РемОнлайн — це просте рішення автоматизації доставки

Швидка обробка замовлень

Швидка обробка замовлень
з урахуванням вільних кур'єрів

Более 200 интеграций с дополнительными сервисами

200+ корисних інструментів
в одній програмі

Доступ к данным с любого места и устройства

Доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою

Ефективність співробітників

Ефективність співробітників
і керівників

Програма для служби доставки доступна для вас безкоштовно до 14 днів

Програма для служби доставки відкриває нові можливості

Швидка обробка заявок

Оформляйте замовлення в 2 рази швидше. РемОнлайн дозволяє створювати заявки з вхідних дзвінків, розпізнати постійних клієнтів або поточний статус пов'язаного з номером замовлення.

Планування доставки

Заплануйте доставку на зручний клієнтові час заздалегідь. Планувальник допоможе рівномірно розподіляти замовлення між кур'єрами та оптимально використовувати їх робочий час, з огляду на шлях до точки. При дзвінку ви зможете наочно оцінити завантаження кожного кур'єра та швидко оформити доставку без перемикання між вкладками, уточнень і дублювання даних.

Оптимізація роботи кур'єрів

З РемОнлайн співробітники служби доставки працюватимуть ефективно. Кур'єри зможуть контролювати терміни доставки за допомогою статусів, а кольорові бейджи допоможуть вчасно помітити прострочені замовлення. Завдяки доступу до даних з будь-якого місця та пристрою, вони в будь-який момент уточнять інформацію доставки та змінять статус. Маршрутний лист, який генерується на замовлення в кілька кліків, поліпшить загальну логістику. А автоматичні повідомлення про призначення на замовлення або зміні його деталей допоможуть не упустити важливого.

Поліпшення клієнтського сервісу

CRM для кур'єрської служби збирає, зберігає та відображає дані клієнтів та їх замовлень в зручному форматі, що полегшує подальшу роботу з базою. Приймайте вхідні та слухайте їх записи, щоб вчасно виявляти помилки менеджерів. Надсилайте автоматичні повідомлення з нагадуванням про візит кур'єра та збирайте відгуки, щоб покращувати якість клієнтського сервісу.

Безпека даних

РемОнлайн програма для автоматизації доставки, для роботи в якій потрібно лише підключення до інтернету. Оновлення та резервне копіювання даних відбувається автоматично та не заважає налагодженому робочому процесу. Інформація передається по захищеному каналу, а доступ співробітників обмежується за допомогою ролей, завдяки чому бізнес-дані повністю захищені.

Зростання показників

Контролюйте ефективність кур'єрів завдяки звіту по роботах, який відображає кількість і загальну суму доставок кожного кур'єра за будь-який період. Відстежуйте показники замовлень, дзвінків і платежів на графіках Аналітичного звіту, щоб виявити цікаві закономірності та точки зростання. А більше 20 видів звітів, які генеруються в кілька кліків, допоможуть цілісно дивитися на бізнес і швидше його розвивати.

Мобільність керівника

Контролюйте продуктивність служби доставки в дорозі, в офісі, в будь-який час завдяки мобільному додатку РО Директор. Відстежуйте ключові показники за день, порівнюйте їх зі зведеннями з минулих періодів і швидко зв'язуйтеся з кур'єрами та менеджерами, не покидаючи програми. Керуйте службою кур'єрської доставки ефективно разом з РемОнлайн.

РемОнлайн — це більше, ніж автоматизація кур'єрської доставки

Складський облік

Складський облік

 • контроль залишків
 • аналіз рентабельності товарів
 • порядок на складі та в документах
Керування продажами

Керування продажами

 • онлайн-продажу на маркетплейсах
 • прийом платежів і фіскалізація
 • синхронізація складу
Программа для расчёта зарплаты

Контроль фінансів

 • рух грошових коштів та планування бюджету
 • заборгованості клієнтів і контрагентів
 • каси підприємства в додатку

Тестуйте всі можливості програми безкоштовно до 14 днів!

Почніть роботу в РемОнлайн за 4 кроки:

Почніть роботу в РемОнлайн за 4 кроки:

 1. Зареєструйтеся та починайте працювати з першого дня користування. Без встановлення та скачування.
 2. Додайте співробітників. Вони швидко освояться у програмі завдяки її простоті та інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу.
 3. Вивчайте всі можливості програми в великій Базі знань і в роликах на нашому YouTube-каналі.
 4. Задавайте питання співробітникам служби підтримки. Вони допоможуть налаштувати програму відповідно до цілей вашої компанії.
 1. РемОнлайн
 2. Програма РемОнлайн для кур'єрської служби