2 хвилини

#П'ятничнаФіча №44: Фільтр замовлень

Таблиця замовлень в RemOnline зручна та функціональна, її легко можна впорядкувати за статусами, виконавцями і будь-якою іншою колонкою. Та якщо ви хочете не просто визначити порядок відображення, а побачити лише окрему групу замовлень, то для цього в RemOnline є фільтр! Досвідчені користувачі знають, люблять і використовують його, чого не скажеш про "новачків". Саме тому ми і вирішили розповісти сьогодні про фільтр замовлень.

У RemOnline ви можете створювати необмежену кількість фільтрів, добираючи різні комбінації з 9 доступних критеріїв: статус, тип замовлення, дати замовлення, тип виробу, бренд, модель, клієнт, менеджер і виконавець.

Настройки фильтра заказов в RemOnline

Так, наприклад, ви можете відфільтрувати замовлення в статусі "Новий" за сьогодні, подивитися замовлення "В роботі" у конкретного виконавця або ж скільки виробів певного ремонту надійшло з початку тижня. Просто вкажіть критерії для фільтра, щоб в таблиці відобразилися відповідні замовлення. А щоб в подальшому фільтрувати замовлення в один клік, зберігайте потрібні фільтри.

Как работает фильтр заказов в RemOnline

Інструкцію зі створення та редагування фільтрів ви знайдете в нашій Базі знань. А якщо ви створили багато-багато фільтрів і вони тепер займають багато місця на сторінці, то це можна виправити - просто прочитайте #П'ятничнуФічу №12: Емодзі в назвах фільтрів

comments powered by Disqus