RemOnline — це програмне забезпечення для кур'єрської служби, обліку замовлень та продажів

control.svg (2 KB)

Контроль за виконанням замовлень з урахуванням вільних кур'єрів

integration.svg (1 KB)

200+ корисних інструментів
в одній програмі

mobile.svg (1 KB)

Доступ до даних з будь-якого
місця з мобільного додатка

analysis.svg (2 KB)

Облік платежів та прибутковості за допомогою фінансових звітів
Програма для кур'єрської служби – безкоштовний пробний період до 14 днівМожливості RemOnline — програми для кур'єрських служб

Швидкий прийом заявок та облік замовлень

Приймайте та оформлюйте замовлення набагато швидше, ніж раніше. У RemOnline заявки на замовлення створюються автоматично з вхідних дзвінків або при надходженні нових замовлень через сайт. Автоматичне відправлення даних дозволить зберегти в системі контактні дані клієнтів та всі деталі замовлень, що прискорить їх виконання. В результаті покупці будуть приємно вражені, наскільки вчасно пройшла доставка.

Мобільний додаток для кур'єрів

За допомогою мобільного додатка RemOnline Замовлення кур'єри завжди й будь-де будуть в курсі своїх завдань. У будь-який момент співробітники зможуть переглянути список замовлень і дізнатися про зміни в тих, в яких вони призначені виконавцями.


З натисканням на адресу доставки в діалоговому вікні замовлення відкривається Google Maps з пунктом призначення, що спростить і прискорить роботу кур'єра. Також співробітники можуть додавати на замовлення коментарі, фотографії та файли, щоб ви могли відстежувати деталі виконання завдання.

Оптимізація роботи кур'єрів

З RemOnline ваші співробітники працюватимуть ефективніше:

 • Кур'єри бачитимуть терміни доставки за допомогою групування замовлень за статусами, а керівник вестиме контроль виконання.
 • Завдяки системі статусів, система виділяє нові замовлення та нагадує кур'єрам про прострочені, якщо вже такі є.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Прискорення робочих процесів

Автоматизація адміністративних завдань та контроль роботи через одну програму без стрибків між вкладками та додатками:

 • Автоматичне планування маршрутів — ви можете створювати в самому замовленні маршрутний лист в кілька кліків, що спростить роботу кур'єрів та покращить доставку.
 • Автоматичні повідомлення для кур'єрів про призначення виконавцем замовлення допоможуть їм вчасно доставити товар.

Зручний та гнучкий розрахунок зарплати

Призначайте Графік роботи співробітників, вносьте до календаря робочі та вихідні дні, лікарняні та відпустку. Встановіть місячну, денну або погодинну ставку для працівників. Розрахунок їх зарплати RemOnline робитиме автоматично з урахуванням кількості робочих днів та ставки.


Ви зможете будь-коли скоригувати розрахунок винагороди — він відображається в програмі в режимі реального часу. За потреби додавайте премії або вводьте штрафи, щоб мотивувати співробітників, а також налаштуйте систему персональних бонусів.

Планування доставки

Оптимізуйте виконання замовлень за допомогою Планувальника. Він допоможе спланувати навантаження кур'єрів на дні та тижні вперед, рівномірно розподіливши завдання між ними. Наочність розкладу кожного співробітника дозволить менеджерам швидко знайти вільного виконавця, щоб він здійснив доставку у зручний для клієнта час.

Безпека даних

RemOnline — це хмарна програма для кур'єрської служби, тобто для роботи достатньо будь-якого пристрою з підключенням до Інтернету. При цьому дані компанії та клієнтів надійно захищені від третіх осіб:

Поліпшення клієнтського сервісу

 • Облік клієнтів у RemOnline дозволить зберегти дані покупців та історію замовлень, а також переглядати їх у програмі або вивантажити файлом на комп'ютер чи носій. 
 • Приймайте вхідні дзвінки прямо в RemOnline за допомогою інтеграцій із сервісами IP-телефонії та прослуховуйте записи розмов, щоб знаходити помилки менеджерів.
 • Надсилайте клієнтам автоматичні повідомлення про візит кур'єра та збирайте відгуки, щоб покращувати якість обслуговування.

Ефективні інструменти для керівника

RemOnline допоможе ефективно контролювати розвиток бізнесу в будь-якому місці та в будь-який час завдяки мобільному додатку RemOnline Директор:

 • Контролюйте виторг та прибуток за день та поточний стан усіх кас компанії в режимі реального часу.
 • Аналізуйте роботу кур'єрів за допомогою відгуків клієнтів та ключових показників за день, порівнюючи їх із попередніми звітами.
 • Контактуйте з кур'єрами та менеджерами, не залишаючи програми, якщо у вас виникли питання.

Зростання показників бізнесу

 • Звіт по роботах відображає кількість доставок всього і кожного кур'єра окремо, загальну суму грошей у касах і дозволяє вести облік прибутковості.
 • Ведіть облік платежів, замовлень та заявок, а RemOnline автоматично побудує графіки Аналітичного звіту, щоб ви могли знайти цікаві закономірності та точки зростання.
 • Програма для кур'єрської служби у кілька кліків згенерує для вас понад 20 звітів, завдяки яким ви можете передбачити тенденції та скоригувати стратегію бізнесу.Дізнайтесь, що може RemOnlineRemOnline – це більше, ніж програма для кур'єрської службиproducts.svg (2 KB)


Складський облік

 • контроль залишків
 • аналіз рентабельності товарів
 • порядок на складі та в документах
accounting.svg (3 KB)


Керування продажами

 • онлайн-продажу на маркетплейсах
 • прийом та облік платежів, фіскалізація
 • синхронізація складу
control.svg (2 KB)


Облік фінансів

 • відстеження руху грошових коштів та планування бюджету
 • заборгованості клієнтів і контрагентів
 • облік прибутковості за допомогою кас у додатку
Тестуйте всі можливості програми безкоштовно до 14 днів!4 простих кроки для початку роботи в RemOnline:


registration.svg (3 KB)

Зареєструйтеся в програмі
онлайн, — не потрібно нічого
завантажувати та встановлювати

base.svg (3 KB)

Зручний веб-інтерфейс для роботи, щоб ви та ваші співробітники швидко освоїли програму

knowledge.svg (3 KB)

Всі можливості програми
докладно описані у великій
Базі Знань та у відеоінструкціях
на нашому YouTube-каналі

support.svg (3 KB)

Зверніться до служби підтримки RemOnline, якщо вам потрібна допомога з налаштуванням програми або якщо у вас виникли питання щодо функціоналу

Читайте також
RemOnline Замовлення на Android: Закриття замовлень у додатку

RemOnline Замовлення на Android: Закриття замовлень ...

0
RemOnline на iOS: додавання та редагування послуг, робіт і товарів

RemOnline на iOS: додавання та редагування послуг, робіт і ...

0
Покращення менеджера завдань та нормування статусів

Покращення менеджера завдань та нормування статусів

0

 1. RemOnline
 2. Програма для кур'єрської служби