5 хвилин

Список замовлень у мобільному додатку RemOnline на iOS

Ми впевнено наближаємося до мети зробити зручний та функціональний мобільний додаток для роботи із замовленнями. І сьогодні у додатку RemOnline для користувачів iOS з'явилося багато нового:

 • відображення списку замовлень локації з можливістю фільтрувати їх, сортувати та використовувати пошук;
 • перегляд загальної інформації про замовлення;
 • можливість зв'язатися з клієнтом або менеджером безпосередньо з додатка;
 • перегляд даних клієнта.

Давайте розглянемо всі зміни докладніше.

Нові вкладки мобільного додатка RemOnline

Тепер у додатку є три вкладки:

 • Замовлення, де ви побачите список усіх доступних замовлень у вибраній локації, зможете знайти та відкрити потрібне замовлення;
 • QR-сканер, куди "переїхала" функція сканування QR-код замовлення;
 • Налаштування, де ви можете налаштувати використання Face/Touch ID та інформацію на картці замовлення, написати в чат підтримки.

 
order-list.png (48 KB)
 

Тепер відкривається на вкладці "Замовлення". І хоч вже не обов'язково сканувати QR-код замовлення, щоб відкрити його, така можливість все одно залишається з кількох причин:

 • часом відсканувати QR-код буде швидше, ніж скористатися пошуком, наприклад, якщо під рукою роздрукований документ із кодом;
 • у майбутньому QR-коди з'являтимуться і в інших документів, тож за допомогою QR-сканера ви зможете знаходити продажі, оприбуткування тощо..

Та серед усіх вкладок, звичайно, зараз нас найбільше цікавлять Замовлення. Тому до них і перейдемо.

Список замовлень, фільтри та пошук

Як ми вже сказали вище, тепер ви можете бачити у мобільному додатку список усіх доступних замовлень з локацій. Замовлення відображаються у вигляді карток, інформацію на яких ви можете налаштувати самостійно.

order-card-settings.png (19 KB)

У кілька натискань ви можете скористатися фільтрами, які вже є у веб-версії RemOnline на сторінці "Замовлення", та відсортувати замовлення за датою створення, датою готовності або часом запису.

filters.png (19 KB)

А якщо потрібно швидко відкрити певне замовлення, ви можете скористатися пошуком, який нічим не відрізняється від пошуку у веб-версії. Тобто можна просто ввести в пошуку ім'я або телефон клієнта, серійний номер/IMEI/VIN, бренд або модель виробу. Також можна шукати замовлення за полями, виключно за номером замовлення або виключно за номером телефону клієнта.

search.png (72 KB)

Детальну інструкцію щодо пошуку за замовленнями читайте в Базі знань. Але що ви побачите, коли знайдете потрібний документ?

Деталі замовлення в мобільному додатку

Якщо раніше під час сканування QR-коду замовлення відкривалася його стрічка подій, то тепер він відкривається на вкладці "Деталі замовлення". Оскільки в мобільному додатку ми не маємо можливості ділити всю інформацію про замовлення на безліч вкладок, у деталях замовлення ви побачите всі дані в наступному порядку:

 • інформація про замовлення: тип замовлення, локація, статус, менеджер та відповідальний виконавець;
 • дані клієнта;
 • дані про виріб;
 • усі поля на вкладці "Інформація про замовлення" у веб-версії RemOnline.

У поточній версії програми всю цю інформацію можна лише переглядати. При цьому ви так само можете залишати коментарі, прикріплювати і переглядати фото і файли, переключившись на стрічку подій.

order-details.png (27 KB)

Ви, напевно, звернули увагу на те, що порядок полів у мобільному додатку трохи відрізняється від веб-версії. Але це зроблено для зручності та швидкості дій.

Наприклад, якщо ви бачите прострочене замовлення, то вам не потрібно скролити в низ, щоб знайти відповідального. Ви бачите цю інформацію насамперед і, більше того, можете натиснути на іконку "Більше дій", щоб зателефонувати менеджеру замовлення та клієнту або скопіювати посилання на замовлення.

При натисканні на ім'я клієнта відкриється його профіль з усіма даними, те саме станеться при натисканні на виріб. Дані клієнта або про виріб поки що теж не можна змінити, тільки переглянути.
 
client.png (47 KB)

На цьому все, друзі. А що буде далі? Вже в наступній версії мобільного додатка RemOnline з'явиться відображення доданих на замовлення робіт, послуг, матеріалів та платежів на замовлення. А після цього ми приступимо до можливості не лише редагувати, а й створювати замовлення через мобільний додаток.

Зараз же час оновити ваш додаток і тим більше встановити його, якщо ви все ще цього не зробили. Посилання на завантаження ви знайдете тут. Нам дуже важливий ваш зворотний зв'язок, тому якщо у вас є коментарі та побажання, обов'язково пишіть їх під статтею або в чат служби підтримки.

Також ми старанно працюємо і робимо все можливе, щоб оновлювати додатки RemOnline для всіх пристроїв одночасно. Тож незабаром нові можливості з'являться і у додатку на Android.

comments powered by Disqus