1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. Оновлення
  4. Новий віджет "Статус замовлення", сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші зміни

Новий віджет "Статус замовлення", сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші зміни

status-widget-banner.png (57 KB)

Зустрічайте новий віджет для перевірки статусу замовлення, сортування шаблонів оповіщень за алфавітом та інші важливі доробки як для вас, так і для нас.

Без зайвих передмов почнемо з самого важливого ?

Новий віджет "Статус замовлення"

Коротко розповімо про те, що взагалі дозволяє цей віджет, для тих, хто вперше про нього чує. Це віджет, який ви можете розмістити на своєму сайті, щоб клієнти самостійно перевіряли статус свого замовлення за номером телефону і менше відволікали з цього приводу ваших менеджерів.

new-widget.gif (881 KB)

Для установки віджета перейдіть на сторінку "Налаштування> Центр інтеграцій", знайдіть Віджет "Статус замовлення" в блоці "Інше" і натисніть на кнопку "Налаштувати".

Розташування – буде це правий або лівий, верхній або нижній кут сайту, вирішувати вам. Також можна задати відступи від країв по горизонталі та вертикалі.

widget-placement-1.png (15 KB)

Колір – тепер ви можете ідеально вписати віджет у колірну гаму сайту, обравши потрібний колір на вбудованій палітрі.

widget-color-1.png (35 KB)

Пояснювальний текст – тут ви можете максимум в 140 символів пояснити своїм клієнтам, який номер телефону потрібно ввести та що вони побачать.

widget-title-1.png (13 KB)

Відображення вартості замовлення – просто відзначте в чекбоксі галочками групи статусів, для яких в повідомленні буде зазначено суму замовлення.

widget-order-cost.png (27 KB)

Винятки для відображення назв статусів замовлень – якщо замовлення знаходиться в статусі, наприклад, "Аутсорс", то вашим клієнтам точно не потрібно про це знати. Тепер ви можете налаштувати для такого статусу виняток і вказати, який статус бачитимуть ваші клієнти замість нього.

widget-exceptions.png (15 KB)

Щоб перевірити, який вигляд матиме віджет, скористайтеся кнопкою "Попередній перегляд":

widget-preview.gif (618 KB)

Після налаштування віджета справа залишається за малим – помістити код на сторінку вашого сайту і додати туди контейнер віджета. Детальніше про налаштування та інтеграції віджета читайте в Базі знань.

Сортування шаблонів оповіщень за алфавітом

Ну не можемо ми обійтися без рубрики "Ви просили – ми зробили" – за заявками багатьох користувачів шаблони повідомлень тепер сортуються за алфавітом і ви можете задати для них зручний вам порядок.

notification-templates-by-alphabet.png (82 KB)

Списання несерійного товару в замовлення, продаж або інший документ через сканування штрих-коду

З серійними товарами завжди все максимально зрозуміло - РемОнлайн точно знає, на якому складі і в якій комірці лежить конкретна одиниця товару. З несерійними товарами трохи складніше, але раніше при скануванні штрих-коду РемОнлайн додатково пропонував вам обрати товар зі складу навіть в тому випадку, коли склад вже обраний або товар в принципі знаходиться лише на одному складі. Те ж саме було при повторному скануванні штрих-коду.

Ми виправили цю незручність і тепер, якщо товар знаходиться тільки на одному складі або склад заздалегідь обраний, то при скануванні штрих-коду товар одразу буде додаватися в таблицю документа в кількості 1. При кожному повторному скануванні кількість товару буде збільшуватися на одиницю.

product-sale.gif (367 KB)

Також хочемо звернути вашу увагу на те, що РемОнлайн давно став програмою не лише для сервісних центрів і ремонтних майстерень, а й для інших типів бізнесу. Тому ми вирішили замінити "Майстерні" на більш універсальні "Локації".

Крім цього, виправили також ряд інших помилок і незручностей в роботі програми. Випереджаючи головне питання багатьох користувачів, одразу скажемо, що роботи над балансами і взаєморозрахунками тривають. Ми вже на фінішній прямій і самі дуже хочемо їх випустити, але потрібно потерпіти ще зовсім трохи.

comments powered by Disqus