2 хвилини

RemOnline Замовлення на Android: Завдання та Стрічка подій

Слідом за Зворотним зв'язком клієнтів хочемо порадувати вас ще одним передноворічним оновленням RemOnline, але цього разу йтиметься про мобільний додаток Замовлення.

Тепер у ньому з'явився простий та зручний менеджер завдань, який допоможе вам нічого не забувати та робити все вчасно. На вкладці "Завдання" ви можете переглядати список все, що "В роботі", або перейти на "Виконані" завдання та відфільтрувати їх за потрібним періодом.

android-all-tasks.webp (52 KB)

Будь-яке завдання можна переглянути, відредагувати, закрити чи видалити. На вкладці "Деталі завдання" ви можете побачити загальну інформацію та відредагувати будь-яке поле.

Та головне, що в завданнях тепер з'явилася ще й Стрічка подій, де ви можете відслідковувати історію змін, написати коментар та прикріпити фото чи файл.

ios-task-editing.webp (50 KB)

Ба більше, Стрічка подій у завданнях з'явилася не лише в мобільному додатку, а й у веб-версії RemOnline. Отже, тепер ви можете стежити за змінами від створення до закриття завдання з будь-якого пристрою!

task-event-feed-web.webp (40 KB)

Також ви можете швидко створити нове завдання, щоб не забути нічого важливого. Просто натисніть "+" і заповніть всі необхідні поля.

ios-new-task.webp (34 KB)

Тож тепер мобільний додаток Замовлення на вашому Android-смартфоні дозволяє працювати з будь-якої точки не тільки із замовленнями, але й завданнями. А вже з наступним оновленням у додатку також з'являться фільтри по завданнях.

Оновіть ваш додаток або встановіть його, якщо досі цього не зробили. Посилання на завантаження з Google Play ви знайдете тут.

А если у комментарии, пожелания и вопросы, пожалуйста, напишите их в секции комментариев под статьей или в обратитесь в чат Службы поддержки RemOnline. Ваша обратная связь помогает нам делать RemOnline лучше с каждым обновлением.

comments powered by Disqus