Що ви отримуєте з РемОнлайн?


Систематизуйте інформацію про замовлення, продажі, клієнтів і повернення

Порядок в замовленнях


Систематизуйте інформацію
про замовлення, продажі,
клієнтів і повернення

Встановлюйте націнки і знижки як для груп товарів, так і для окремих покупців

Контроль цін


Встановлюйте націнки і знижки
як для груп товарів, так і
для окремих покупців

Зберігайте важливу інформацію про клієнтів і постачальників

Єдину базу клієнтів і постачальників

Зберігайте важливу інформацію
про клієнтів і постачальників,
розділяйте їх в CRM-системі

Зберігайте історії оплат постачальникам і від клієнтів

Контроль оплат

Зберігайте історії оплат постачальникам і від клієнтів
для контролю дебіторської заборгованості


Програма для обліку торгівлі на відстані безкоштовна протягом перших 7 днів.
Почніть використовувати її вже зараз

Чим корисна програма РемОнлайн для дропшипінгу?

Облік замовлень і продажів товарів від постачальника

З РемОнлайн ви не пропустите жодного замовлення, тому що у вас буде одразу кілька індикаторів:

 • різнокольорові бейджі із вказаною кількістю нових, відкритих, термінових, прострочених і замовлень, що очікують оплату
 • різнокольорові мітки, якими позначаються статуси замовлень в таблиці
 • автоматичні SMS-повідомлення про зміни статусів замовлень.


Виписки по замовленням і продажу можна сформувати в кілька кліків і вивантажити в Excel для власної аналітики або відправки постачальнику.

Облік товарів для перепродажу

РемОнлайн розширює можливості складського обліку. Створіть свій віртуальний склад, щоб відстежувати оприбуткування, повернення, списання товарів для перепродажу. Аналітичний звіт Аналіз асортименту допоможе визначати найбільш затребувані та позбавлятися від нерентабельних товарів, а налаштування мінімальних залишків — підтримувати оптимальний рівень складських запасів.

Перелік дропшипінг постачальників і клієнтів

Створюйте переліки постачальників і клієнтів. Розділяйте їх на фізичних і юридичних осіб. Завдяки відповідним позначкам, фільтрам і зручному пошуку ви зможете швидко знайти потрібного представника в системі. За бажанням можна позначити конфліктних людей червоним смайликом, щоб отримувати підказки перед початком розмов. Crm для Дропшипінгу допоможе розширювати клієнтську базу та ефективно її використовувати.

Взаєморозрахунки з постачальниками і клієнтами

Відстежуйте баланс кожного контрагента та клієнта в РемОнлайн, щоб завжди знати, хто, кому та скільки винен. Взаєморозрахунки дозволяють працювати з відстроченою оплатою, проводити платежі в рахунок боргу та тримати під контролем заборгованості.

Оновлення цін та асортименту товарів

Завантажте Excel-файл з переліком товарів, щоб оновити і розширити асортимент у магазині. Вказуйте закупівельні ціни і встановлюйте різні типи націнок для контролю собівартості та автоматичного розрахунку прибутку від продажів.

Контроль оплат

Зберігайте історії оплат постачальникам і від клієнтів, створюйте окремі каси для розрахунків з ними. Тоді ви будете бачити точні суми боргу у виписках по касам і замовленнях.

Автоматичні повідомлення клієнтів

Налаштуйте автоматичну відправку індивідуальних SMS клієнтам, щоб повідомляти їх про очікуваний час доставки і залишок суми до сплати. Інформуйте їх про оновлення асортименту або запуск рекламних акцій за допомогою масової розсилки.

Автоматизація дропшипінгу

РемОнлайн — це інструмент для автоматизації дропшипінгу, який допоможе скоротити час виконання рутинних процесів. Гнучкі форми, встановлені довідники та шаблони документів заощадять до 20 хв на оформленні кожного замовлення. А 200+ інтеграцій збільшать потенціал і без того широких функцій програми.

Швидкий пошук товарів для перепродажу

Якщо ви торгуєте запчастинами та аксесуарами для смартфонів, планшетів, ПК – налаштуйте інтеграцію CRM з пошуковою системою Nevkl.

Це каталог дропшипінг постачальників з порівнянням цін і пропозицій від них. Тут можна:

 • шукати по найменуванню, категорії, продавцю, ключовим словами і бренду
 • задавати бажаний регіон пошуку
 • одразу переходити на сайт продавця з найбільш вигідною пропозицією.

Управлінський облік у Дропшиппінгу

РемОнлайн допоможе тримати руку на пульсі вашого бізнесу. Програма збирає, систематизує та відображає дані в зручному форматі, щоб ви в будь-який момент могли оцінити повну картину бізнесу та прийняти правильне управлінське рішення. Розглядайте показники на 20+ управлінських звітах, які генеруються за будь-який звітний період в декілька кліків. Зводить показники в діаграми та тренди Аналітичного звіту, щоб подивитися на знайомі цифри з нового боку. Керуйте своїм бізнесом, покладаючись на реальні дані та розвивайте його швидше.

  Додаток для управління дропшипінгом

  Використовуйте мобільний додаток, щоб відстежувати кількість прийнятих і закритих замовлень, суму оплат й інші ключові показники по одній або декільком локаціях. Контролюйте роботу співробітників і швидко зв'язуйтеся з ними, не покидаючи додатку. Керуйте компанією з будь-якої точки на карті завдяки РемОнлайн.

   Переваги використання РемОнлайн для обліку торгівлі дропшипінг:

   Переваги використання РемОнлайн для обліку торгівлі дропшипінг:

   1. Програма повністю адаптується під ваш бізнес.
   2. Для початку роботи в ній потрібно просто зареєструватися – без завантажень, встановлень і участі програмістів.
   3. З її допомогою можна керувати кількома торговими майданчиками. Масштабуйте свій бізнес, використовуючи професійний софт.
   4. РемОнлайн інтегрується з іншими сервісами для управління торгівлею, IP-телефонією і SMS-шлюзами.
   5. Ваші бізнес-дані будуть зберігатися на хмарі, тому вам не доведеться захаращувати комп'ютер.
   6. Співробітники служби підтримки користувачів з радістю дадуть відповідь на ваші запитання.

   Програма для обліку торгівлі дропшипінг РемОнлайн

   Сегмент e-commerce бурхливо розвивається в Україні. Частка покупок через інтернет щорічно збільшується на 10-15%, починаючи з 2015 року. Дропшипінг торгівля – не виняток із загальної тенденції. Тому зараз саме час обрати для себе оптимальну нішу, канали продажів і постачальників.

   Розуміння ринку і базова стратегія – це те, що вам знадобиться для старту. Подумайте про те, як ви будете обробляти замовлення і контролювати оплати. Щоб досягти успіху в торгівлі на відстані, потрібно вести грамотний облік. У цьому вам допоможе програма для дропшипінгу РемОнлайн. Вона полегшує облік замовлень, клієнтів і товарів, придбаних для перепродажу.

   Облік замовлень у дропшипінг торгівлі

   Фіксуйте на однойменній сторінці в РемОнлайн всі замовлення, які ви отримуєте з торгових майданчиків. Неважливо, що ви при цьому використовуєте – дошки оголошень, соціальні мережі, форуми, лендінги або інтернет-магазин. Управляти всіма замовленнями можна буде з однієї програми.

   У таблиці замовлень відображатиметься інформація про типи виробів, бренди, моделі і терміни видачі клієнтам. Щоб переглянути повну історію оплат і подій, достатньо перейти в картку конкретного замовлення. Фіксуйте кожну угоду, щоб знати що, кому і коли ви продали.

   Звіти по замовленням і прибутку можна сформувати в кілька кліків і вивантажити в Excel для більш гнучкої роботи з отриманою інформацією. Динаміку грошового потоку, конверсії та середнього чека ви побачите на Дашборді керівника.

   Облік товарів, придбаних для перепродажу

   В РемОнлайн можна створювати необмежену кількість віртуальних складів, розділяти товари на категорії та підкатегорії для зручності пошуку і сегментації широкого асортименту. Щоб полегшити облік:

   • оприбутковуйте товари, придбані для перепродажу;
   • списуйте їх у замовлення;
   • фіксуйте повернення від клієнтів і постачальникам.

   Так ви зможете формувати звіт "Обороти товарів" в кілька кліків, знаходити найпопулярніші серед них і чітко відслідковувати всі повернення. У розділі "Платежі" можна переглянути рухи грошей по поверненням від клієнтів.

   Налаштування цін і знижок в РемОнлайн

   На сторінці "Налаштування > Ціни і знижки" можна створювати різні типи цін і встановлювати націнки, налаштовувати надання знижок за рахунок компанії або співробітника. Ці налаштування застосовуються до груп товарів. Щоб змінити умови покупки для окремого клієнта, перейдіть в його картку.

   Тут можна згенерувати віртуальну картку на знижку або встановити відсоток знижки на товари, послуги. При наступній покупці від цього клієнта програма автоматично підтягне інформацію про знижки та розрахує підсумкову вартість замовлення.

   Фінансовий облік торгівлі на відстані

   Програма для дропшипінгу допомагає контролювати ваші фінанси. З її допомогою можна створити робочі схеми розрахунку вартості замовлень і товарів.

   За підсумками періоду можна в кілька кліків сформувати звіти по прибутку від продажів з урахуванням собівартості товарів. Якщо ви увімкнете фінансовий облік за статтями, то зможете аналогічно формувати звіти по руху грошових коштів.

   Всі повернення постачальнику зафіксуються на окремій вкладці в розділі "Склад", а історії оплат від клієнтів збережуться в їхніх картках. У майбутніх оновленнях ми вдосконалимо механізм взаєморозрахунків з постачальниками і клієнтами.

   Управлінський облік у дропшипінг торгівлі

   З РемОнлайн у вас завжди буде доступ до інформації про замовлення, операції з фінансами, товарами. Ви зможете швидко оцінити попит і залишки в касах. Це допоможе прийняти рішення про оптову закупівлю у постачальника.

   Вам не доведеться вивчати стопку звітів з сухими цифрами, щоб зрозуміти загальну ситуацію. Для цього у вас буде зручна інфографіка зі статистикою по всім торговим майданчикам. Вона відображатиметься на Дашборді керівника у вигляді бейджів, графіків і діаграм. Інформація оновлюється автоматично в режимі реального часу.

   Показати повністю »
   1. РемОнлайн
   2. Програма для обліку торгівлі дропшипінг