1 хвилина

#П'ятничнаФіча №11: Як вказати кілька виконаців в одному замовленні

Через розмаїття завдань і різних кваліфікацій над одним замовленням може працювати кілька співробітників. Саме тому в RemOnline є можливість вказати різних виконавців в замовленні.

Спочатку виконавець призначається під час оформлення нового замовлення. На цьому етапі ви вказуєте поточного відповідального за замовлення співробітника. Тому тут можна вибрати тільки одну людину, адже відповідає за замовлення лише один.

new-order-performer-1.png (64 KB)

Після цього, коли ви відкриваєте створене замовлення, то відразу потрапляєте на вкладку "Роботи і матеріали". Спочатку виконавцем тут вказано співробітника, якого ви призначили під час створення замовлення. Тут же в ході робіт над ним ви можете зазначати, хто із співробітників яку роботу виконав.

Тому запам'ятовуємо правило: спочатку вибираємо виконавця, потім роботу / послугу / запчастину, яку він виконав або використав.

Це важливо, адже на підставі цієї дії співробітнику буде нарахована заробітна плата за виконану роботу або використані матеріали.

А ще буде чудово, якщо ви напишете нам, про що ще хотіли б почитати. Так ми зможемо підготувати для вас більше цікавого та корисного контенту.

Це була #П'ятничнаФіча, до "зустрічі" наступного тижня :)

comments powered by Disqus