save.svg (4 KB)


Економія часу

accounting.svg (3 KB)


Збільшення прибутку

interface.svg (2 KB)


Просте налаштування

analysis.svg (2 KB)


Автоматизація процесівЗбільшуйте продажі завдяки інтеграції з Prom

Ефективний склад

Порядок на складі – запорука успішних продажів. Оприбуткуйте товари на склад у РемОнлайн, щоб відстежувати історію переміщень та розташування кожної позиції, вчасно поповнювати запаси та виявляти недоліки. А функції серійного обліку та адресного зберігання пришвидшать роботу з товаром.

Продаж товарів онлайн

Синхронізуйте склад у РемОнлайн з Prom.ua, щоб продавати товари на популярному маркетплейсі оптом чи в роздріб без необхідності повторного введення товарних даних.

Автоматичне оновлення залишків

Після налаштування інтеграції на Prom.ua відбуватиметься автоматичне оновлення залишків зі складу РемОнлайн раз на кілька годин, день або кілька днів. Це заощадить час вашим співробітникам, а ваших клієнтів забезпечить актуальною інформацією щодо товарів у наявності.

Прибутковий асортимент

Аналізуйте покупки клієнтів, щоб визначити популярні товари та позбутися нерентабельних. Завдяки звіту Аналіз асортименту в РемОнлайн ви зможете скласти прибутковий асортимент для онлайн-продажів, збільшити середній чек і звільнити місце на складі.Як підключити CRM до Prom? Налаштуйте інтеграцію в 3 кроки:


registration.svg (3 KB)

Зареєструйтесь
у РемОнлайн та Prom.ua


interface.svg (2 KB)

У Центрі Інтеграцій РемОнлайн серед інших інтернет-магазинів знайдіть Prom.ua


control.svg (2 KB)

Натисніть кнопку "Налаштувати"
та виконайте кілька кроків
для підключення

  1. РемОнлайн
  2. Інтеграції CRM-системи РемОнлайн
  3. Інтеграція РемОнлайн із Prom.ua