйте програмне забезпечення для керування кур’єрською доставкою
безкоштовно впродовж тестового періодуМожливості RemOnline — програми для кур'єрських служб

Швидкий прийом заявок та облік замовлень

Приймайте та оформлюйте замовлення набагато швидше, ніж раніше. У RemOnline заявки на замовлення створюються автоматично з вхідних дзвінків або при надходженні нових замовлень через сайт. Автоматичне відправлення даних дозволить зберегти в системі контактні дані клієнтів та всі деталі замовлень, що прискорить їх виконання. Це дасть змогу перевершити очікування клієнтів щодо тривалості процесу доставки.

Мобільний додаток для кур'єрів

За допомогою мобільного додатка RemOnline Замовлення кур'єри завжди й будь-де будуть в курсі своїх завдань. У будь-який момент співробітники зможуть переглянути список замовлень і дізнатися про зміни в тих, в яких вони призначені виконавцями.


З натисканням на адресу доставки в діалоговому вікні замовлення відкривається Google Maps з пунктом призначення, що спростить і прискорить роботу кур'єра. Також співробітники можуть додавати на замовлення коментарі, фотографії та файли, щоб ви могли вести відстеження в реальному часі деталей щодо виконання завдання.

Оптимізація роботи кур'єрів

З RemOnline ваші співробітники працюватимуть ефективніше:

 • Кур'єри бачитимуть терміни доставки за допомогою групування замовлень за статусами, а керівник вестиме контроль виконання.
 • Завдяки системі статусів, програма виділяє нові замовлення та нагадує кур'єрам про прострочені, якщо такі вже є.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Прискорення робочих процесів

Автоматизація адміністративних завдань та контроль роботи через одну програму без стрибків між вкладками та додатками:

 • Оптимізація маршруту — ви можете створювати в самому замовленні маршрутний лист в кілька кліків, що спростить роботу кур'єрів та покращить доставку.
 • Автоматичні повідомлення для кур'єрів про призначення виконавцем замовлення допоможуть їм вчасно доставити товар.

Зручний та гнучкий розрахунок зарплати

Призначайте Графік роботи співробітників, вносьте до календаря робочі та вихідні дні, лікарняні та відпустку. Встановіть місячну, денну або погодинну ставку для працівників. Розрахунок їх зарплати RemOnline робитиме автоматично з урахуванням кількості робочих днів та ставки.


Ви зможете будь-коли скоригувати розрахунок винагороди — він відображається в програмі в режимі реального часу. За потреби додавайте премії або вводьте штрафи, щоб мотивувати співробітників, а також налаштуйте систему персональних бонусів.

Планування доставки

Оптимізуйте виконання замовлень за допомогою Планувальника. Він допоможе спланувати навантаження кур'єрів на дні та тижні вперед, рівномірно розподіливши завдання доставки між ними. Наочність розкладу кожного співробітника дозволить менеджерам швидко знайти вільного виконавця, щоб він здійснив доставку у зручний для клієнта час.Безкоштовна пробна версія стане доступна одразу після реєстрації

Безпека даних

RemOnline — це хмарна програма для кур'єрської компанії, тому для роботи достатньо будь-якого пристрою з підключенням до Інтернету. При цьому дані сервісу доставки та клієнтів надійно захищені від третіх осіб:

 • Власник бізнесу може спати спокійно: інформація передається захищеним каналом, а доступ співробітників обмежується за допомогою ролей.
 • Журнал подій дозволить контролювати дії співробітників у документах програми та відновлювати випадково віддалені об'єкти.

Поліпшення клієнтського сервісу

 • Облік клієнтів у RemOnline дозволить зберегти дані покупців та історію замовлень, а також переглядати їх у програмі або вивантажити файлом на комп'ютер чи носій. 
 • Приймайте вхідні дзвінки прямо в RemOnline за допомогою інтеграцій із сервісами IP-телефонії та прослуховуйте записи розмов, щоб знаходити помилки менеджерів та покращувати клієнтський досвід.
 • Надсилайте автоматичні сповіщення клієнтам про візит кур'єра та збирайте відгуки, щоб підвищувати якість обслуговування та задоволеність клієнтів.

Ефективні інструменти для керівника

RemOnline допоможе ефективно контролювати розвиток кур'єрської справи в будь-якому місці та в будь-який час завдяки мобільному додатку RemOnline Директор:

 • Контролюйте виторг та прибуток за день та поточний стан усіх кас компанії в режимі реального часу.
 • Аналізуйте роботу кур'єрів за допомогою відгуків клієнтів та ключових показників за день, порівнюючи їх із попередніми звітами.
 • Контактуйте з кур'єрами та менеджерами, не залишаючи програми, якщо у вас виникли питання.

Зростання показників бізнесу

 • Звіт за роботами відображає весь процес доставки: кількість доставок всього і кожного кур'єра окремо, загальну суму грошей у касах, а також дає змогу вести облік прибутковості.
 • Ведіть облік платежів, замовлень та заявок, а кур'єрське програмне забезпечення RemOnline автоматично побудує графіки Аналітичного звіту, щоб ви могли знайти цікаві закономірності та точки зростання.
 • Програмне рішення для кур'єрської служби у кілька кліків згенерує для вас понад 20 звітів, завдяки яким ви можете передбачити тенденції та скоригувати стратегію бізнесу.Дізнайтесь, що може RemOnlineRemOnline — це більше, ніж програма для кур'єрської службиproducts.svg (2 KB)


Складський облік

 • контроль залишків
 • аналіз рентабельності товарів
 • порядок на складі та в документах
accounting.svg (3 KB)


Керування продажами

 • онлайн-продажу на маркетплейсах
 • прийом та облік платежів, фіскалізація
 • синхронізація складу
control.svg (2 KB)


Облік фінансів

 • відстеження руху грошових коштів та планування бюджету
 • заборгованості клієнтів і контрагентів
 • облік прибутковості за допомогою кас у додатку
Тестуйте всі можливості програми безкоштовно до 14 днів!4 простих кроки для початку роботи в RemOnline:


registration.svg (3 KB)

Зареєструйтеся в програмі
онлайн, — не потрібно нічого
завантажувати та встановлювати

base.svg (3 KB)

Зручний веб-інтерфейс для роботи, щоб ви та ваші співробітники швидко освоїли програму

knowledge.svg (3 KB)

Всі можливості програми
докладно описані у великій
Базі Знань та у відеоінструкціях
на нашому YouTube-каналі

support.svg (3 KB)

Зверніться до служби підтримки RemOnline, якщо вам потрібна допомога з налаштуванням програми або якщо у вас виникли питання щодо функціоналу

Популярні запитання та відповіді

Що таке програмне забезпечення для відстеження кур'єрів?

faq_arrow

Централізована платформа з керування кур’єрським бізнесом зазвичай пропонує низку інструментів, які допомагають йому ефективно керувати своїм розкладом, доставками та іншими повсякденними операціями. Компанії можуть легко планувати та призначати завдання своїм кур’єрам, відстежувати їхню завантаженість, забезпечувати правильне планування та своєчасне виконання всіх замовлень.

Програмне забезпечення для керування доставкою часто також передбачає інтеграцію з календарем, автоматичні нагадування та оновлення в реальному часі, які допомагають оптимізувати процес планування, усунути невідповідності у розкладі та підвищити загальну продуктивність.

Як покращити управління кур’єрським бізнесом за допомогою програмного забезпечення?

faq_arrow

Якщо ви хочете забезпечити ефективне управління клієнтами, оптимізувати управління доставками, збільшити продажі, ефективно планувати виїзди кур’єрів, вам необхідно перейти на цифрові технології та впровадити хмарне рішення для управління бізнесом. Це допоможе керувати всіма процесами онлайн з будь-якого куточку світу, відстежувати ключові показники ефективності та ухвалювати рішення щодо масштабування бізнесу. Розширені функції також містять віджети для збирання лідів, управління запасами та аналіз даних.

Як я можу автоматизувати спілкування із клієнтами?

faq_arrow

Для спілкування із клієнтами у RemOnline є такі інструменти, як повідомлення електронною поштою та SMS для клієнтів та співробітників. Ви можете використовувати власні шаблони та створювати сповіщення, щоб повідомляти їм про час прибуття, оновлення статусу доставки або рекламні пропозиції. Щоб підвищити якість обслуговування та лояльність клієнтів, інтегруйте свій акаунт RemOnline з популярними месенджерами, як-от WhatsApp, Viber або Telegram. Скоро також стане доступна інтеграція з Facebook Messenger та Instagram Direct.

Читайте також
BezProblem від першого кур’єра до 1000 співробітників

BezProblem від першого кур’єра до 1000 співробітників

Системи KPI співробітників: як розробити, розрахувати та впровадити

Системи KPI співробітників: як розробити, розрахувати та ...

#5 способів контролю роботи працівників на виїздіа

5 способів контролю роботи працівників на виїзді

 1. RemOnline
 2. Програма для кур'єрської служби